2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Ben de 26yı açmadığım için atanamazsam kahrolurum.:KK5:Sonra kendimi nasıl toparlarım bilmiyorum.:KK50:Bir de benim anne faktörü var.Ben seni çok doğuya göndermem diyor.Mesela geçen atamada Şırnak,Siirt,Hakkari yazamadım.:KK50:Erzurum,Sivas, Malatya falan yazabildim.26yı da yalvar yakar zor açtırdım.Onu da gelmeyeceğini bildiği için açabildim zaten.Yoksa onu da açtırmazdı.:KK50:

Aha ben senin önceden dediklerini şu an diyorum gibi bir şey.Ama büyük konuşmak da istemiyorum.:KK50:
Erkeklerden nefret ediyorum diyemem ama çevremde gördüğüm bazı olaylar, yaşadığım bazı şeyler beni biraz uzaklaştırdı diyebilirim.Bu yüzden ben de zamana bıraktım.
Sağ ol güzel temennilerin için.:KK16:Tabi eğer siz çeyiz topiği açana kadar ben birini bulabilirsem neden olmasın?:KK34:Ama ben sana şimdiden söyleyim ben biraz umutsuz bir vaka olabilirim.:KK50:Tabi yine de Rabbim gösterecek her şeyi.
ee tabii ki kuzum insanda heves kalmıyo o tarz olaylara şahit olunca. ama sana şunu söyliyeyim tüm erkekleri genellememek gerekiyo, herkes öyle olcak diye bişey yok. haa ben annemin yaşadıklarını yaşar mıyım bilmiyorum, onu ancak Allah bilir. ama evlilik zaten kapalı bi kutu. sana kendini çok iyi tanıtır, aha tam güvenilir adam dersin, imzayı atınca işler değişir. bunu malesef evlenmeden bilemeyiz. sen yine de soğutma kendini evlilikten. zaten şu kpss süreci varken zor olur. şimdilik zamana bırak. Allahım bana en doğru zamanda hayırlı bi eş nasip et de. nasibinde ne zaman varsa o zaman olur canım. zaten geç olması daha iyi, bak ben yıllardır bekliyorum, ee yıllar geçtikçe ama elde var sıfır olunca da yıpranıyosun. bi yerden sonra da flört dönemini uzatmamak gerekiyo. bence senin için atandıktan sonra seneye böyle hayırlı bi eş adayın olcak. içime öyle doğdu :KK31:
İyi geceler kuzum sana da.:KK16:Yok beni dersten alıkoyduğunuzu düşünme.:KK20:Ben derslere biraz ara vermek istedim, biraz bana da değişiklik oldu sizlerle sohbet etmek.Hep ders, hep ders nereye kadar di mi?:KK34::KK34:
aynen kuzum :KK34: hep ders olunca sıkılırsın. ama düzenini de bozma. çünkü çok sistemli gidiyosun. bi kere ipin ucu kaçınca bozuluyo. ama maşallahın var :KK16: ben yatayım canım, iyi geceler tatlı rüyalar :KK16: sen de fazla yorma kendini, biraz bakıp uyu, zaten sabaha az kaldı :KK31:
Kim acaba onlar Sedefim?:44::KK34:

kimse derhal çıksın ortaya :KK47:

ee tabii ki kuzum insanda heves kalmıyo o tarz olaylara şahit olunca. ama sana şunu söyliyeyim tüm erkekleri genellememek gerekiyo, herkes öyle olcak diye bişey yok. haa ben annemin yaşadıklarını yaşar mıyım bilmiyorum, onu ancak Allah bilir. ama evlilik zaten kapalı bi kutu. sana kendini çok iyi tanıtır, aha tam güvenilir adam dersin, imzayı atınca işler değişir. bunu malesef evlenmeden bilemeyiz. sen yine de soğutma kendini evlilikten. zaten şu kpss süreci varken zor olur. şimdilik zamana bırak. Allahım bana en doğru zamanda hayırlı bi eş nasip et de. nasibinde ne zaman varsa o zaman olur canım. zaten geç olması daha iyi, bak ben yıllardır bekliyorum, ee yıllar geçtikçe ama elde var sıfır olunca da yıpranıyosun. bi yerden sonra da flört dönemini uzatmamak gerekiyo. bence senin için atandıktan sonra seneye böyle hayırlı bi eş adayın olcak. içime öyle doğdu :KK31:

aynen kuzum :KK34: hep ders olunca sıkılırsın. ama düzenini de bozma. çünkü çok sistemli gidiyosun. bi kere ipin ucu kaçınca bozuluyo. ama maşallahın var :KK16: ben yatayım canım, iyi geceler tatlı rüyalar :KK16: sen de fazla yorma kendini, biraz bakıp uyu, zaten sabaha az kaldı :KK31:

Haklısın canım.:KK31:Gerçekten evlilik bilmece gibi.İçinden ne çıkacağı belli olmuyor.:KK50:Ben de öyle dua ediyorum tatlım.Sağ ol tatlım.İnşallah öyledir.Bakalım bekleyip göreceğiz.Zaman bize neler gösterecek?Zaten senin içine doğduğu gibi bir şey olursa ben sana yazarım canım.

Sağ ol tatlım.:KK16:Ben de yarım videomu bitirince yatarım artık.Az kalmıştı.Sen de inşallah en kısa sürede toparlayıp tekrar başlarsın çalışmaya güzelim.:KK16:
İyi geceler, tatlı rüyalar kuzum.:KK16:

Son düzenleme:
Öğretmenler günümüz kutlu olsun kızlar,Allahım önümüzdeki yıl bu zamanlar bu güzel günü yaşamayı nasip etsin bizlere:KK16:
$ogretmen.jpg

:KK8:TOPİKTEKİ TÜM ARKADAŞLARIMIZIN ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLUYORUM :KK8:

Aranızda olup öğretmen olmayarak, gününüzü kutlayayım dedim. İnşallah geceki sohbetinizde kurduğunuz hayallerdeki gibi, birileri aynı şehre atanır, ve köfte yapıp yersiniz :KK52:

Kahvemi aldım, geçmişi okudum :126: şimdi ders çalışmaya gidiyorum

mutlu pazarlar

kızlar bugün baya moralim bozuktu. o yüzden gelemedim topiğe. dün gece sabah 5 e kadar üst komşuyla annesi sohbet muhabbet.. tv, saç kurutma, çamaşır mak. kilimler silkildi.. yanlış duymadınız. saat sabahın 4 ünde kilimler silkildi evet. uyarınca babam kızıyodu biliyosunuz. bişey yapamadım. sinirimden ağladım. sonra saat tam 5 ti, dış kapıları açıldı. kapının gözünden baktım ki bavullarla aşağı indiler. demek ki annesi ve babası gidiyomuş, son geceleriymiş. kadın son kez silkeyim kilimi dedi herhal :KK14: sinirlerim bozulmuş çok, 6 ya kadar fln ağladım. sonra dalmışım. öğlen kalktım, sersem gibiydim. başım çatlıyodu. bütün gün yataktaydım. annesi babası gitti ama şimdi de sevgilisi gelir, tekrar aynı sesleri kaldıramam. onurun aklına gelmiş, annemler odayı değiştirmiyolar ama, benim çalışma masamla annemlerin şifoniyerin değiştirebiliriz. söyledim anneme. tamam dedi. zaten babam salonda sabaha kadar maç izliyo. annem tek yatıyodu yatak odasında. o benim yatağımda yatar. ben onunkinde. yarın onur gelicek değiştiricez ve sonunda kurtuluyorum kızlar, çok mutluyum. çok boşladım dersleri. ama hala geç değil sanırım. bomba gibi bi sedef gelicek. size söz çok çalışıcam Allah bi engel çıkarmadığı sürece

oyy maşallah fıstığıma, videolar artmış ne güzel :KK8::nazar: kolay gelsin. :KK16:

aynen tuğbam :13: vitrinden nefret ediyorum. o nedir öyle tamamen yer kaplamak için üretilmiş bişey :KK9: ben boş ferah hiçbi fazlalık olmayan şeyleri seviyorum. o yüzden çeyizimde de çok aşırıya kaçmamak istiyorum. eksikler evlenince de alınır zaten. temel şeyler olsun yeter :KK34:

aynen monam. bdv çok etkiliyo beni de.. evlilik güzeldir de evliliğe giden yol dikenli :KK14:

monam tabii ki de bir evlat anne babasına yardım edicek; ama her şeyin bi sınırı vardır. öncelikle siz ciddi bi ilişki içindesiniz. bunun için sevdiceğin artık kendini bireysel olarak görmekten çıkmalı. biz olarak düşünmeli. onlar ailesi ise, sen de onun ailesi olacak eş adayısın. bazı sorumlulukları var sana karşı artık. mesela benimki de evlenince ailesini hacca götürmek istiyo. bunu ben de istiyorum ama dur bakalım önce bi evlenelim bakalım durumlar nasıl olcak. borçsuz evlenilmiyo ki bu devirde. bizim borcumuz varken ailesini hacca nasıl gönderelim? durumumuz elverirse tabii ki göndeririz. her şey öyle 4 4 lük olmuyo malesef. bazı önceliklerin belirlenip onların yapılması, daha sonra duruma göre hareket edilmesi gerekiyo. sen de tatlı bi dille anlat bunu sevdiceğine. en azından bilsin eğriyi doğruyu kuzum

tubimmmm sen nerelerdesin yahuuu :KK48:

aynen katılıyorum fıstığım :KK34:

Hayat telaşı diyelim kuzum,özledim valla seni:KK16:
Bu arada MONAM şu sigaralı smile ı çok kullanma canım çekiyor yahu krize giriyorum evde:KK53:

Canlarım,güzel arkadaşlarım öğretmenler günümüz kutlu olsun:KK16:Seneye bu zamanlar kadrolu olarak kutlamayı nasip etsin Rabbim..

kuzum sıkma canını elbet anlar o da bir gün sömürüldüğünü..
bazı erkekler böyle oluyo malesef :KK50:
ama sen bunları kafana takma monam su akar yolunu bulur fıstığım :KK19:

teşekkür ederim canım sen nasılsın ?
özlettirme kendini daha sık gel olur mu tubişim :21:

Canım benim ya,sanki sizi kırk yıllık dostlarım gibi özlüyorum yahu bu nasıl iş:KK53:Nasıl gidiyor çalışmalar tubi,ben tam anlamıyla oturtturamıyorum rayına ya..

Sedom mesajın saatini görünce gözlerim fırladı yahu ben haftaiçi bu saatlerde uyanıyorum vallahi:KK53:Siz ne gececi kuşlar olmuşsunuz böyleee

ayy kızlar çok zor şeyler yaşamışsınızdır tahmin edebiliyorum, neyse ki hepsi geride kaldı. ve size bi olay anlatayım, gerçekten Allah beterinden korusun, tanımadan aynı evde kalmak çok zor.
benim bi arkadaşım 3 sene yurtta kaldı, son sene kpssye rahat çalışmak için eve çıkmak istedi. şansına da bi tane tıp okuyan bi kız evine arkadaş arıyomuş, arkadaşım da dedi ki bu kız nasılsa tıp okuyo, çok çalışıyodur, ben de rahat rahat kpss çalışırım dedi.
aynı evde kalmaya başladılar. kızın arkadaşımdan istekleri oluyodu. sevgilisi geldiğinde arkadaşımın evden çıkmasını istiyodu.
arkadaşım çıkıyodu, başka yerlerde oyalanıyodu falan, sonra kız gel deyince de evine geri dönüyodu.
bi süre sonra bunlar çoğaldı. sonra bi gün arkadaşımın pc si bozulmuş, bu kızın pc sini almış. face ine gircekmiş, kızın face i açılmış. hani bazıları otomatik açılıyo ya öyle. artık Allah mı gösterdi bilmiyorum bi çocuk orda bişey yazmış, arkadaşım da o çocukla bu kızın daha önceki konuşmalarını görmüş ve şok olmuş. kızla çocuğun konuşmasında müstehcen şeyler varmış, buraya kadar bişey yok ama çocuk kıza demiş ki ''ev arkadaşını da ikna etsene grup yapalım'' demiş. kız da ''ben ayarlıcam bi ara onu, kafasını iyi yapıcam onun bilmemneyle'' demiş. kız tıpta ya bi ilaç vercekti herhal. arkadaşım direkt evi terk etmişti. ve bu arkadaşım o evde namaz kılıyodu, o kadar iğrenmişti ki evden. bi süre kendine gelememişti. malesef böyle insanlar var işte. Allah korusun bizi böylelerinden. :KK50:

:KK53::KK53::KK53: Şok oldummm.....

Allahım ya Rabbim neler var ya,resmen Allah korumuş kızı,göstermiş,kıyamam...:KK50: Rabbim iyilerle karşılaştırsın.:KK50:

kardeş olsa da aynı olcaktı o zaman :KK1: anne yüreği işte :KK69: annem bana çoğu şeyde ''anne olunca anlarsın'' diyo :KK36:
atandığımızda irtibatımızı kesmeyelim. geçen sene benim topiğimde sonuçlar geldiğinde bazı kişiler birden bire yok oldular. :KK30:
ne güzelmiş amcan. Allah bize de öyle nasip etsin :KK1: kayınpeder marifetli anladığım kadarıyla. ama onur hiç çekmemiş babasına, anlamaz yemek yapmaktan. bugün de kayınpeder kuzu kemiğinden çorba yapmış, üstüne de sarımsaklı sirkeli sos yapmış, sedef bunu içer mi demiş :KK53: onur da sedef sağlıklı şeyleri genelde sevmez demiş manyak ya :KK52: dün de ben onura şu yaptığım mozaik pastadan verdim. ama yanımda yemedi, tokum evde yerim dedi. eve gidince de anne babasına da ikram etmiş. babası demiş ki güzel ama üstündeki damla çikolatalar pembe olduğu için zararlıdır, böyle şeyleri yemesin demiş. oysa ki ben pembe damla çikolatalarımı çok sevmiştim :63: bi de benim kayınpeder gıda mühendisliğinden mezun, evlenince ondan çekiceğim var sanırım :KK1: ben de aksine nerde burger king orda olan biriyim :KK53:

:KK33::KK33::KK33: Benim gibi bi işten anlamayan biri olsaydın o zaman görürdüm ben onu.

ya sedefim ben mi bu konuyu gereksizce taktım bilmiyorum ama atanınca yazmayanlara cok kızdım cidden:KK50: çünkü biz yeri geldi dersimizden feragat ettik birbirimizi dinledik konuştuk falan. bunlar güzel şeyler ama atanana kadar mıydı yani?
eve net baglatmamıstır giremez falan anlarım ama ayda yılda bir selam vermek zor muydu:KK50:

Evet,zor....Yorgan gitti,kavga bitti...:KK14:

Ne gerek var artık yazmaya ? Paylaşacak ne kaldı ?

Sürekli mızmızlanma dinleyecek halleri yok ya ? :KK51::KK51:

Hepsi bahane,zerre kadar inanmıyorum.

Acır gibi iki kelime yazıp teselli eder gibi gittiler.

Yazıklar olsun...:KK14:

yoo kuzum gereksiz değil. tam tersine sene boyunca girmeye vakit buluyolardı, atanınca pat diye gitmiyosun ki atandığın yere, en az 2 gün hazırlık sürer, yani evindesin. ee? sonucu yazıp çıktılar. kimisi yazmadı bile, bi gün önce topikte olan kişi bi gün sonra yoktu.
biz kpsshayaliyle telde konuştuk. o demişti çok yoğun oluyorum diye, ama o hem sakaryada öğretmenlik hem de haftanın bazı günleri x şehrine gidip yükseklisans yapıyodu. hadi beyazanne de eşinden dolayı giremiyo olabilir, onun biraz ailevi problemleri vardı, bilemeyiz şu anki durumunu. ama ya diğerleri?

Ben anneyi hep bir sitede görüyorum malesef...Orda topik açmış,orda takılıyo....:nazar::KK50:

Ben gerçekten çok kırgın ve kızgınım hepsine.:KK14:

Öğretmenler günümüz kutlu olsun kızlar,Allahım önümüzdeki yıl bu zamanlar bu güzel günü yaşamayı nasip etsin bizlere:KK16:
Eki Görüntüle 870969

Amin canım inşallah.:KK16::KK16:

Aranızda olup öğretmen olmayarak, gününüzü kutlayayım dedim. İnşallah geceki sohbetinizde kurduğunuz hayallerdeki gibi, birileri aynı şehre atanır, ve köfte yapıp yersiniz :KK52:

mutlu pazarlar

Çok teşekkürler canım,sana da iyi pazarlar ve iyi çalışmalar...:KK19::KK19:

Bu arada MONAM şu sigaralı smile ı çok kullanma canım çekiyor yahu krize giriyorum evde:KK53:

Yeminle benim de canım çekmiyor değil.:KK1::KK1:

Canlarım,güzel arkadaşlarım öğretmenler günümüz kutlu olsun:KK16:Seneye bu zamanlar kadrolu olarak kutlamayı nasip etsin Rabbim..

Senin avatarına da bitiyorum ha bu arada bana her şey sigarayı hatırlatıyor bugun dışarı çıkmam lazım benim galiba:KK52:

Amin kuzuuumm inşallah.:KK16::KK16::KK16:

Bugün konu da çalışmak istiyorum,inşallah istediğim gibi çalışabilirim...

Öpüyorum hepinizi....:KK16::KK16:

Kızlarrrrr agusosta 40bin atama varmıs yaaa :KK64:
Allahım cok mutluyum inşaallah doğru haberdir inşallah:KK5::KK5::KK5::KK52::KK52::KK52::KK12::KK12::KK12::KK14::KK14::KK14:basbakan söylemişşş yaaa cok mutluyummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Ben anneyi hep bir sitede görüyorum malesef...Orda topik açmış,orda takılıyo....:nazar::KK50:

öyleyse diyecek sözüm yok kuzum.:KK19:
inşallah bizlerin dostluğu daim olur
biz o kadar zaman geçirdik çünkü. yeri geldi ders bile çalışmadık teselli verdik, dinledik bunları karşılıklı yapmadık.
ama onların gözünde sadece kpss destekçisi olarak kalmışız.:KK19:
neyse Allah yollarını açık etsin.:KK31:

Haklısın canım.:KK31:Gerçekten evlilik bilmece gibi.İçinden ne çıkacağı belli olmuyor.:KK50:Ben de öyle dua ediyorum tatlım.Sağ ol tatlım.İnşallah öyledir.Bakalım bekleyip göreceğiz.Zaman bize neler gösterecek?Zaten senin içine doğduğu gibi bir şey olursa ben sana yazarım canım.

Sağ ol tatlım.:KK16:Ben de yarım videomu bitirince yatarım artık.Az kalmıştı.Sen de inşallah en kısa sürede toparlayıp tekrar başlarsın çalışmaya güzelim.:KK16:
İyi geceler, tatlı rüyalar kuzum.:KK16:
inşallah tatlım, akşam bitirmişsindir herhalde konunu, bugün raporunu bekliyorum :KK8:
Eki Görüntüle 870969
sağol meleğimmmm :KK16:

mutlu pazarlar
sağol kuzummmm :KK16: kolay gelsin sana da :KK16:
tubişim ben de seni özlüyorum ya.. kuzum benim ücretlide de yoruluyosundur dimi? ama yine de gelmeye çalış buraya, burda insan daha bi dinleniyo :KK8:
annemm monayla canınız çekiyosa için gitsin :KK9: ne de güzel örnek oluyorum ama :KK53:
Sedom mesajın saatini görünce gözlerim fırladı yahu ben haftaiçi bu saatlerde uyanıyorum vallahi:KK53:Siz ne gececi kuşlar olmuşsunuz böyleee
hiç sorma tubim ya.. çok geç saatlere kadar kalıyoruz biz artık. aslında uyku saatlerimizi de düzenlesek çok güzel olucak. ama çoğumuz 12 den sonra burda oluyo, o zaman da sohbet öyle tatlı oluyo ki :KK1:
:KK53::KK53::KK53: Şok oldummm.....

Allahım ya Rabbim neler var ya,resmen Allah korumuş kızı,göstermiş,kıyamam...:KK50: Rabbim iyilerle karşılaştırsın.:KK50:

:KK33::KK33::KK33: Benim gibi bi işten anlamayan biri olsaydın o zaman görürdüm ben onu.

Amin canım inşallah.:KK16::KK16:

Çok teşekkürler canım,sana da iyi pazarlar ve iyi çalışmalar...:KK19::KK19:

Yeminle benim de canım çekmiyor değil.:KK1::KK1:

Amin kuzuuumm inşallah.:KK16::KK16::KK16:

Bugün konu da çalışmak istiyorum,inşallah istediğim gibi çalışabilirim...

Öpüyorum hepinizi....:KK16::KK16:
haklısın monam. memurlardaki topiği mi diyosun? önceden orda takılıyodu ama sonra ordan da ayrılmıştı, şimdi hala orda mı bilmiyorum. :26:
Kızlarrrrr agusosta 40bin atama varmıs yaaa :KK64:
Allahım cok mutluyum inşaallah doğru haberdir inşallah:KK5::KK5::KK5::KK52::KK52::KK52::KK12::KK12::KK12::KK14::KK14::KK14:basbakan söylemişşş yaaa cok mutluyummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

oyy benim kuzuma yaa ne kadar da mutlu olmuş en güzel günde :KK16: inşallah doğrudur. ama ben bu habere tamamen nötrüm. önemli olan vaatlerde bulunmak değil uygulamaya geçirmek :KK6:

kızlar annemle aşure yaptık. birazdan masamı değiştircez, akşama çalışırım artık. :KK6:
burda harika bi yağmurlu hava var. çok severim böyle havaları :KK16:

oyy benim kuzuma yaa ne kadar da mutlu olmuş en güzel günde :KK16: inşallah doğrudur. ama ben bu habere tamamen nötrüm. önemli olan vaatlerde bulunmak değil uygulamaya geçirmek :KK6:

kızlar annemle aşure yaptık. birazdan masamı değiştircez, akşama çalışırım artık. :KK6:
burda harika bi yağmurlu hava var. çok severim böyle havaları :KK16:
başka hiçbir haber şuan bu kadar mutlu edemezdi heralde kuzum. ben de genelde devletin sözüne inanmam ama seçim oldugu için sanmam ki riske atsınlar ama tabi yine de cok sevinmemek lazım ne olur ne olmaz:KK30::KK30: ben bir an gaza geldim de:KK52:

selam arkadaşlar :KK16:

hepinizin öğretmenler günü kutlu olsun :KK16: inşallah seneye atanmış öğretmenler olarak kutlarızzz :KK16:

bugün niyeyse hiççç çalışmak istemiyorumm

Bana bi harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum. Hz. Ali

kknin güzel öğretmenleri ve öğretmen adayları, hepinizin öğretmenler gününü kutluyorum:KK42:.

Öğretmenler, yeni nesil sizlerin eseri olacaktır. M.K. ATATÜRK.

Rengişim atama haberini duyunca ben de çok sevindim.:KK1::21::KK76:İnşallah bizler de o atananlardan oluruz.:KK16:Korkma kuzum şimdi seçim var diye bu kararda bir değişiklik olmaz tatlım.Hatta ben seçim nedeniyle bu sayının biraz daha artacağını, haziranda dahi atama yapabileceklerini düşünüyorum.:KK34:2011'de olduğu gibi.

inşallah tatlım, akşam bitirmişsindir herhalde konunu, bugün raporunu bekliyorum :KK8:

sağol meleğimmmm :KK16:

İnşallah gece iyi bir raporla gelebilirim.:KK16:Hadi ben şimdi kaçayım.:KK55:Akşama görüşürüz güzellerim.:KK3::KK16:

X