2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Eylülde okullar açılınca başlayacaktım, miniğim anaokuluna başladı. Okula bende alışmalıymışım bunu bilemedim... Ekim dedim Kasım bitiyor ben hala acaba nerden başlasam kaynaklarım eski mi yenilesem mi video mu izlesem dershaneyle görüşüp hızlandırılmışa mı kayıt olsam uzaktan eğitim mi alsam
mı mi mu diye geçiverdi zaman...
Tarih ödümü koparıyor ondan kaçıyım derken hepsi elimden gidiyor... Rehber Öğretmenken öğrencilerime söylediklerimi kendim uygulayamıyorum :KK43:

canım benim ya, hiç öyle düşünme zararın neresinden dönülürse kar. ben de başlayalı çok olmadı; ama baya baya ilerliyorum. üstelik iki yıl ara vermiştim. kendim bile şaşırıyorum. 1 ayda tarih coğ. vat. ilk konularını bitirdim, testlerini çözüyorum. mat. de başladı; ama 0 olduğu için daha dört işlem öğreniyorum. bence sen de bi an evvel ne yapcana karar verip başla, sonrası gelecektir Allah'ın izniyle :KK31:

bu gece topiğin enerjisi düşmüş durumda, hepimiz salya sümük...

Ay mona gece gece ne güldüm ya :KK9: avutacak mıyız dersin :KK9: hahaha iyiydi bu :KK60:

Ağlancak halimize gülüyoz yaw :KK14:

Bende en yakın arkadaşım atandığında hiçbir şey diyememiştim. Öyle bir kırgınlık ki bu.. Hani diyorlar ya evlat acısı gibi koydu diye ( ki bu sözü hiç sevmem) bir nebze tanımlıyor. Resmen daş oturtuyo mideye :KK14:

Pollyannanın dibine vurcaz yarın hacı...:KK53::KK53:

iyi geceler kızlar kaçıyorum ben yarın iş çok :KK14:

İyi geceler canımm...:KK16::KK16:

kızlar ayşegül şehir dışında oldugundan yazamıyormuş

gece sohbeti başlamadımı kızlar :KK53: kocişi yatırdım grip olmuş garibim yarın okulda yok bekliyorum sizi :KK76:
ayşegül atandımı acep :44:
canlarım gelişim bitmişti ögrenmeden 2 konu bitmişti bugünde 4 konu bitirdim son 3 ü kaldı :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
onlarıda yarın bitirip pztesiye kadarda programı halledecem inşallah :KK31:
nilkon biz 4 gün arayla evlenmişiz :KK76:
Yok hacı anam benim yerime düşünüyo o işleri :KK14: Hemen ev tutmazmışım önce ilk ay yurtta filan kalıp kafama göre ev düzermişim öyle geçermişim evime. Ohooo neler neler :KK70: Ama o "atama" sanki çok uzak :KK14:

kociş dün tercih yaparken bana 4 tane sarıkamış yazdı 'soğuk ama sen git, ben 1,5 sene sonra burada doğu görevim bitip, başka yere geçince aldırırım seni yanıma' diyor :KK14: adam atanayım diye yeterki, beni gözden çıkardı iyice :26:

Sarfanım, ne yapsın oda sen atanda mutlu ol, bir sene daha bizim gibi yırtınma istiyordur

Ee asgull atanmış mı?

kociş dün tercih yaparken bana 4 tane sarıkamış yazdı 'soğuk ama sen git, ben 1,5 sene sonra burada doğu görevim bitip, başka yere geçince aldırırım seni yanıma' diyor :KK14: adam atanayım diye yeterki, beni gözden çıkardı iyice :26:

:KK60::KK60::KK60::KK53::KK53:

ay safranım kıyamam yaa:KK1::KK1:

o puanını gördüğün zamanki psikoloji hiçbir şeye benzemiyor:KK50:
eli ayağı tutmuyor insanın sanki:KK31:

:KK31::KK31::KK31:

Zor...Çok zor...Kıskanmak değil bu,adını koyamadığım bir şey...:KK14::KK14:

kesinlikle öyle canım, tuhaf bir şey, tarifsiz... hayırlısı ne diyelim :26:

Ay mona gece gece ne güldüm ya :KK9: avutacak mıyız dersin :KK9: hahaha iyiydi bu :KK60:

Ağlancak halimize gülüyoz yaw :KK14:

Bende en yakın arkadaşım atandığında hiçbir şey diyememiştim. Öyle bir kırgınlık ki bu.. Hani diyorlar ya evlat acısı gibi koydu diye ( ki bu sözü hiç sevmem) bir nebze tanımlıyor. Resmen daş oturtuyo mideye :KK14:

keşke daş olsa bade koskocaman bi öküz resmen :KK53: nasip, hayırlısı olsun yapcak bir şey yok bu saatten sonra :KK31:

cuma günü de memurluk açıklancek :KK52: yine acı gerçekle yüzleşcem :KK25:

Sarfanım, ne yapsın oda sen atanda mutlu ol, bir sene daha bizim gibi yırtınma istiyordur

Ee asgull atanmış mı?

ay safranım kıyamam yaa:KK1::KK1:

en büyük destekçım zaten allah razı olsun.

sayısal mantık çözdüm geldim, 15 soru dan 2 boşum var. onu da olasılık vardı içinde, konuyu bilmediğimden yapamadım.

Niye tercih yapmamışki atanması % 100 dü onun :KK53:

Holofira, cuma deel yarın açıklanıyor :KK14:

Vardır bi sebebi ya...:26::26:

bugün sınıftan bir arkadaşım yakınının 92 puan aldığını, ama istediği kadro açılmadığı için ılk ıkı tercıhte tervih yapmadığını söyledi, bu tercihte de bilmiyormus. doğruluk payını bilmıyorum ama güvendiğim bir kız.

vay be dedim, millet bulmuş bunuyor, şehir seçiyor. bizde sarıkamış gelse diye 4 göbek :KK76: atıyoruz :KK52:

X