2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Bade bende dershaneden geldikten sonra 2 saat uyudum hala kendime gelemedim. Kahve içiyorum ama acmiyor beni. Ilkindiyle akşam arası uykunun hayırlı değildir diyor dinimiz. Gerçekten insanı mallastiriyor

kusursuz deliii nirelerdesin sen
canım biliyorum bu sertifakayla hemen işe başlıyabiliyosun, çok da kabarık bi maaşla ama ben yapamam. yani biraz güçlü biri olmak gerekiyo sanırım o çocuklar için. ben onları görünce ağlarım, düşüncelere dalarım. verimli bi eğitim veremem onlara. beceremem o işi. kuzenim de özel eğitim öğretmeni, ondan da biliyorum. ama yine de düşündüğün için sağol canım
kuzum ben de erken uyanıp sonra tekrar yattığımda sersem gibi oluyorum. ben de bi yerde okumuştum. gece 12 ile 3 arasındaki uykunun verimi diğer hiçbi saatlerde yokmuş. gece geç yatınca da sabaha dinç olamıyorum ben.
Bade bende dershaneden geldikten sonra 2 saat uyudum hala kendime gelemedim. Kahve içiyorum ama acmiyor beni. Ilkindiyle akşam arası uykunun hayırlı değildir diyor dinimiz. Gerçekten insanı mallastiriyor

aynen safranım. dinimizin dediği gibi de hayırlı olmuyor zaten. ben ikindiden sonra uyursam çok kötü oluyorum, uyansam da gözlerimi açamıyorum. inanılmaz bi ağırlık oluyo üstümde

kızlar bu ölçme istatistikerini kitap bitince çalışayım diyorum şimdi çalışsam çok vaktimi alacak ve tam öğrenemediğimle kalacağım:26: sona bırakmak mantıklı olur sanırım:26:

asgul heys joker nerelerdesiniz kızlar :26:

İnşallak kuzum,bekliyoruz raporunu...

sağol canım çalıştım baya, insan görevini yapınca nasıl huzurlu oluyor böyle

Bu saat oldu daha başlayamadım...:18: Doktora git,yemek ye,dersane derken...

Akşama güzel bir raporla gelirim inşallah.

inşallah sen de huzurla dönersin bu arada canım alana hangi kaynaktan çalışcaz biz, bu konuda hiçbir fikrim yok

hımm konu anlatımları işe yarıyor aslında alacağın kaynakla karşılaştırır ekskleri not alırdın yine; ama artık olan olmuş. inşallah uğur getirir alacağın kitaplar minik daha iyidir, bir şeyciği kalmamıştır umarım

canım kolay gelsin, sen de branştaşımsın sana da sorim alana çalışıyor musun, tavsiye edebilcen kaynak var mı? ben zır cahilim bu konuda :26:

Son düzenleme:

teşekkürler canım sizin onurun taraf hep sağlıklı maşallah ne de olsa baba gıda mühendisi hee oldu de canım onlar bizden bişey istedi mi biz hiç adana antep demiyoz ama

Keşkeeeeee

Pirayee hocam geçmiş olsun şimdi nasıl bebek?

Bu gün teyzemin kızı ve bebişleri ile birlikteydim hiç ders çalışamadım.. Şimdi çalışabilirsem oturacağım başına ama canım hiç istemiyooo

Moriscim iyi degil ya 38,5 ne yaptiysam dusmedi. Oglusum iyilessin yazarim calismalarimi insallah.

Holofira hocam dedim ya pisman degilim:)) yarginin konu anlatim videolari var onlardan dinlerim bide ozet kitap isimi görür. Asil alanda ne yapcam muallak(

ıyı akşamlar kızlar
carsamba günleri dershanemin son günü, kendime haftalık plan çıkartıyorum. bu haftaki planımı takdim edeyim;

sözel sayısal mantık 1'er test
tarih 1. konu tekrar +30 soru
tarih 3. konu + sorular
türkçe dilbilgisi video + sorular
mat bölünebilme + sorular
coğrafya 1. konu + sorular
anayasa 2. konu video + sorular

Anayasa hariç dershaneyle gidiyorum, onlar konu bitirdikçe bende evde tekrar ek kaynaklardan çalışıp evdeki soru bankalarını tarıyorum.

Mantıkla aran nasıl canım ? :26::26:

Mantıkla aran nasıl canım ? :26::26:

yargının sayısal sözel mantık çözümlü soru bankasını aldım ve ilk defa geçen hafta sözel mantık çözdüm ve 1 testi (12 soruydu) fuul çıkardım. belki ilk test diye kolaydı motive etti beni mantıkla ilgili. ondan her hafta 1 er test koydum artık planıma.

az değil 3 sayısal 3 sözel toplam 6 soru çıkacak, ve bence soru çözüldükçe pratiklik kazanılacak birşey. çalışılacak bir konusu yok çünkü.

Yaa o soruları görünce beynim resmen çalışmayı durduruyor...

Yaa o soruları görünce beynim resmen çalışmayı durduruyor...

bende çözümlü soru bankası aldım mantıgını kavramak için ama ilk testte dogruydu bakmadım çözümlerine hiç. bundan sonrasına bakalım ben yapabilecekmiyim. dur bir test çözüp gece muhabbetine geleyim :)

gece sohbeti başlamadımı kızlar kocişi yatırdım grip olmuş garibim yarın okulda yok bekliyorum sizi
ayşegül atandımı acep :44:
canlarım gelişim bitmişti ögrenmeden 2 konu bitmişti bugünde 4 konu bitirdim son 3 ü kaldı
onlarıda yarın bitirip pztesiye kadarda programı halledecem inşallah

Şimdilik sessiz ortalık... İnşallah atanmıştır yaa... Temelimiz olmasının en güzel yanı hızlı ilerlemek...

Eşine de geçmiş olsun.

ayşegüle faceden yazdım kızlar cevap atınca haber ederim

Şimdilik sessiz ortalık... İnşallah atanmıştır yaa... Temelimiz olmasının en güzel yanı hızlı ilerlemek...

Eşine de geçmiş olsun.

aysegül 26yı açmamıştı ama ek atamalarda 26lar mı gidiyordu:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…