2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

maşallah dersanem ben de bu ay bitmeden ölçme ve rehberlik sorularını bitirmeye çalışıyorum. sen şimdilik konu sonu testlerini çöz. aralıkta soru bankasına geçersin

sedfim bi dakka ben olayı yanlış anlamışım sen orda ender ismine söylemişsin ben ötekine dedin sandım kendi ismimde

morisim ben masumum ne oldu sevgi kelebeği hayırdır

yurttan sevdiğim bi arkadaşım vardı sürekli ısırmakla tehdit ediyordum ders çalışmadığını söyledi yine aynı tehdidi yaptım o da aynı yere atansak dedi ama çok ciddiydi birlikte karar aldık nasıl çalışacağımıza.. Plan yaptık mutlu oldummmmmmmmmmmmmmmm bendeeeeee

ne hallere soktu ösym bizi

valla bak hiç yalan der miyim ben

şimdi olsa da sevsem bıcırığı öp yerime

hee eski eniştenin adı dilek kızlarla çıkıyorum ben enişten kuzum

yok yavrum ender hocanın adını kastettim ben. dileği fark etmedim bile ender yazısını görünce tüylerim diken diken oldu da ondan..
çok sevindim barışmanıza, bi daha küsmeyin bakiim

inşallah aynı yere olur bebekim

Son düzenleme:
YenidenMerhaba kızlar,
Sedefciğim,programın beni biraz gaza getirdi, dün gidip Antrenmanlarla Matematik 2 yialdım. 1 yokmuş, 2’nin içeriği yeterli gibi geldi,elinde 1 olan varsaiçindekiler kısmını eklerse sevinirim,merak ediyorum… Matematikte pratikeksiğim var, hızlanmam gerekiyor…
Benimleilgilenmeniz hoşuma gitti, teşekkür ederim… Lisans mezuniyetim 2005 fakat ilkdefa 2010 sınavına hazırlandım, hızlandırılmış kursa gittim onda da kızımahamileydim eve dönünce tekrar falan yapamadım, sorular çalındı falan filan …Sonuç hep olumsuz… Sağlık sorunlarıçocuk falan derken hep kitap alma, bir iki hafta hevesle çalışıp bırakmadurumum oldu.. Sınava bir ay 15 gün kalası çalışmalar sonrasında da pişmanlıklar…Bitmeyen bir tez çalışması kazanılamayan bir KPSS,Öğretmenler Günü’nde eskiöğrencilerden gelen mesajlarla yaşanan iç burukluğu…
İşte benim hikayem, bilenler eski topiktenbiliyor zaten…
Şuandakisıkıntım elimdeki kaynakların ne kadar güvenilir olduğu, iyiler güven başladerseniz yarın başlayacağım. Konulara hâkim olmadığım için tereddütleçalışıyorum, kitaba bile güvenemiyorum iyi mi?
Birde izlediğiniz videoların adresleriniverebilirseniz sevinirim. Hakan Dede Sezon finalleri vardı silinmiş…
Tarihimkocaman bir 0, Türkçe Matematik çok sorunlu değil. Ölçme Değerlendirme veProgram Geliştirmem 0 diğerleri eh işte…
Hafta içi8-12 kızım okulda oluyor.. O arada ne çalışırsam o olacak… Akşam 9 gibi uyuyorama ben pestil modunda oluyorum…

EğitimBilimleri
2010 PegemKonu Anlatımlı Modüler Set
2010 Yediİklim Konu Anlatımlı Modüler Set
2011 UzmanKariyer Soru Bankası
2012 İhtiyaçModüler Set 10.000 Soru
2013 XYayıncılık Reçeteli Soru Bankası
2013 X YayıncılıkÖlçme Değerlendirme Ders Notları
2011 İhtiyaçEğitim Bilimleri Cep Kitapları
2013 MuratYayınları Eğitim Bilimleri Cep Kitabı
İhtiyaç ÖzetÖzet Eğitim Bilimleri Konu Anlatım Kitabı

GK-GY
2009 İhtiyaçGarantili Konu Anlatımlı Set
2011 İhtiyaçMuhteşem Soru Bankası
2011 İhtiyaçCep Kitapları
2011 PegemCoğrafya Ders Notları (Önder Cengiz- Mesut Atalay)
2011 Pegem TarihDers Notları (Zehra Savaş Öztürk)
2012 İhtiyaçModüler Set 10.000 Soru
2012 İhtiyaç24 Saatte Tarih – Coğrafya - Vatandaşlık
2013 XYayıncılık Tarih – Coğrafya – Vatandaşlık Ders Notları
2013Akademik Süreç Yayınları Coğrafya Seti
Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim…

Sizde Ardahanı yazın biz monayla kestane közlicez sizde gelirsiniz

yok yavrum ender hocanın adını kastettim ben. dileği fark etmedim bile ender yazısını görünce tüylerim diken diken oldu da ondan..
çok sevindim barışmanıza, bi daha küsmeyin bakiim

kusura bakma fıstığım yanlış anlamışım, dikkat dağınıklığı işte
çok teşekkür ederim

sedfim bi dakka ben olayı yanlış anlamışım sen orda ender ismine söylemişsin ben ötekine dedin sandım kendi ismimde

yalnız ben de dilek yazdığını bile fark etmedim. sen deyince anlamadım. gittim tekrar baktım yorumda ne yazıyo diye, dilek de yazıyomuş, daha yeni fark ettim
hayır bi de diyorum ender olsa bile, ee ömer yazıyo sonra kendi kendime dedim ki, herhalde ömerden önceki sevgilisi fln

Bir saattir Word'de yazıyorum beğeniler gelince yapıştırdım gitti

Buarada Rengina kurt olayı çok basit canım, kendini üzmeyesin ... Eczaneden bir ilaç alıyorsun evdeki herkese içiriyorsun bittti gitti :) Tozla birlikte birde numune kabı al sağlık ocağına gaita testi ver sonuca göre ilaç içsen daha sağlam olur... Hastanelerde sürünme.

Son düzenleme:

inşallah aynı yere olur kuzum siz de birbirinize her gün rapor verin :13: hatta arkadaşını buraya yönlendirsene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…