2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

kız ben senin sevgilin var sanıyordum valla:26: kusura bakma canım ya

olsun kuzum bilelim ki tecrübe oluyor bize. temkinli oluruz
ay bana kalsa şimdi kacacam kocaya tutmayın benii

Yok kuzum ya.Önemli değil canım.Ben kimseye kolay kolay güvenemeyince evde kaldım anlayacağın.

Aynen kuzum bilelim ki biz de ona göre tedbirimizi alalım.
Olmaz kuzum.Önce iş, sonra koca.

inşallah kuzum, ama sanmam ya kopucağımızı
ben kitapselini merak ediyorum. o geçen yıl çok düzenli geliyodu topiğe, mantarkaya gibi geceleri çalışıyodu hatta. ama bakıyorum profiline uzun zamandır girmemiş :26:
bi de jokerimiz kayıp :26: okulla da olsa süper yürütüyodu, nerelerde acaba?

kız ben senin sevgilin var sanıyordum valla:26: kusura bakma canım ya

olsun kuzum bilelim ki tecrübe oluyor bize. temkinli oluruz
ay bana kalsa şimdi kacacam kocaya tutmayın benii

tutmam ben şekerim git git kavuşun siz artık hiç kıyamammm valla senin ve burda diğer sevgilileriyle uzakta olanların kavuşmasını, onurla benim kavuşmamdan daha çok istiyorum. çünkü biz evli olmasak da görüşebiliyoruz ama sizlerde çok büyük hasretlikler var. sevenler ayrılmasın ya hep birlikte olsun. sıkın dişinizi azcık. bu yılı da atlattınız mı tamamdır evlenince hiç ayrılmayın birbirinizden, çanta gibi yanınızda taşıyın sevdiceklerinizi

mantarkayacım atandığın yerde bi meslektaşınla olur belki canım

Ben de apartta kalmak istiyorum ama her şehirde yok işte.Van'da bu şekilde apartlar mı varmış?Bak ben bunu duymamışım.Ama onlar da Van'ın merkezindedir ki.

Ay kuzum senin bu saydığın yiyeceklerin hepsine bayılırım ben.

Yok kuzum ya.Önemli değil canım.Ben kimseye kolay kolay güvenemeyince evde kaldım anlayacağın.

Aynen kuzum bilelim ki biz de ona göre tedbirimizi alalım.
Olmaz kuzum.Önce iş, sonra koca.
evet önce kariyer sonra herif:
evet joker yok ne zamandır:26: kitapseline de baktım da o cok önceden girmıyordu dediğin gibi kuzum atanmıstır ınsallah:26:

ay sedefim sağol herkes kavussun inşallah evilik güzel şey olsa gerek. kendi evin kendi düzenin. kendi secip aldıgın esyaların. sürekli sevdicekin yanında olması beraber yemek yemek tv izlemek :97: güzeldir heralde

Son düzenleme:

Belki Sedefim.Kısmet, nasip bu işler...Aslında çok sorun değil zaten benim için şu an.Önce bir kpssyi atlatayım da gerisi ne zaman doğru zamansa olur.Geç olsun da güç olmasın.Ne zaman doğru zamansa Rabbim karşıma hayırlısını çıkarsın.

aramızda bir pro üye var görünmez görünmez izliyor bizi alttan
kimsin cık ortaya

damak zevkimiz aynıymış demek ki kuzum :13:
evet depremden sonra özel olarak öğretmenlere yapıldı bu evler. yani ben de gidip görmedim; ama haberlerde hep öyle geçti.
merkezinde ve erciş ilçesinde vardır. zaten köyde kalamayız ama köy merkez arası çok uzak olursa merkezde de kalamayız
bi de benim bi arkadaşım atandı bu yıl. hakkarinin köyünde. 5 arkadaş taksiyle anlaşmışlar. ilden köye her gün taksi onları götürüyomuş. arkadaşımın okulu en son köydeymiş ve en son o iniyomuş. kendisi erkek olmasına rağmen korkuyomuş. bize dedi ki köyleri yazarken şehir merkezine en yakın olanları yazın ki böyle bi duruma düşmeyin dedi. tercih zamanı da çok araştırmak lazım

Evet canım ya.Tercih zamanı çok iyi araştırmak gerekiyor.Oralarda tek başımıza olacağız.Vallahi ne yalan söyleyim ben korkarım erkekler bile korkuyorsa.:18:İnşallah şehir merkezlerine ya da şehir merkezlerine yakın yerlere atanırız.

Son düzenleme:
sevcan vardı. evlendi mi acep? :26:
sevcan sesimize gel

ben umudu kestim gelmeyenlerden artık kuzum

kızcelerim ben cıkayım artık hoş sohbetiniz için cok teşekkür ederim:103:
sizi seviyorum iyi geceler cok öptümm

Ben teşekkür ederim.Sayenizde güzel vakit geçirdim canlarım.Ben de sizleri çok seviyorum.
İyi geceler kuzum, tatlı rüyalar.

valla anlattıklarına bakılırsa çok güzel rengoşum
onura evlenme teklifi edesim geldi :125:

aynen kuzum. bak ben de senin gibiydim. kimselere güvenmiyodum. evlenmicem ben diyodum. annemin yaşadığı kötü evlilikten dolayı da ön yargım vardı. erkeklerden nefret ediyodum. ama gerçekten nasip bu işler. sen istemesen de olucağı varsa şu dk oluyo. doğru kişi karşına çıkınca sen anlıyosun zaten. dilerim Rabbim aynı senin gibi gönlü güzel birini çıkarır karşına. bak unutma kpss bitince de çeyiz topiği açıcaz. orda da bol bol paylaşımlarda buluncaz, mutlaka geliceksin tamam mı

iyi geceler kızçem ben de seni seviyorum, çok öptümmm
Ben teşekkür ederim.Sayenizde güzel vakit geçirdim canlarım.Ben de sizleri çok seviyorum.
İyi geceler kuzum, tatlı rüyalar.

ben de çıkayım tatlım, sen de güzel güzel dersini çalış. bu gece seni dersinden alıkoyduk galiba

Aha ben senin önceden dediklerini şu an diyorum gibi bir şey.Ama büyük konuşmak da istemiyorum.
Erkeklerden nefret ediyorum diyemem ama çevremde gördüğüm bazı olaylar, yaşadığım bazı şeyler beni biraz uzaklaştırdı diyebilirim.Bu yüzden ben de zamana bıraktım.
Sağ ol güzel temennilerin için.Tabi eğer siz çeyiz topiği açana kadar ben birini bulabilirsem neden olmasın?Ama ben sana şimdiden söyleyim ben biraz umutsuz bir vaka olabilirim.Tabi yine de Rabbim gösterecek her şeyi.

iyi geceler kızçem ben de seni seviyorum, çok öptümmm

ben de çıkayım tatlım, sen de güzel güzel dersini çalış. bu gece seni dersinden alıkoyduk galiba

İyi geceler kuzum sana da.Yok beni dersten alıkoyduğunuzu düşünme.Ben derslere biraz ara vermek istedim, biraz bana da değişiklik oldu sizlerle sohbet etmek.Hep ders, hep ders nereye kadar di mi?

ben de korkarım valla canım. annem gelicek benimle. seninkiler de bi engeli yoksa yalnız bırakmazlar seni. benim kuzenim ağrı diyadinde ingilizce öğretmeniydi. orda hep büyük beden siyah kıyefetler giyiyodu dikkat çekmesin diye.
ama puanım yeterken de sırf 26 yı açmadığım için atanamazsam acımdan ölürüm ayşegülümüz öyle kalmıştı mesela, çok kötü bi durum ama o iyi toparladı yine başladı çalışmaya

Benimkiler de yalnız bırakmaz ama kardeşim şu an lise okuyor.O yüzden gelebileceklerini zannetmiyorum.Kardeşim liseyi bitirip üniversiteyi kazanana kadar atanamazsam çok doğu olmazsa onu da alıp gideceğim.O da orada üniversiteyi kazanana kadar dershaneye gider veya üniversiteye gider.Kardeşim üniversiteyi başka bir şehri kazanırsa da arada annem gelip benimle kalır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…