2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

gece sohbeti başlamadımı kızlar :KK53: kocişi yatırdım grip olmuş garibim yarın okulda yok bekliyorum sizi :KK76:
ayşegül atandımı acep :44:
canlarım gelişim bitmişti ögrenmeden 2 konu bitmişti bugünde 4 konu bitirdim son 3 ü kaldı :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
onlarıda yarın bitirip pztesiye kadarda programı halledecem inşallah :KK31:

nikoooo:KK24: nasılsın bacım:KK6:

Şimdilik sessiz ortalık...:KK5::KK5: İnşallah atanmıştır yaa...:KK31: Temelimiz olmasının en güzel yanı hızlı ilerlemek...:KK30:

Eşine de geçmiş olsun.:KK6::KK6:
hocam dogrumu yapıyorum bilmiyorum ama bildiğim konuya çalışmıyorum aradaki notlar ve farklı bilmediklerimi okuyorum ve not alıyorum sonrada soruları çözecem inş. böyle bi kere bitsin sonra çözümlü soru vs ile dönüp dönüp bakarım :KK31:
saol teşekür ederim . ayşegül 26 yı açtıysa kesin ama bakalım

hocam dogrumu yapıyorum bilmiyorum ama bildiğim konuya çalışmıyorum aradaki notlar ve farklı bilmediklerimi okuyorum ve not alıyorum sonrada soruları çözecem inş. böyle bi kere bitsin sonra çözümlü soru vs ile dönüp dönüp bakarım :KK31:
saol teşekür ederim . ayşegül 26 yı açtıysa kesin ama bakalım

Ben de öyle yapıyom Niloşum.:KK31: Konu çalışmak beni inanılmaz sıkıyor...:26::KK25:

Bilmediklerimi not alıp soru çözüyorum senin gibi...:KK31:

nikoooo:KK24: nasılsın bacım:KK6:
iyiyim tatlım koşuşturmakla geçiyo günlerim her akşam egtm çalışıyorum oldugu kadar başkada bişi yok okuldu drsaneydi zman geçip gidiyo sen neler yaptın egtm bitmek üzere zannımca :KK34::nazar::nazar::nazar:
özledim kız ben sizi tubim napıyo göremedim zümremi

Son düzenleme:
Ben de öyle yapıyom Niloşum.:KK31: Konu çalışmak beni inanılmaz sıkıyor...:26::KK25:

Bilmediklerimi not alıp soru çözüyorum senin gibi...:KK31:
canım ben bide çözdüğüm sorulardan kısa notlar alıyorum bazen soruyu tümden not alıyorum tekrar içinde hep notlarıma bakıyorum süper oluyo tavsiye ederim :KK12:

iyiyim tatlım koşuşturmakla geçiyo günlerim her akşam egtm çalışıyorum oldugu kadar başkada bişi yok okuldu drsaneydi zman geçip gidiyo sen neler yaptın egtm bitmek üzere zannımca :KK34::nazar::nazar::nazar:
özledim kız ben sizi tubim napıyo göremedim zümremi

tugbim dersane yoğunlugundan giremıyor pek kuzum.
yok ya bitireceğim dedikçe daha coğalıyor sanki meret:KK4:

biz de seni özlüyoruz kızcem:KK12:

kusursuz deliii nirelerdesin sen :KK52:
canım biliyorum bu sertifakayla hemen işe başlıyabiliyosun, çok da kabarık bi maaşla :KK1: ama ben yapamam. yani biraz güçlü biri olmak gerekiyo sanırım o çocuklar için. ben onları görünce ağlarım, düşüncelere dalarım. verimli bi eğitim veremem onlara. beceremem o işi. kuzenim de özel eğitim öğretmeni, ondan da biliyorum. ama yine de düşündüğün için sağol canım :KK16:

Buralardayım dermişim :KK1:

Bir kendini bilmezlik, bir adam sendecilik, bir yaşlandım mı neeeeee:KK52: cilik dolaşıp duruyorum, basiretim bağlandı çözecek biri var mı aranızda :18:

Bir tanıdığım bu iş için çok üzülmüştü, şimdi yeni kursa başvurduğunu duyunca buradan haber vereyim istedim, çok zor iş ama belki ilgilenen ya da yapabilecek olan vardır diye yazayım istedim... Ben yapamam o ayrı ...
Çalışmam gerek biliyorum, Nilimle arada bir görüşüyoruz fakat kızım 3 yaşı bitirdi artık daha çok yoruyor ve ilgi istiyor buraya çok uğrayamıyorum, ama sizide özlemiyor değilim...
Aslına bakarsan bi ucundan tutabilsem bi başlasam gerisi gelecek biliyorum... Video kitap vb önerilerinize açığım :26:

Nil'im ballı limonlu sucak su içir eşine gribin baş düşmanıdır, bide hamama gönderebilirsen gelip onuda içer yatarsa hiçbişeyciği kalmaz ama benimki gibi bildiğini okuyansa yapacak bişey yok :KK1: geçmiş olsun...
Piraye ufaklığın rahatsızlığı ne bilmiyorum ama soğuk kompreste sirke havale riskini artırıyor Allah korusun... Sadece eklem yerlerine soğuk uygulama yapmaya çalış ve ateş düşürücü veriyorsan 4 saat arayla farklı iki ilacı dönüşümlü vermelisin... Son çare fitil... Benimki sadece tavsiye ...
Son olarak hepinizin çalışmalarına :nazar: MAŞALLAH

ıyı akşamlar kızlar
carsamba günleri dershanemin son günü, kendime haftalık plan çıkartıyorum. bu haftaki planımı takdim edeyim;

sözel sayısal mantık 1'er test
tarih 1. konu tekrar +30 soru
tarih 3. konu + sorular
türkçe dilbilgisi video + sorular
mat bölünebilme + sorular
coğrafya 1. konu + sorular
anayasa 2. konu video + sorular

Anayasa hariç dershaneyle gidiyorum, onlar konu bitirdikçe bende evde tekrar ek kaynaklardan çalışıp evdeki soru bankalarını tarıyorum.

Aralık ayından itibaren ben de dershaneyle gitmeye başlıycam inş.Hocalar anlattıkça tekrar gibi olur,sonra bol soru..Tabi mantık,alan ve mat da ayrıca çalışılacak.

X