2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

canım benim ya, hiç öyle düşünme zararın neresinden dönülürse kar. ben de başlayalı çok olmadı; ama baya baya ilerliyorum. üstelik iki yıl ara vermiştim. kendim bile şaşırıyorum. 1 ayda tarih coğ. vat. ilk konularını bitirdim, testlerini çözüyorum. mat. de başladı; ama 0 olduğu için daha dört işlem öğreniyorum. bence sen de bi an evvel ne yapcana karar verip başla, sonrası gelecektir Allah'ın izniyle

bu gece topiğin enerjisi düşmüş durumda, hepimiz salya sümük...

Pollyannanın dibine vurcaz yarın hacı...

iyi geceler kızlar kaçıyorum ben yarın iş çok

İyi geceler canımm...

kızlar ayşegül şehir dışında oldugundan yazamıyormuş

nilkon biz 4 gün arayla evlenmişiz
Yok hacı anam benim yerime düşünüyo o işleri Hemen ev tutmazmışım önce ilk ay yurtta filan kalıp kafama göre ev düzermişim öyle geçermişim evime. Ohooo neler neler Ama o "atama" sanki çok uzak

kociş dün tercih yaparken bana 4 tane sarıkamış yazdı 'soğuk ama sen git, ben 1,5 sene sonra burada doğu görevim bitip, başka yere geçince aldırırım seni yanıma' diyor adam atanayım diye yeterki, beni gözden çıkardı iyice :26:

Sarfanım, ne yapsın oda sen atanda mutlu ol, bir sene daha bizim gibi yırtınma istiyordur

Ee asgull atanmış mı?

ay safranım kıyamam yaa

o puanını gördüğün zamanki psikoloji hiçbir şeye benzemiyor
eli ayağı tutmuyor insanın sanki

Zor...Çok zor...Kıskanmak değil bu,adını koyamadığım bir şey...

kesinlikle öyle canım, tuhaf bir şey, tarifsiz... hayırlısı ne diyelim :26:

keşke daş olsa bade koskocaman bi öküz resmen nasip, hayırlısı olsun yapcak bir şey yok bu saatten sonra

cuma günü de memurluk açıklancek yine acı gerçekle yüzleşcem

Sarfanım, ne yapsın oda sen atanda mutlu ol, bir sene daha bizim gibi yırtınma istiyordur

Ee asgull atanmış mı?

ay safranım kıyamam yaa

en büyük destekçım zaten allah razı olsun.

sayısal mantık çözdüm geldim, 15 soru dan 2 boşum var. onu da olasılık vardı içinde, konuyu bilmediğimden yapamadım.

Niye tercih yapmamışki atanması % 100 dü onun

Holofira, cuma deel yarın açıklanıyor

Niye tercih yapmamışki atanması % 100 dü onun

Holofira, cuma deel yarın açıklanıyor

Vardır bi sebebi ya...:26::26:

bugün sınıftan bir arkadaşım yakınının 92 puan aldığını, ama istediği kadro açılmadığı için ılk ıkı tercıhte tervih yapmadığını söyledi, bu tercihte de bilmiyormus. doğruluk payını bilmıyorum ama güvendiğim bir kız.

vay be dedim, millet bulmuş bunuyor, şehir seçiyor. bizde sarıkamış gelse diye 4 göbek atıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…