2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Ben de 26yı açmadığım için atanamazsam kahrolurum.Sonra kendimi nasıl toparlarım bilmiyorum.Bir de benim anne faktörü var.Ben seni çok doğuya göndermem diyor.Mesela geçen atamada Şırnak,Siirt,Hakkari yazamadım.Erzurum,Sivas, Malatya falan yazabildim.26yı da yalvar yakar zor açtırdım.Onu da gelmeyeceğini bildiği için açabildim zaten.Yoksa onu da açtırmazdı.

ee tabii ki kuzum insanda heves kalmıyo o tarz olaylara şahit olunca. ama sana şunu söyliyeyim tüm erkekleri genellememek gerekiyo, herkes öyle olcak diye bişey yok. haa ben annemin yaşadıklarını yaşar mıyım bilmiyorum, onu ancak Allah bilir. ama evlilik zaten kapalı bi kutu. sana kendini çok iyi tanıtır, aha tam güvenilir adam dersin, imzayı atınca işler değişir. bunu malesef evlenmeden bilemeyiz. sen yine de soğutma kendini evlilikten. zaten şu kpss süreci varken zor olur. şimdilik zamana bırak. Allahım bana en doğru zamanda hayırlı bi eş nasip et de. nasibinde ne zaman varsa o zaman olur canım. zaten geç olması daha iyi, bak ben yıllardır bekliyorum, ee yıllar geçtikçe ama elde var sıfır olunca da yıpranıyosun. bi yerden sonra da flört dönemini uzatmamak gerekiyo. bence senin için atandıktan sonra seneye böyle hayırlı bi eş adayın olcak. içime öyle doğdu
İyi geceler kuzum sana da.Yok beni dersten alıkoyduğunuzu düşünme.Ben derslere biraz ara vermek istedim, biraz bana da değişiklik oldu sizlerle sohbet etmek.Hep ders, hep ders nereye kadar di mi?
aynen kuzum hep ders olunca sıkılırsın. ama düzenini de bozma. çünkü çok sistemli gidiyosun. bi kere ipin ucu kaçınca bozuluyo. ama maşallahın var ben yatayım canım, iyi geceler tatlı rüyalar sen de fazla yorma kendini, biraz bakıp uyu, zaten sabaha az kaldı
Kim acaba onlar Sedefim?:44:

kimse derhal çıksın ortaya

Haklısın canım.Gerçekten evlilik bilmece gibi.İçinden ne çıkacağı belli olmuyor.Ben de öyle dua ediyorum tatlım.Sağ ol tatlım.İnşallah öyledir.Bakalım bekleyip göreceğiz.Zaman bize neler gösterecek?Zaten senin içine doğduğu gibi bir şey olursa ben sana yazarım canım.

Sağ ol tatlım.Ben de yarım videomu bitirince yatarım artık.Az kalmıştı.Sen de inşallah en kısa sürede toparlayıp tekrar başlarsın çalışmaya güzelim.
İyi geceler, tatlı rüyalar kuzum.

Son düzenleme:
Öğretmenler günümüz kutlu olsun kızlar,Allahım önümüzdeki yıl bu zamanlar bu güzel günü yaşamayı nasip etsin bizlere

TOPİKTEKİ TÜM ARKADAŞLARIMIZIN ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLUYORUM

Aranızda olup öğretmen olmayarak, gününüzü kutlayayım dedim. İnşallah geceki sohbetinizde kurduğunuz hayallerdeki gibi, birileri aynı şehre atanır, ve köfte yapıp yersiniz

Kahvemi aldım, geçmişi okudum :126: şimdi ders çalışmaya gidiyorum

mutlu pazarlar

Hayat telaşı diyelim kuzum,özledim valla seni
Bu arada MONAM şu sigaralı smile ı çok kullanma canım çekiyor yahu krize giriyorum evde

Canlarım,güzel arkadaşlarım öğretmenler günümüz kutlu olsunSeneye bu zamanlar kadrolu olarak kutlamayı nasip etsin Rabbim..

Canım benim ya,sanki sizi kırk yıllık dostlarım gibi özlüyorum yahu bu nasıl işNasıl gidiyor çalışmalar tubi,ben tam anlamıyla oturtturamıyorum rayına ya..

Sedom mesajın saatini görünce gözlerim fırladı yahu ben haftaiçi bu saatlerde uyanıyorum vallahiSiz ne gececi kuşlar olmuşsunuz böyleee

Şok oldummm.....

Allahım ya Rabbim neler var ya,resmen Allah korumuş kızı,göstermiş,kıyamam... Rabbim iyilerle karşılaştırsın.

Benim gibi bi işten anlamayan biri olsaydın o zaman görürdüm ben onu.

Evet,zor....Yorgan gitti,kavga bitti...

Ne gerek var artık yazmaya ? Paylaşacak ne kaldı ?

Sürekli mızmızlanma dinleyecek halleri yok ya ?

Hepsi bahane,zerre kadar inanmıyorum.

Acır gibi iki kelime yazıp teselli eder gibi gittiler.

Yazıklar olsun...

Ben anneyi hep bir sitede görüyorum malesef...Orda topik açmış,orda takılıyo....

Ben gerçekten çok kırgın ve kızgınım hepsine.

Öğretmenler günümüz kutlu olsun kızlar,Allahım önümüzdeki yıl bu zamanlar bu güzel günü yaşamayı nasip etsin bizlere
Eki Görüntüle 870969

Amin canım inşallah.

Çok teşekkürler canım,sana da iyi pazarlar ve iyi çalışmalar...

Bu arada MONAM şu sigaralı smile ı çok kullanma canım çekiyor yahu krize giriyorum evde

Yeminle benim de canım çekmiyor değil.

Canlarım,güzel arkadaşlarım öğretmenler günümüz kutlu olsunSeneye bu zamanlar kadrolu olarak kutlamayı nasip etsin Rabbim..

Senin avatarına da bitiyorum ha bu arada bana her şey sigarayı hatırlatıyor bugun dışarı çıkmam lazım benim galiba

Amin kuzuuumm inşallah.

Bugün konu da çalışmak istiyorum,inşallah istediğim gibi çalışabilirim...

Öpüyorum hepinizi....

Kızlarrrrr agusosta 40bin atama varmıs yaaa
Allahım cok mutluyum inşaallah doğru haberdir inşallahbasbakan söylemişşş yaaa cok mutluyummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

öyleyse diyecek sözüm yok kuzum.
inşallah bizlerin dostluğu daim olur
biz o kadar zaman geçirdik çünkü. yeri geldi ders bile çalışmadık teselli verdik, dinledik bunları karşılıklı yapmadık.
ama onların gözünde sadece kpss destekçisi olarak kalmışız.
neyse Allah yollarını açık etsin.

inşallah tatlım, akşam bitirmişsindir herhalde konunu, bugün raporunu bekliyorum
Eki Görüntüle 870969
sağol meleğimmmm
sağol kuzummmm kolay gelsin sana da
tubişim ben de seni özlüyorum ya.. kuzum benim ücretlide de yoruluyosundur dimi? ama yine de gelmeye çalış buraya, burda insan daha bi dinleniyo
annemm monayla canınız çekiyosa için gitsin ne de güzel örnek oluyorum ama
Sedom mesajın saatini görünce gözlerim fırladı yahu ben haftaiçi bu saatlerde uyanıyorum vallahiSiz ne gececi kuşlar olmuşsunuz böyleee
hiç sorma tubim ya.. çok geç saatlere kadar kalıyoruz biz artık. aslında uyku saatlerimizi de düzenlesek çok güzel olucak. ama çoğumuz 12 den sonra burda oluyo, o zaman da sohbet öyle tatlı oluyo ki
haklısın monam. memurlardaki topiği mi diyosun? önceden orda takılıyodu ama sonra ordan da ayrılmıştı, şimdi hala orda mı bilmiyorum. :26:
Kızlarrrrr agusosta 40bin atama varmıs yaaa
Allahım cok mutluyum inşaallah doğru haberdir inşallahbasbakan söylemişşş yaaa cok mutluyummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

oyy benim kuzuma yaa ne kadar da mutlu olmuş en güzel günde inşallah doğrudur. ama ben bu habere tamamen nötrüm. önemli olan vaatlerde bulunmak değil uygulamaya geçirmek

kızlar annemle aşure yaptık. birazdan masamı değiştircez, akşama çalışırım artık.
burda harika bi yağmurlu hava var. çok severim böyle havaları

başka hiçbir haber şuan bu kadar mutlu edemezdi heralde kuzum. ben de genelde devletin sözüne inanmam ama seçim oldugu için sanmam ki riske atsınlar ama tabi yine de cok sevinmemek lazım ne olur ne olmaz ben bir an gaza geldim de

selam arkadaşlar

hepinizin öğretmenler günü kutlu olsun inşallah seneye atanmış öğretmenler olarak kutlarızzz

bugün niyeyse hiççç çalışmak istemiyorumm

Bana bi harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum. Hz. Ali

kknin güzel öğretmenleri ve öğretmen adayları, hepinizin öğretmenler gününü kutluyorum.

Öğretmenler, yeni nesil sizlerin eseri olacaktır. M.K. ATATÜRK.

Rengişim atama haberini duyunca ben de çok sevindim.İnşallah bizler de o atananlardan oluruz.Korkma kuzum şimdi seçim var diye bu kararda bir değişiklik olmaz tatlım.Hatta ben seçim nedeniyle bu sayının biraz daha artacağını, haziranda dahi atama yapabileceklerini düşünüyorum.2011'de olduğu gibi.

inşallah tatlım, akşam bitirmişsindir herhalde konunu, bugün raporunu bekliyorum

sağol meleğimmmm

İnşallah gece iyi bir raporla gelebilirim.Hadi ben şimdi kaçayım.Akşama görüşürüz güzellerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…