2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

henüz kargolamasa da hayatımdaki özel birinden çok güzel bir hediye alacağım
anacağımda en sevdiğim pastadan almış
en yakın arkadaş dediğimse bi mesaj atmış

Vayy anamm sen baya baya biliyon bizi...

Selim Hoca mı la ?

Ders çalışmamı istemeyen biri var ama kim :18::18::18: Geçen yıl aranıza katılmaya niyetlendim kızım hastalandı, bu yıl yine aynı şeyi yaşıyorum, dün geceden beri kusup duruyor sabicik

Pazartesi 2 Aralık itibariyle çalışmaya başlayacağım... uykusuzluktan ölüyorum...

Pazartesi okula gidebilecek durumda olursa onu okula bıraktıktan sonra kırtasiyeleri gezip kitap toplayacağım... Kızıma bakabilecek maddi rahatlığa sahip olmamı sağlayan eşime minnettarım, ilk 3 yılında mecbur kalmadıkça kimseye bırakmadım kuzumu, ama içimde bir yer hep acıdı hala acıyor... Çalışmak istiyorum, yeni öğrencilerin olduğu sınıfların kokusunu içime çekmek istiyorum, belki dershanede çalışıp o tadı almasam bukadar acımazdı içim... Daha acısı ne biliyor musunuz öğrencilerim bu yıl atandı ben evdeyim...

İsteyen istediği dersi çıkarsın yukarıda yazdıklarımdan...
Bilen bilir beni...

Geçen yıl az da olsa aranızda oldum, malum şahısı bende çok iyi biliyorum, bu sınav uğruna belkide gözlerimi kaybedeceğim genetik hastalık var gibi bişey söyledikten bir süre sonra ortadan kaybolmuştu... İnternet zamanımı alıyor hemde kocam izin vermiyor deyip döndüğünde şaşırmış hemde oh şükür sağlıklıymış diye sevinmiştim. Akrabam olsa bukadar üzülür ve düşünürdüm... Devlete bukadar lanet ederdim ki meslek sahiplerini işsiz bırakıyor mağdur ediyor sınavlarla kemiriyor diye!!! Hiçbirimiz vasıfsız değiliz!!! Sınavı kazanana kadar İŞSİZ ÖĞRETMEN olmak zorundayız!
Neyse bazıları böyle ilgi çekiyor, birilerinin kafasını meşgul ederde yok yere üzer miyim demiyor... Habersiz bırakmaktan zevk alıyor... Aslında umrunda bile değilmişim o kişinin ,ben niye umursamışım hala mı safım dedirtti ya ...

Yalnız şunuda söyliyim o kişinin dışında sevgili olaylarıyla canını sıkanlarıda elime verselerde dövsem diye söylenirdim...

RABBİM HEPİMİZİ İYİLERLE KARŞILAŞTIRSIN !!!

__ BADE__ doğum günün kutlu olsun...

Sarfansarı, geçen yılki topikte biri vardı komşulardan kurtulmak için dershaneye kaydolmuştu

Sedef bu yıl maşallahın var

Nilim programına uyacağına ve muzla yetinmeyeceğine eminim

Kitaplarım için yorum yapan yapmayan herkese teşekkür ederim

Yazacağım çok şey var ama toparlayamadım... Kimseyi kırmak değil niyetim... Sakın niye bana bişey yazmadın diye düşünmeyin, sizede çok şey söyledim ama isim vermedim...

Rabbim hepinize zihin açıklığı versin, ara ara gelir katılırım aranıza ... Yorum yapanlar hakkınızı helal edin, fikirleriniz için çoookkkk teşekkür ederim...

Sağlıcakla kalın...

Geç oldu ama doğum günün kutlu olsuunn
İstediğin gibi bi yıl olur umarıımm

zümrem planın güzel bence

diğer bilimler kısmını sıkı tutalım bu yıl kuzum
çook mutlu oldum şu andaa

Zevkle katılırım aranızaa Teşekkür ederiim Hiç anlamamışım been yoksa damlardım hemeen

İsmim Büşra Hemşirelik 4. sınıftayım bu arada

hoş geldin büşra

Valla Kusursuzum...Çalışmalarımı,soru sayılarımı yazmama kararımı aldım ben... Zilyon tane insan okuyor,ne niyetle okuduklarını da bilmiyoruz.O sebepten sadece çalıştım deyip geçiyorum ve kafam inanılmaz rahat...Çalışma bile kıskanılma,göz koyma mevzusu oldu ya daha ne diyeyim ben bu insanlara...

Malum konuya gelince.... Eklenecek bir şey de bırakmamışsın zaten....

Bebişine çok geçmiş olsun,iyi olduğu zaman mutlaka yaz bize ve mutlaka haberdar et bizi kendinden.

Seviyorum seni.

geçmiş olsun yavruna canım Allah şifa versin aminnn.
istediğin zaman gel, hep bekleriz sen de bizimle ilgilendin, teşekkür ederiz

zümrem planın güzel bence

diğer bilimler kısmını sıkı tutalım bu yıl kuzum

hoş geldin büşra
tugbim nasılsın

Yazarım kuzu, ben merakta bırakmayı sevmem
Nazar dağı taşı eritirmiş ...
Ben rapor vermeyi sevmem, herifime bile herhangi bir konuda rapor vermiyorum size mi verecem kız

Ben gelirim çalışıyorum ya da çalışamıyorum derim azcik derdinize ortak olurum azcik dert anlatırım giderim

Aynen öyle...Deveyi kazana,insanı mezara sokar demişler...

Vayyy anam,o ne özgüven o...

Geleceğine şüphemiz yok...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…