2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Vayy anamm sen baya baya biliyon bizi...:KK53::KK53:

Yazdan beri gözüm sizde :KK9:
Okul açıldığından beri çok sık giremedim ama buraya bakıyodum arada:KK3:

Şimdik sınavlarım bitti kpss ye başladım direkt :18: Çok geride hissediyorumm

Bide hiç kötü gözlee bakmadım sizee hep imrendim çalışmanıza arkadaşlığınızaa
:KK17: tekrardaann maşallahh diyoruumm :nazar::nazar:

Merhaba arkadaşlar ben sizleri arada motive olmak için uzaktan okuyan bir ziyaretçi :KK3:

Fakat demin gözüme birkaç şey ilişti ve kafamdaki birkaç soruya cevap verebilecek arkadaşlar olabilir diye düşündüm
Ben kimya öğretmeniyim ve alan sınavıyla herşey karman çorman oldu malumunuz..Ben neye çalışacağımı bilmiyorum sistem oluşturamadım ve uzaktan eğitim olayına gireyim istedim. Ben alanım için ihtiyaç uzaktan eğitime kaydoldum fakat gy gk ve eğitim için başka yayınlardan alabilirim diye düşünüyorum..

Pegem yada arkeden bahsettiniz acaba nasıllar merak ediyorum, memnunmusunuz hangisi önerirsiniz.Zorlu da nihan hoca var iyi diğerlerini bilmiyorum..Birde yayın yollama durumu olanlar varmı açıkça çok para vermek de istemiyorum. Eski yılların videolarını buldum ama güncel ders videolarını izlemek daha faydalı olabilir diye düşünüyorum...KIsaca ne yapsam bilmiyorum araştırıyorum kafam allak bullak oldu..Öyle işte şimdiden cevap verseniz de vermesenizde teşekkürler :) ve iyi çalışmalar

bazı güzellikler hep hayal olmaya mahkum kalır :KK43::KK53:

:KK43::KK43::KK43::KK43:

Yok be yaa sadece gy-gk senin...Rahat yetişir...:KK51:

Biz mübarek gelen vuruyo giden furuyo....:KK53::KK53::KK53:

Yazaydın ya yazdan beri...:KK20: Neler çektik...:KK14::KK14:

Ders çalışmamı istemeyen biri var ama kim :18::18::18: Geçen yıl aranıza katılmaya niyetlendim kızım hastalandı, bu yıl yine aynı şeyi yaşıyorum, dün geceden beri kusup duruyor sabicik :KK50:

Pazartesi 2 Aralık itibariyle çalışmaya başlayacağım... uykusuzluktan ölüyorum...

Pazartesi okula gidebilecek durumda olursa onu okula bıraktıktan sonra kırtasiyeleri gezip kitap toplayacağım... Kızıma bakabilecek maddi rahatlığa sahip olmamı sağlayan eşime minnettarım, ilk 3 yılında mecbur kalmadıkça kimseye bırakmadım kuzumu, ama içimde bir yer hep acıdı hala acıyor... Çalışmak istiyorum, yeni öğrencilerin olduğu sınıfların kokusunu içime çekmek istiyorum, belki dershanede çalışıp o tadı almasam bukadar acımazdı içim... Daha acısı ne biliyor musunuz öğrencilerim bu yıl atandı ben evdeyim...

İsteyen istediği dersi çıkarsın yukarıda yazdıklarımdan...
Bilen bilir beni... :KK53:

Geçen yıl az da olsa aranızda oldum, malum şahısı bende çok iyi biliyorum, bu sınav uğruna belkide gözlerimi kaybedeceğim genetik hastalık var gibi bişey söyledikten bir süre sonra ortadan kaybolmuştu... İnternet zamanımı alıyor hemde kocam izin vermiyor deyip döndüğünde şaşırmış hemde oh şükür sağlıklıymış diye sevinmiştim. Akrabam olsa bukadar üzülür ve düşünürdüm... Devlete bukadar lanet ederdim ki meslek sahiplerini işsiz bırakıyor mağdur ediyor sınavlarla kemiriyor diye!!! Hiçbirimiz vasıfsız değiliz!!! Sınavı kazanana kadar İŞSİZ ÖĞRETMEN olmak zorundayız!
Neyse bazıları böyle ilgi çekiyor, birilerinin kafasını meşgul ederde yok yere üzer miyim demiyor... Habersiz bırakmaktan zevk alıyor... Aslında umrunda bile değilmişim o kişinin ,ben niye umursamışım hala mı safım dedirtti ya ...

Yalnız şunuda söyliyim o kişinin dışında sevgili olaylarıyla canını sıkanlarıda elime verselerde dövsem diye söylenirdim...

RABBİM HEPİMİZİ İYİLERLE KARŞILAŞTIRSIN !!!

__ BADE__ doğum günün kutlu olsun...

Sarfansarı, geçen yılki topikte biri vardı komşulardan kurtulmak için dershaneye kaydolmuştu :KK1:

Sedef bu yıl maşallahın var:nazar::nazar::nazar:

Nilim programına uyacağına ve muzla yetinmeyeceğine eminim :KK1:

Kitaplarım için yorum yapan yapmayan herkese teşekkür ederim:KK17:

Yazacağım çok şey var ama toparlayamadım... Kimseyi kırmak değil niyetim... Sakın niye bana bişey yazmadın diye düşünmeyin, sizede çok şey söyledim ama isim vermedim...

Rabbim hepinize zihin açıklığı versin, ara ara gelir katılırım aranıza ... Yorum yapanlar hakkınızı helal edin, fikirleriniz için çoookkkk teşekkür ederim...

Sağlıcakla kalın...

çok geçmiş olsun canım:KK19:
tez zamanda iyileşir inşallah kuzun :KK16::KK16:
biz de sana teşekkür ederiz :21:

geçmiş olsun yavruna canım Allah şifa versin aminnn.
istediğin zaman gel, hep bekleriz :KK6: sen de bizimle ilgilendin, teşekkür ederiz:KK16:

tugbim nasılsın :KK19:

iyiyim kuzucum teşekkür ederim:21:
sen nasılsın :KK70:
benim de canım istedi bak şimdi :KK53:

Merhaba arkadaşlar ben sizleri arada motive olmak için uzaktan okuyan bir ziyaretçi :KK3:

Fakat demin gözüme birkaç şey ilişti ve kafamdaki birkaç soruya cevap verebilecek arkadaşlar olabilir diye düşündüm
Ben kimya öğretmeniyim ve alan sınavıyla herşey karman çorman oldu malumunuz..Ben neye çalışacağımı bilmiyorum sistem oluşturamadım ve uzaktan eğitim olayına gireyim istedim. Ben alanım için ihtiyaç uzaktan eğitime kaydoldum fakat gy gk ve eğitim için başka yayınlardan alabilirim diye düşünüyorum..

Pegem yada arkeden bahsettiniz acaba nasıllar merak ediyorum, memnunmusunuz hangisi önerirsiniz.Zorlu da nihan hoca var iyi diğerlerini bilmiyorum..Birde yayın yollama durumu olanlar varmı açıkça çok para vermek de istemiyorum. Eski yılların videolarını buldum ama güncel ders videolarını izlemek daha faydalı olabilir diye düşünüyorum...KIsaca ne yapsam bilmiyorum araştırıyorum kafam allak bullak oldu..Öyle işte şimdiden cevap verseniz de vermesenizde teşekkürler :) ve iyi çalışmalar

http://www.kadinlarkulubu.com/kamu-personel-secme-sinavi-kpss/659662-2014-kpss-lisans-video.html bunlar işine yarayabilir belki :KK31:

Pegem yada arkeden bahsettiniz acaba nasıllar merak ediyorum, memnunmusunuz hangisi önerirsiniz.Zorlu da nihan hoca var iyi diğerlerini bilmiyorum..[COLOR="#FF0000"]Birde yayın yollama durumu olanlar varmı açıkça çok para vermek de istemiyorum. [/COLOR]Eski yılların videolarını buldum ama güncel ders videolarını izlemek daha faydalı olabilir diye düşünüyorum...KIsaca ne yapsam bilmiyorum araştırıyorum kafam allak bullak oldu..Öyle işte şimdiden cevap verseniz de vermesenizde teşekkürler :) ve iyi çalışmalar

İşaretli yer beni bitirdi...:KK28:

kusursuzum iyi geceler canım bebişin durumunu haber et :KK54:

maşallah diyenler müstesna canım.
ama buna da çare bulduk artık nazara gelenler yazmıyor raporunu :KK68:
ziyaretçiler sağ biz selamet :KK52: tabi yazmadan motive olmak çok zor oluyor kendi topiğimize yazamıyoruz. yazmamamıza sebep oldukları için ben hakkımı helal etmiyorum kötü bakanlara :KK14:

Son düzenleme:

herkesin anladığı, menun kaldığı kitap, video yayın farklı. ben bir kitabı hiç begenmezken birdiğeri mükemmel diyebiliyor. bunun için bilindik yayınları secip ilerleyin bence. çünkü damdan atlayıp kitap video önerisi isterseniz, sizi tanımadığımız, hazırlık seviyenizi bilmediğimiz için doğru yardımcı olamayız bence.

herkesin anladığı, menun kaldığı kitap, video yayın farklı. ben bir kitabı hiç begenmezken birdiğeri mükemmel diyebiliyor. bunun için bilindik yayınları secip ilerleyin bence. çünkü damdan atlayıp kitap video önerisi isterseniz, sizi tanımadığımız, hazırlık seviyenizi bilmediğimiz için doğru yardımcı olamayız bence.

Yazma Sarfanım...:KK31:

Kaynak isteyen sayfaları tarasın... Kaynak adı alan bi daha uğramıyor...

:KK43::KK43::KK43::KK43:

Yok be yaa sadece gy-gk senin...Rahat yetişir...:KK51:

Biz mübarek gelen vuruyo giden furuyo....:KK53::KK53::KK53:

Yazaydın ya yazdan beri...:KK20: Neler çektik...:KK14::KK14:

İlk defa sınava girmenin heyecanı var sanırım biraaz :KK30:
:KK25:İyi insanların başına hep kötü şeyler gelir derleer ya :KK14:
siz iyi niyetinizi bozmayın yinede geri kalan sizi üzenlerin ayıbı zaten :KK50:

İşte ne bilimm çekindiimm :KK17:yazsaymışım keşkee

Bi kaç gündür olanları okudum üzüldm çok nasılda kırılmışsınızz :KK14:

İnşallah bu yıl sizin yılınız olurr :KK16:

haklısın bunu kibar dille anlatmaya çalıştım bende :KK14:

:KK19::KK19::KK19: