2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

kızlar beyazanneye gereken cvp verilmiş ben daha fazla konuşmayayım özelden msj attım arada gördümü diye baktım girdi ama cvp yazmadı neyse içimi son acıtanında sanaldan olması varmış kısmette benim için her insan bi hayat dersi bi dahada kimseye üzülüp tutmasın migrenim derdinden aglamayayım kimse için :KK14:
kızlaarrrrr ögrenemede bitti sıra programda i,nşallah pztesiye kadar bitsin kociş ödül verecek :KK33:
sizi seviyoruuummmmmm :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

heyoooo :KK64::KK64::KK64:64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19: darısı pg nin başına o zaman niloşum. bitirirsin sen :KK23: hele ucunda ödül olunca kaçmaz :KK53:

Bunlara gülüyoduk ya la...:KK14::KK53:

ne hallere soktu ösym bizi :KK9:

badeyle uğraşıyoruz kuzum :KK53:

hadi hadi geç o dondu ayaklarını:KK53::KK53:

valla bak hiç yalan der miyim ben :KK14:
Azcık alda yiii çok yordu yaaaa:)) karşı komşu olaydında göndereydim
şimdi olsa da sevsem bıcırığı öp yerime :KK54:

noldu kız eski eniştenin adı mıydı yoksa :KK30:
bu arada sen barıştın mı kız? ömer kim :KK23:

hee eski eniştenin adı dilek kızlarla çıkıyorum ben :KK70: enişten kuzum :KK14:

Sinirlerm bozuldu... memurlarda malın biri özel şartlara bakmadan tercih yapmış yerleşmiş bir de gelmiş adaletten bahsediyor.
Böyleleri ve bir puanla 10 ayrı kadroya yerleşenler yüzünden açıkta kalıyoruz
Bir yerleşen bir daha puanını kullanamamalı ya haksızlık :KK43:

Memurlar benim moralimi bozan tek yer. Girmiycem diyorum yine giriyorum.

Sinirlerm bozuldu... memurlarda malın biri özel şartlara bakmadan tercih yapmış yerleşmiş bir de gelmiş adaletten bahsediyor.
Böyleleri ve bir puanla 10 ayrı kadroya yerleşenler yüzünden açıkta kalıyoruz
Bir yerleşen bir daha puanını kullanamamalı ya haksızlık :KK43:

aa badem ben de geçmiş yıllarda onurda böyle bi hata yapmıştım.
onur dsi ye teknisyen olarak atanmıştı. tam işe başlıcak, ankaradan aradılar.
dediler böyle böyle tercihlere uymuyosun.
tabii iş yalan oldu sayemde. :KK37: ve evet harbiden mallık yaptım, hem sevdiceğin hayatını yaktım, hem de başka yerleşek birini. :KK25:
ama tercihleri çok iyi incelemiştim, sadece biri uymuyodu, o da gözümden kaçmış herhalde :KK30:
ama böyle olunca puan iptal oluyo zaten. onur bi daha o güzelim puanıyla tercih yapamamıştı, yani iptal etmişlerdi onun o hakkını :KK31:

X