2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

avatarındaki yakışıklı mı? yanaklar tam ısırmalık işte :KK9: maşallah diyelimde nazar değmesin :nazar:

Güzel kızlara bayılıyor bu arada.kızlara arkadan tıklayıp kollarını açıp bekliyor:)) ama 20 ve üstüne yapıyor bunu. Sizi görse napar artık bilmiyorum:)

Tatlım bunlara ender hocanın facesinden bakabilirsin. Dilek hoca çok güzel kısaca anlatıyordu. Hatta hepsini izle tavsiye ederim. 1,5 günüm kaldı yahu:KK43:(

hmm. hocanın da adı betermiş :KK1: yani bana hiç sevmediğim birini hatırlatıyo da :KK1: zaten benim face im yok kuzum. ama sağol yine de pirayem :KK16:

6 Deger Madalyası:
Özellikle çalışma hayatında kullanılır. Bono tarafından geliştirilmiştir. Kritik kararların alımında kullanılan bir tekniktir.
Altın madalya : insani değerlerle ilgilidir
Gümüş madalya : görevi tamamlamak için ortaya çıkan örgütsel değerlerdir.
Çelik madalya : servis veye ürünün kalitesinden doğan değerler.
Cam madalya: buluş,tasarım ve yalınlıkla ilgili değerlerdir. Özellikle değişimle ilgilidir.
Tahta madalya : 3.bir grup üzerindeki etkinizden doğan değerle ilgilidir.
Pirinç madalya :eek:layları algılama aşamasında yapılacaklardır. Farklı düşüncedeki inşanların nasıl etkileneceği ve işi nasıl gerçekleştireceği ile ilgili değerlerdir.

Görmüştüm ama üzerinde durmadım ben Rengim.:26::26:

hmm. hocanın da adı betermiş :KK1: yani bana hiç sevmediğim birini hatırlatıyo da :KK1: zaten benim face im yok kuzum. ama sağol yine de pirayem :KK16:

Geçiştirme tatlım kısa video bunlar baya iyi nokta atışı. Hep karıştırdığımız şeyler var. Benimde Facem yok eşiminkini kullanmıştım.

madalya mı :KK53:
terlikler, ayakkabılar, şapkalar gibi; bi de renkli madalyalar mı var yoksa :KK30:
yakında koltuk kanepe televizyon da çıkacak kuzum :KK53:

Güzel kızlara bayılıyor bu arada.kızlara arkadan tıklayıp kollarını açıp bekliyor:)) ama 20 ve üstüne yapıyor bunu. Sizi görse napar artık bilmiyorum:)
bizi görürse ağlar çocuk:KK9:
6 Deger Madalyası:
Özellikle çalışma hayatında kullanılır. Bono tarafından geliştirilmiştir. Kritik kararların alımında kullanılan bir tekniktir.
Altın madalya : insani değerlerle ilgilidir
Gümüş madalya : görevi tamamlamak için ortaya çıkan örgütsel değerlerdir.
Çelik madalya : servis veye ürünün kalitesinden doğan değerler.
Cam madalya: buluş,tasarım ve yalınlıkla ilgili değerlerdir. Özellikle değişimle ilgilidir.
Tahta madalya : 3.bir grup üzerindeki etkinizden doğan değerle ilgilidir.
Pirinç madalya :eek:layları algılama aşamasında yapılacaklardır. Farklı düşüncedeki inşanların nasıl etkileneceği ve işi nasıl gerçekleştireceği ile ilgili değerlerdir.

Görmüştüm ama üzerinde durmadım ben Rengim.:26::26:

acaba çıkar mı ki:26:

Son düzenleme:
Mutlaka bak tatlım. Tekrar içinde kullanabilirsiz. İnşallah kaldırmamıştır. Çok faydalandım geçen sene.

Timamdır yakışıklımızın güzel annesi...:KK16::KK16:
yakında koltuk kanepe televizyon da çıkacak kuzum :KK53:

bizi görürse ağlar çocuk:KK9:

acaba çıkar mı ki:26:

Bebeler beni hiç sevmiyo yav.:KK53::KK53:

Şansa bırakmamak lazım.:KK14::KK14:

hitaplarımdan iyelik eklerini kaldıracaktım demek...
nilim değil de nil mi olacaktı adın?

özelden yazıp ne yaşadın, neler oldu, şimdi nasılsın demeden...

neyse...

kullanılmak kelimesine kırıldım sadece...

hayatımda beni bu hale getiren değişikliğin atanmak olduğunu düşünüyorsanız o iyelik eklerini gönlüme boşa işlemişim zaten...
annesine "sen abimi benden çok seviyorsun" diyen çocuğu okur gibi okudum...

pardon, artık önemi yoktu değil mi sevip sevmememin de....

kızlar beyazanneye gereken cvp verilmiş ben daha fazla konuşmayayım özelden msj attım arada gördümü diye baktım girdi ama cvp yazmadı neyse içimi son acıtanında sanaldan olması varmış kısmette benim için her insan bi hayat dersi bi dahada kimseye üzülüp tutmasın migrenim derdinden aglamayayım kimse için :KK14:
kızlaarrrrr ögrenemede bitti sıra programda i,nşallah pztesiye kadar bitsin kociş ödül verecek :KK33:
sizi seviyoruuummmmmm :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

kızlar beyazanneye gereken cvp verilmiş ben daha fazla konuşmayayım özelden msj attım arada gördümü diye baktım girdi ama cvp yazmadı neyse içimi son acıtanında sanaldan olması varmış kısmette benim için her insan bi hayat dersi bi dahada kimseye üzülüp tutmasın migrenim derdinden aglamayayım kimse için :KK14:
kızlaarrrrr ögrenemede bitti sıra programda i,nşallah pztesiye kadar bitsin kociş ödül verecek :KK33:
sizi seviyoruuummmmmm :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

Boşver Niloşum,bu konuyu açılmamak üzere kapatalım.:KK76::KK76:

Maşallah diyorum çalışmana da,ben de bugün alan çalıştım baya...:KK31::KK31:

Program biter ya,sözelciyiz nasılsa...:KK53::KK53:

Hayırlı olsun kızçem,Rabbim daim etsin.:KK17::KK17:

Sevindim çok...:KK16::KK16:

Sinirlerm bozuldu... memurlarda malın biri özel şartlara bakmadan tercih yapmış yerleşmiş bir de gelmiş adaletten bahsediyor.
Böyleleri ve bir puanla 10 ayrı kadroya yerleşenler yüzünden açıkta kalıyoruz
Bir yerleşen bir daha puanını kullanamamalı ya haksızlık :KK43:

Sinirlerm bozuldu... memurlarda malın biri özel şartlara bakmadan tercih yapmış yerleşmiş bir de gelmiş adaletten bahsediyor.
Böyleleri ve bir puanla 10 ayrı kadroya yerleşenler yüzünden açıkta kalıyoruz
Bir yerleşen bir daha puanını kullanamamalı ya haksızlık :KK43:

Ben Allaha'a havale ettim kızçem....:KK14:

Çalışıyorum çok şükür,Rabbim çok büyük...:KK51:

X