2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

yakında evine gelecem seni pataklaya pataklaya ders çalıştırcam tamammı
canım yaptım içiyo pekmezli zencefilli falanda yaptık da hep ayakta o yüzden dinlenemedi atlatamıyor

tugbim dersane yoğunlugundan giremıyor pek kuzum.
yok ya bitireceğim dedikçe daha coğalıyor sanki meret

biz de seni özlüyoruz kızcem
ben 5 gün okul 2 gün dersane ile girebiliyorumda ona noluyo gelsin bak onada kızacam

Son düzenleme:
Ben realistim pampa...
yumuşak davran cocuga biraz

:101::101:cok sık olmasa da geliyor ama kızcem
Tekrar geçmiş olsun kuzum...
Gel vallahi kafama kafama vur,sesim çıkmaz
canım sen de calıs bir an önce bak aralık geldi ne cabuk geciyor zaman

Son düzenleme:
iyi geceler güzeller... arkadaşım ığdır'a atanmış, evdekiler çok mutlu ben çok heyecanlıyım herkes tebrik etmek için arıyor dedi... Rabb'im bizlere de nasip etsin...

iyi geceler güzeller... arkadaşım ığdır'a atanmış, evdekiler çok mutlu ben çok heyecanlıyım herkes tebrik etmek için arıyor dedi... Rabb'im bizlere de nasip etsin...

kuzum bugün mü belli oldu atamalar:26:

kuzum bugün mü belli oldu atamalar:26:

bugün belli olmuş canım, işten gelince bakmış bi saat önce; ama daha önce açıklanmış sanırım...

Ben artık öyle bir sevinç yaşayacağıma hiç inanmıyorum.

ben de... onun adına sevindim; ama kendi adıma bir kez daha üzüldüm... 4 yıldır hep başkaları için sevindim, artık kendim için de sevinmek istiyorum. ağlamaklı oldum zaten konuşamadım. sen iyi misin deyip durdu... insan en yakın arkadaşının bile göreve başlamasına tam anlamıyla sevinemez oldu

Eylülde okullar açılınca başlayacaktım, miniğim anaokuluna başladı. Okula bende alışmalıymışım bunu bilemedim... Ekim dedim Kasım bitiyor ben hala acaba nerden başlasam kaynaklarım eski mi yenilesem mi video mu izlesem dershaneyle görüşüp hızlandırılmışa mı kayıt olsam uzaktan eğitim mi alsam
mı mi mu diye geçiverdi zaman...
Tarih ödümü koparıyor ondan kaçıyım derken hepsi elimden gidiyor... Rehber Öğretmenken öğrencilerime söylediklerimi kendim uygulayamıyorum

Ben artık öyle bir sevinç yaşayacağıma hiç inanmıyorum.

o puanını gördüğün zamanki psikoloji hiçbir şeye benzemiyor
eli ayağı tutmuyor insanın sanki

Yok hacı anam benim yerime düşünüyo o işleri Hemen ev tutmazmışım önce ilk ay yurtta filan kalıp kafama göre ev düzermişim öyle geçermişim evime. Ohooo neler neler Ama o "atama" sanki çok uzak

kızçem ya atanalım da ev işleri de hallolur inşallah:97:

Zor...Çok zor...Kıskanmak değil bu,adını koyamadığım bir şey...

Bi an evvel başla canım,zaman akıp gidiyor.:26::26:

Yok hacı anam benim yerime düşünüyo o işleri Hemen ev tutmazmışım önce ilk ay yurtta filan kalıp kafama göre ev düzermişim öyle geçermişim evime. Ohooo neler neler Ama o "atama" sanki çok uzak

Ben de yurtta kalacam olursa...

La yarın bu vakit birbirimizi avutcaz hala ne diyoz ya...

Ay mona gece gece ne güldüm ya avutacak mıyız dersin hahaha iyiydi bu

Ağlancak halimize gülüyoz yaw

Bende en yakın arkadaşım atandığında hiçbir şey diyememiştim. Öyle bir kırgınlık ki bu.. Hani diyorlar ya evlat acısı gibi koydu diye ( ki bu sözü hiç sevmem) bir nebze tanımlıyor. Resmen daş oturtuyo mideye

canım zor ya da kolay başla bir dersten önüne hangisi geliyorsa bismillah de aç kitabı.
insan çalıştıkca calısası geliyor
ama öyle ya da böyle başlamadan devamı gelmiyor. hep erteleniyor. yarın yarın derken zaman geçip gidiyor

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…