2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

youtube yorumları bazen gerçekten çok komik oluyor ne güldüm ya

onlar öyle sanar ben de kitplarla ugrasayım dıye tarih çalıştım bir tek :26:

tamam kuzum sağol fikirlerin için. ya ben nihan hocayı hep unutuyorum nedense:26: bir kez daha demiştin sen bana oysa

onlar öyle sanar ben de kitplarla ugrasayım dıye tarih çalıştım bir tek :26:

tamam kuzum sağol fikirlerin için. ya ben nihan hocayı hep unutuyorum nedense:26: bir kez daha demiştin sen bana oysa

bence o kadın en iyi öğretmen seçilmeli. o kadar iddalı konuşuyorum bak. çünkü ders anlatırken öğreticem diye çırpınıyo resmen kadın. mesela bi hoca vardır ne kadar iyi anlatsa da sen tekrar etmesen de unutursun o dersi. ama bunda unutmuyosun, gerek şarkılar uyduruyo, madenlerde mesela, ben hala hatırlarım ki geçen yıl izlemiştim. gerek hikayeleştiriyo, tarım ürünlerinde mesela, pamuğun duş almayı sevdiğini, buğdayın bronzlaşmayı sevdiğini hep diyolaglaştırarak anlatmıştı. hala aklımdadır. çok memnun kalıcağına eminim kuzum
ben de bu ay kitap alıcam bi bakiim

tamam kuzum senin referansın yeterli o videoyu izlemem için zaten
ya doğru düzgün kitap da çıkmamış bulacağım derken başım döndü almasam da olmaz gkgy soru bankam kalmıyor konu konu.
eğitimde de pegem 2013ün var elımde daha başlamadığım. almışken yargıyı alayım dedim.
alan kitapları da hala yok. sene ortasında tekrar sipariş veririm heralde

hay Allah ya.. geçen sene kasımda çok güzel kitaplar vardı. bu sene neden çıkarmadılar anlamadım? bana da lazım eğitimden konu konu giden. pegem alıcam. bi de uzman konu konu gidiyo ama uzman eğitimde iyi değil diyolar. ben yargı 3333 ü almıcam kuzum zaten 5555 i çözüyorum şu anda. aynı tiptedir diye farklı yayın göreyim dedim. ama bence 3333 ü de iyidir, yargı sonuçta
aralığa girdik artık yahu nerde bu kitaplar

kuzum pegemın 2014ü bilmem de 2013egitim ve gkgy konu konu gidiyor bende var onlardan. yediklim bitince ona başlayacağım.
5555te gecen yıl vardı bende. bu yıl hiç yargı çözemedim.
aslında var kitaplar da kuzum gereksiz pahalı bazısı ya. modüler soru bank 40 50 lira ne bileyim

Son düzenleme:

şimdi tam ben de onu sölicektim. ucuz kitap al a baktım. pegem 5000 soru bankası 32 tl, beyaz kalem modüler eğitim bilimleri soru bankası 38 tl. bu ne yaa çok pahalı bence sadece ikisi 70 tl tutuyo zaten. ben 70 tl ye kaç tane kitaplar alıyodum düne kadar 7 iklim 48 tl, artiz bu 7iklim

en uygun modüler yargınındı işte kuzum teki 16 mı ne
ama yediiklim tarih soru bankası çıkarmış güzele benziyor sedefim bayagı da kalın. 13tü heralde o da.
almayı düşünüyorum bu siparişte. onu alan ilk 500 kişiye gecen yılınyediiklim 20lı egitim denemesi hediye ama 120lık bence

bak işte bu kitap kuzum
ziyaretçiler bizden önce kapıp bitirirmiş

vaay bu kitabı ben de alayım kuzum. nasılsa tarihten çok soru çözmem gerekicek
gene en uygun site kitapseç yaa yarın site açılırsa tekrar bakarız bakalım yeni kitap var mı diye, bak iyi ki sipariş etmemişsin hemen
bence de deneme 120 soruluktur. çünkü geçen yıl ben 7iklimin 5+5 denemesini almıştım. o son zamanda yeni çıkmıştı ve o 80 likti. ama olsun soru sorudur. hatta 7iklim olduğu için çok da güzel soruları vardır. sana bi zararı olmaz aksine yararı olur, bahaneyle fazladan 40 soru çözmüş olursun

aynen kuzum çözerim ne olacak elime yapışmaz ama tabi ilk 500e girip onu kazanırsam
ben biraz oyun bölümünde takılıp çıkayım balım uykum gelmiyor yoksa iyi geceler kuzum

Son düzenleme:

aynen kuzum çözerim ne olacak elime yapışmaz ama tabi ilk 500e girip onu kazanırsam
ben biraz oyun bölümünde takılıp çıkayım balım uykum gelmiyor yoksa iyi geceler kuzum

inşallah kazanırsın kuzum. çünkü baya iyi bi denemedir o
iyi geceler tatlı rüyalar kuzum ben de oyun bölümünde takılayım. oraya girmeden uyuyamıyorum artık

Günaydın kızlar, uzaktan eğitim öabt alan arkadaşlara bi sorum olcak. Akademik düzeyde anlatılıyormu dersler. Salı günü başlıyorda boşa gitmesin karar veremedim.

Kızlar ben de raporumu yazıp yazmama konusunda çok kararsızım açıkçası.Sanırım ben de sadece çalıştım yazarım.Çalıştığımızı bilmek yeter sanırım:26:

Renginam kitapların hayırlı olsun canım.Ben de yargının eğitim soru bankası var ama 2013 modüler seti.Pegeminki ve ihtiyacınki de modüler ve 2013.Kitapların hayırlı olsun canım.Bir de alandan uzaktan eğitim aldın sanırım,hangi yayın?Tabi yazmayabilirsin canım saygı duyarım

Sedefim benim soru bankalarımın ne zaman geleceği belli değil canım.Yediiklimin soruları kaliteli gerçekten.Artık 2. dönem de onu bitiririm inş

''Yeni gelen arkadaşlar'' hoş geldiniz

günaydın kızlar
benim de yazılı sorusu hazırlamam lazım.
inşallah sizin de seneye tek sıkıntınız bunlar olacak...
köy okulllarında durum facia büyük harf küçük harf bilmeyen ortaokul öğrencileri düşünün....
herkese bereketli bir gün diliyorum

Günaydın kızlar, uzaktan eğitim öabt alan arkadaşlara bi sorum olcak. Akademik düzeyde anlatılıyormu dersler. Salı günü başlıyorda boşa gitmesin karar veremedim.

Ben örnek videoyu izledim hoca ayrıntıya çok girmeden üniversitede öğrenilenleri hatırlatma amaçlı anlatıyor gibi geldi bana..Hala aktivasyon maili gelmedi bakamıyorum hepsine nedense sinir oldum ama kaynak dahi bulamadığım şu günlerde faydalı olur diye düşündüm

selam canlarım
bugün programıma uymadan gideceğim. eksiklerimi az çok tamamlayayım diyorum süre yettiğince yani. 1 aralık olunca biraz tutuştum mu ne

sedefim bu avatar çok iyi kuzum seni en iyi yansıtan bence

sağol canım ben uzaktan eğitim almadım şuan araştırıyorum daha doğrusu aklımda bile yoktu dün sevdicek söyleyince bakayım bir dedim alırsam söylerim hangisi oldugunu tabi

pegemle yargı bende de var 2013ün canım yenileri de gereksiz pahalı ama seçtim ben birkaç tane.
nazar konusu için de çalışmanı etkiliyorsa bizim gibi yazma ama buna alışmak biraz zor oluyor yine de kendi kendine motiveyi öğrenmek açısından iyi.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…