2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

bebekler seneye bu özel günümüzü okulda atanmş olarak,keyifle kutlayalım inşalllah.......

kurstan geldim kafam güzel az dinleneyim

biri sormuş kaçırdım ismini kusura bakmasın 7iklime gidiyorum deneme tarihlerimiz asıldı 25 tane canım ilki 18 kasımdaydı

dün bunalıma girmiştimde çıktımm az evvel

geçmişe bakamadım,yolundadır umarım herşey,iyi olun hepiniz emi

Yok bebegim ya yorulmuyorum ben ücretlide,o kadar severek yapıyorum ki inan özlüyorum sıpalarımı,düzene alışmam zor oldu ilk önce erken yatıp kalkmak hiç huyum degildir ama tabiri caizse adam etti beni bu konuda hayatım düzene girdi resmen çok şükür gelecem artık bebegim çok özlüyorum sizi,bu arada bu kadar geç uyumayın olur mu cidden bünyeniz çöker bize saglam kafa saglam vucut lazım agustosa kadar

Allah kabul etsin aşurenizi bebeğim bu arada biz yaptık dagıttık komşulara

Aynı gaz banada geldi kuşum inanılmaz mutlu oldum,napalım ümit fakirin ekmegiymiş..

oyy sen hep mutlu ol rengişim
selam arkadaşlar

hepinizin öğretmenler günü kutlu olsun inşallah seneye atanmış öğretmenler olarak kutlarızzz

bugün niyeyse hiççç çalışmak istemiyorumm
sağol macaronum inşallah
sağol tatlımmm
kıyamam ben sana dün girdin bugün çıktın haha her şey yolunda çok şükür kuzum, dinlenince çalışırsın
oo çok sevindim o zaman tuğbim. evet geçen yıl konuşuyoduk sen de benim gibi gece uyuyamayıp sabah kalkamayanlardandın düzene girmene çok sevindim. çok haklısın bence de geçe kadar kalmamalıyız. ben şahsen ertesi gün sabahın köründe çalışmak için değil ama en azından güne zinde başlamak için erken yatmak istiyorum. dur bakalım bu gece erken yatmaya çalışayım ben de fıstığım
Allah kabul etsin aşurenizi bebeğim bu arada biz yaptık dagıttık komşulara

sağol meleğim dağıttık biz de. sizinkini de Allah kabul etsin

Kızlarrrrr agusosta 40bin atama varmıs yaaa
Allahım cok mutluyum inşaallah doğru haberdir inşallahbasbakan söylemişşş yaaa cok mutluyummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

bakın bakın link de buldum
ayy cokk mutluyum Rabbim bize nasip etsin o kadrolardan aminnnnnBaşbakan,Ağustos'ta 40 Bin Öğretmen ataması yapacaz

Yorum yapmıyorum,mesajda zati diyeceğimi dedim.

Evet,aynen öyle...İsteyene linkini bile atabilirim özelden... İnşallah canım...

Hala da aynı şeyleri yapıyoruz birlikte,ve inşallah bu hep devam edecek....

Ben de baya oldu içmeyeli haa.

Evet canım hala orda,ve her gün görüyorum...

ben de eşinden dolayı giremiyo sanıyodum yazık neyse biz birbirimize yeteriz bal kaymaklarım benim

Allah kötü niyetli insanlardan korusun cümlemizi :18:

ben de senin gibiyim sedefim nerde sağlıksız bir şey orda ben
sevdicekte öyle

Canım benim ya,sanki sizi kırk yıllık dostlarım gibi özlüyorum yahu bu nasıl işNasıl gidiyor çalışmalar tubi,ben tam anlamıyla oturtturamıyorum rayına ya..
iyi gidiyo canım tam istediğim gibi değil ama buna şükür diyelim
inşallah sende istediğin tempoyu yakalarsın kuzum

Allahım cok mutluyum inşaallah doğru haberdir inşallahbasbakan söylemişşş yaaa cok mutluyummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

hadi inşallah kuzuuuum :119:

cupkekim çok tatlısın sen ya yerim

Yolunda çok şükür cupkekim... Kurs kafayı güzel yapıyo harbi.

Beni de çağır bunalımlara,beraber bunalalım.

aynıymışız o zaman kuzum :13:
ben bi de ders çalışırken abur cubur atıştırmayı çok seviyorum

ben de üzülüyordum onun için
sorunları vardı ya aklıma geliyodu bazen
acaba ne yapıyo kk ya bile giremiyo diye geçiriyordum aklımdan :26:

Renginam daha yeni gördüm sayende canım.Yanımda olsan sarılırdım sanaİnş.gerçek bir haberdir canım,dersaneciler bu alıma dahil değildir umarım

Seviyorum sizleriiiiiii,seviyorum sizleriiiiiiii,seviyorum sizleriiiiiiii(sevinçten deliriyorum sanırsam):118:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…