2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

ayağını sürümicen bi yere giderkene

Yakınmışız....

Ben de Türkçe mezunuyum... Yeni mezun. Hazırlanıyoruz işte yine,alan belası mahvetti...

Bizim bölüme de alan sınavı gelicek bu yıl galiba Allah hepimize kolaylık versin. Benim nazarım değmez kızlar merak etmeyin ne zaman okusam maşallah dedim hepinize Hoşbulduuummm :)

iyi geceler canım
Ayarı ben yiyeceğim şimdi evdekilerden...

Sabah dersane var,hadi iyi geceler...

iyi gecelerr lokumum rüyanda kimi göreceğini biliyorsun

Eki Görüntüle 878636 buldum kızcem bu varmıs
şimdiden deneme almak erken mi bilmiyorum ama arada çözerim diye düşündüm:26:
aldın mı bilmiyorum kuzum yeni geldim eve bu yorumunu okudum sadece. ama bence al derim. denemenin psikolojisi farklı oluyor. konular bitmese de çözmede yarar var. gerçi sana diyorum kendim hiç çözmüyorum ama çözmek lazım

niloşum bence gayet güzel. her güne alan koyman da çok iyi olmuş. bence planına uymanda bi sıkıntı çıkmaz. çünkü bi de her gün farklı gyk dersleri koymuşsun, eğitim zaten eğlenceli sıkılmazsın

hoş geldin yasmin

iyiym çok şükür kuzum kıyar mıyım hiç sana gidip alayım ama bu saatte bir tek benzinciler açıktır

ya işte evli olsak kocamız gidip alırdı
şimdi babama gidip baba benim canım tutku
istedi desem kız kafayı yedi der

iyi geceler canım

Ayarı ben yiyeceğim şimdi evdekilerden...

Sabah dersane var,hadi iyi geceler...
iyi geceler monam

kuzum almadım daha haftasonu ya şimdi. ne zaman haftasonu sipariş etsem 1 haftaya ancak geliyor kargom batıl davranış oluyordu bu sanırım eğitimde sen nasılsın kuzum

hoş geldin yasmin

ya işte evli olsak kocamız gidip alırdı
şimdi babama gidip baba benim canım tutku
istedi desem kız kafayı yedi der
aynen fındıgım
evli olsak dedin yine iç geçirdim bak çalıabiliyor musun dersaneden kalan zamanda kuzum

Son düzenleme:

şimdiden hayırlı olsun

sevdicek uzaktan eğitimin gkgy eğitim alalım diyor ama ben nedense gerek duymadım ya:26:
verimli oluyor mu video:26:

oluyo ama hocasına bağlı kuşum
bende geçen yıl ihtiyacın vardı. sadece biri hariç berbattı. çok sıkıcıydı, kitaptan okur gibi anlatıyolardı. mesela coğrafya öyleydi
bi gelişim ve öğrenmeyi anlatan adam iyiydi. o da zaten dershane hocamdı

çalışıyorum kuzum
ocak sonuna kadar eğitimle gk gy bitecek Allahın izniyle :87:
ocaktan sonra da alana çalışmaya başlıcam

oyy sen ne tatlısın öyle
tatlım hep gel, neden uzakta duruyosun? burda hepimiz öğretmen değiliz ki zaten.
senin bölümün ne? gygk den mi girceksin? çalışmaların nasıl gidiyor

evet kuzum ya hocaya bağlı aslında ben dinleyerek çalışamıyorum matematik hariç illa kendim uğraşacağım:26: ama yine de coğrafya eğlenceli ona bakabilirim ölçmeye de belki
çalışıyorum kuzum
ocak sonuna kadar eğitimle gk gy bitecek Allahın izniyle :87:
ocaktan sonra da alana çalışmaya başlıcam

tamam kuzucum inşallah istediğin zamanda bitirirsin

çok sağol kusursuz delim umut verdin bana ben de geçen yıla göre iyi olduğumu düşünüyorum ama eksik de görüyorum, şu an baya yetersizim. yarın yeni ayın ilk günüyle daha iyi devam edicem inşallah
minişine çok geçmiş olsun kıyamam

hoşgeldin yasmincimmmm
hehe ne güzel bugün 2 yeni ciciş arkadaşımız oldu :124::119:

iyi düşünmüşsün kuşum bence de pzt sabah ver, çarşambaya elinde olur.
çok iyiyim çok şükür kuzum

bu akşam sadece 60 ölçme çözdüm. ziyaretçiler yazmadım diye çok sanmışsınızdır siz, ama değil anacım merak etmeyin

ya işte dediğim gibi her sitenin her hocası farklıdır. o zaman sen coğrafya ve ölçmede hocası iyi olanları araştır. coğrafyada nihan hocayı al zaten. bizim dershanedeki ölçmecimiz süperdi. ama o uzaktan eğitim vermiyodu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…