2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Selam kızlar ben okul öncesi bölümündenim. Ziyaretçi olarak takip ediyordum uzun süredir artık dedim ki bende yazayım Dershaneye gidiyorum ama hala programımı oturtup tam olarak çalışmaya başlamış değilim. Ama sizin konuşmalarınızı okudukça çalışmalıyım diyorum. Motivasyonumu sağladınız diyebilirim. Hepinize teşekkür ederim. Beni de aranıza alırsanız seviniriiimm

Ha şöyle yaaa.

Ren,gördün mü benim ayar işe yaradı...

Ne demek,bi kendimize hayrımız yok zati.

Tanıtır mısın kendini ?

çok geçmiş olsun canım
tez zamanda iyileşir inşallah kuzun
biz de sana teşekkür ederiz

iyiyim kuzucum teşekkür ederim
sen nasılsın
benim de canım istedi bak şimdi

iyiym çok şükür kuzum kıyar mıyım hiç sana gidip alayım ama bu saatte bir tek benzinciler açıktır

Ha şöyle yaaa.

Tanıtır mısın kendini ?

nazar değmeyen herkes gelebilir
hoş geldin

Bende biraz asosyallik var kusura bakmayın damdan düşer gibi yazdım..Ben bana kaynak önermenizi değil uzaktan eğitim veren kurumlar hakkında varsa fikirleriniz almak istedim sadece :) yani şu an bilgisayarımda arkada 30 tane sekme açık video vs araştırmalarım için

Özgüven kim ben kim....

Hemşire arkadaş hoş geldin, burada deli dolu sıcak kızlar var sen benden de iyi biliyorsun...

Hadi hepinize iyi geceler...

Teşekkür ederim hoşbuldmm biliyorum tabiii

ziyaretçileri uzak tutmanın bi yolu olsa keşke şifreli forum gibi falan

pollyanna olayım hemeen baaakk nazara gelcek kadar iyi çalışıyomuşsunuuzz dimekk kiii

kız yok bacım sadece fazla soru çözünce millet oaaa falan oluyor
ama alakası yok yani biz kendimizi hep yetersiz görüyoruz
zira ben öyleyim

Ha şöyle yaaa.

Tanıtır mısın kendini ?

Senin ayarı tam bilemedim ben ama dün biri çekirdek de ister misiniz yazmıştı ona çok güldüm sonra üye oldum Ben yasemin izmirliyim. Geçen yıl mezun oldum. 2 puan daha alsam atanıyordum ama olmadı. Bir ihtimal şubat atamasını bekliyorum :18: Ama olmazsa diye de ders çalışmaya çalışıyorum. Öyle işte.. Kendimi nasıl tanıtsam bilemedim ki yarışma programında gibi hissettim

Yakınmışız....

Ben de Türkçe mezunuyum... Yeni mezun. Hazırlanıyoruz işte yine,alan belası mahvetti...

ayağım uğurlu geldi galibaa

Kızlar çok iyisinizz mütavazisinizz umarım çalışmalarınızın karşığını alırsınııızz

Bu gecelik ben kaçayıım yarın yine geliriimm

İyi geceleer hepinizeee

çekirdekçi benim
hadi kızlar üye olur da bu erkekleri ne yapmalı bilmem ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…