2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Keyfim gelsin diye bekliyorum gelmiyor:)) anca topladım kendimi çok sert bi giriş yapcam inşallah. Bide ben son aylarda kopuyorum. Bu günlerde başlarsam süper olacak.

Canım hiç mi başlamadın,yoksa ara mı verdin:26:Neyse sen aralıkta başla.Bizim topik aralıkta adeta yeni bir hayata başlayacakBölümün ne canım(ne çok soru sordum)

Şu ölçme ömrümü yedi kızlar yaa,istatistiklere çalıştım yine.Yarın da bunlarla ilgili epey soru çözüp test tekniklerine geçicem inş.Az sonra rehberlik çalışıcam(Yarın hem ölçmeyi hem de rehberliği bitirmeye çalışıcam,olmazsa diğer güne artık.)Fem her ünitenin arkasına çok fazla soru koymuş.Soru bankalarıma geçemedim bir türlü

Canım netten mi aldın kitapları ? :26::26:

bir konu açın da iki lafın belini kıralım

Dershane kuzum dershaneden fem yayınalrı eğitim soru bankaları verildi mi?

kızlar ne yaparsınız bakim

BADE çok sevindim canım....

Canım hiç mi başlamadın,yoksa ara mı verdin:26:Neyse sen aralıkta başla.Bizim topik aralıkta adeta yeni bir hayata başlayacakBölümün ne canım(ne çok soru sordum)
Hiç başlamadım tatlım ama geç kalmışlık hisside yok. Niye böyle oldum ya ben:)). Bölümüm coğrafya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…