2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Biz bu saflıkla daha çok kazık yeriz.

üşenmedim aradım buldum,pek tanımıyorum ama bu lafın haklı sanırım kuzum:26:

tuğba00m rahatım burda pek düşünerek konuşmuyorumsiz içten olunca bende içimden geldiğim gibi oluyorum

sedefimm napim bebekim bize bunalım lüks bu aralar,iki eşeğin arpasını bölemeyen adamlar akıl veriyor,rahat rahat hayat sürüyorlar,çok zoruma gidiyor çok

Son düzenleme:
öğretmenler gününüz kutlu olsun arkadaşlar..

inşallah seneye siz atanmış öğretmen olarak, ben de atanmış bir memur olarak kutlayabiliriz bugünü

gelmişken bi el oyun atayım

şu zıkkımı canım çok istiyor bu ara,dershanedekiler bi iştahlı içiyor ki aklıma soktunuz

Bade neredesin kuzu, mevlut bugunmuyduki çok yordular seni giremiyorsun?

Bende bugün çok verimsiz çalıştım, yine hastayım artık hastayım demeye utanıyorum esime çünkü 1 ayda 3. Hastalanmam atlatamiyorum bir türlü

selam canlarım öğretmenler günümüz kutlu olsun.. inşallah seneye atanmış bir öğretmen olarak bu kutlama seslerini öğrencilerimizden duyarız.. Hep arkadaşlarım tarafından kutlandı günüm bu gün ilk defa kursiyerlerim tarafından kutlandı o kadar duygulandım kapıdan girenin ilk önce yanıma gelip bu günü kutlaması o kadar güzeldi ki anlatamam.. Sonra bir kursiyerim çiçek yaptırmış eşarp hediye almış.. yani kızlar bu gün öğretmen olduğum için bu mesleği seçtiğim için çok gurur duydum..

kursiyerlerimin arasında 72 doğumlu olanın tutun en son 94 doğumlu olana kadar 25 kişi var.. Bilgisayarda bir uygulama yapınca o kadar seviniyorlar ki verdiğim ödevleri uygulamaları kendilerine külfet olarak görmüyorlar ve farkettim ki kursiyerlerle birbirimizi tanıdık artık daha az yoruluyorum onların beden dilini anında çözümleyebiliyorum ona göre devam ediyorum yada ara veriyorum. Bu gün de galiba onun karşılığını aldım öğle arası kursa pasta ve kurabiyeler içecekler geldi birlikte yedik içtik.. çok eğlendik tabi daha sonra derse geçecez dediğim de biraz canları sıkıldı ama yapacak bir şey yok

kurs çıkışı teyzeme gittim yarın ameliyata gidecek ama morali daha iyi geldi dünde gitmiştim maşallah düne göre daha iyi idi.. Bir de büyük teyzem bu teyzeme küsmüştü bu gün gelmiş barışmışlar teyzem en çok ablasının(yani büyük teyzemin) gelmesini istiyordu çok mutlu olmuş gözleri gülüyordu bu gün..

kızlar geçmişi okudum ne yaptınız siz kuzularım sabahlamışsınız hayran kaldım ben en çok 12 bilemedin 1 e kadar ayakta kalıyorum ondan sonra devrilirim.. gece muhabbetlerinize katılmak istiyorum ama sizin sattlerinizde ben kaçıncı rüyamdayım kimbilir:2::2:

ve en önemlisi rapora gelelim her hafta sonu olduğu gibi çalışmadım ama ne olsa kar deyip soru çözmeye geçiyorum öptüm sizi

Son düzenleme:
geçmiş olsun canım ya :26: ben de çalışamadım bugün.

maaşallah teyzene morisim barısmaları da ne güzel olmuş
inşallah ameliyatı da cok iyi gecer.

gece fazla kaldık ya uykumuzu düzene sokmamız lazım yoksa sabah zombi gibi uyanıyorum artık

Son düzenleme:
Ben bugünkü çalışmamı hiç yeterli bulmadım,ölçmeyle uğraşıp durdum.Formüllerini unutmuşum kızlar yaa,tekrardan ezberlemek ve soru çözmek çok oyaladı beni

Ben bugünkü çalışmamı hiç yeterli bulmadım,ölçmeyle uğraşıp durdum.Formüllerini unutmuşum kızlar yaa,tekrardan ezberlemek ve soru çözmek çok oyaladı beni
ay kuzum ben de istatistiklere gectim hiç yapamıyorum ya

X'in babası yazıp duruyor faceden bakın konuşmaları atacağım...

at bakam kuzum:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…