2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

bebekler seneye bu özel günümüzü okulda atanmş olarak,keyifle kutlayalım inşalllah.......

kurstan geldim kafam güzel:KK14: az dinleneyim:KK24:

biri sormuş kaçırdım ismini kusura bakmasın:KK17: 7iklime gidiyorum deneme tarihlerimiz asıldı 25 tane canım ilki 18 kasımdaydı

dün bunalıma girmiştimde çıktımm az evvel:emir_bebek:

geçmişe bakamadım,yolundadır umarım herşey,iyi olun hepiniz emi:KK16:

inşallah tatlım, akşam bitirmişsindir herhalde konunu, bugün raporunu bekliyorum :KK8:

sağol meleğimmmm :KK16:

sağol kuzummmm :KK16: kolay gelsin sana da :KK16:

tubişim ben de seni özlüyorum ya.. kuzum benim ücretlide de yoruluyosundur dimi? ama yine de gelmeye çalış buraya, burda insan daha bi dinleniyo :KK8:
annemm monayla canınız çekiyosa için gitsin :KK9: ne de güzel örnek oluyorum ama :KK53:

hiç sorma tubim ya.. çok geç saatlere kadar kalıyoruz biz artık. aslında uyku saatlerimizi de düzenlesek çok güzel olucak. ama çoğumuz 12 den sonra burda oluyo, o zaman da sohbet öyle tatlı oluyo ki :KK1:

haklısın monam. memurlardaki topiği mi diyosun? önceden orda takılıyodu ama sonra ordan da ayrılmıştı, şimdi hala orda mı bilmiyorum. :26:

oyy benim kuzuma yaa ne kadar da mutlu olmuş en güzel günde :KK16: inşallah doğrudur. ama ben bu habere tamamen nötrüm. önemli olan vaatlerde bulunmak değil uygulamaya geçirmek :KK6:

kızlar annemle aşure yaptık. birazdan masamı değiştircez, akşama çalışırım artık. :KK6:
burda harika bi yağmurlu hava var. çok severim böyle havaları :KK16:

Yok bebegim ya yorulmuyorum ben ücretlide,o kadar severek yapıyorum ki inan özlüyorum sıpalarımı,düzene alışmam zor oldu ilk önce erken yatıp kalkmak hiç huyum degildir ama tabiri caizse adam etti beni bu konuda hayatım düzene girdi resmen çok şükür gelecem artık bebegim çok özlüyorum sizi,bu arada bu kadar geç uyumayın olur mu cidden bünyeniz çöker bize saglam kafa saglam vucut lazım agustosa kadar:KK34:

inşallah tatlım, akşam bitirmişsindir herhalde konunu, bugün raporunu bekliyorum :KK8:

tubişim ben de seni özlüyorum ya.. kuzum benim ücretlide de yoruluyosundur dimi? ama yine de gelmeye çalış buraya, burda insan daha bi dinleniyo :KK8:
annemm monayla canınız çekiyosa için gitsin :KK9: ne de güzel örnek oluyorum ama :KK53:

hiç sorma tubim ya.. çok geç saatlere kadar kalıyoruz biz artık. aslında uyku saatlerimizi de düzenlesek çok güzel olucak. ama çoğumuz 12 den sonra burda oluyo, o zaman da sohbet öyle tatlı oluyo ki :KK1:

haklısın monam. memurlardaki topiği mi diyosun? önceden orda takılıyodu ama sonra ordan da ayrılmıştı, şimdi hala orda mı bilmiyorum. :26:

oyy benim kuzuma yaa ne kadar da mutlu olmuş en güzel günde :KK16: inşallah doğrudur. ama ben bu habere tamamen nötrüm. önemli olan vaatlerde bulunmak değil uygulamaya geçirmek :KK6:

kızlar annemle aşure yaptık. birazdan masamı değiştircez, akşama çalışırım artık. :KK6:

Allah kabul etsin aşurenizi bebeğim bu arada biz yaptık dagıttık komşulara:KK56:

başka hiçbir haber şuan bu kadar mutlu edemezdi heralde kuzum. ben de genelde devletin sözüne inanmam ama seçim oldugu için sanmam ki riske atsınlar ama tabi yine de cok sevinmemek lazım ne olur ne olmaz:KK30::KK30: ben bir an gaza geldim de:KK52:

Aynı gaz banada geldi kuşum inanılmaz mutlu oldum,napalım ümit fakirin ekmegiymiş..

başka hiçbir haber şuan bu kadar mutlu edemezdi heralde kuzum. ben de genelde devletin sözüne inanmam ama seçim oldugu için sanmam ki riske atsınlar ama tabi yine de cok sevinmemek lazım ne olur ne olmaz:KK30::KK30: ben bir an gaza geldim de:KK52:
oyy sen hep mutlu ol rengişim :KK16:
selam arkadaşlar :KK16:

hepinizin öğretmenler günü kutlu olsun :KK16: inşallah seneye atanmış öğretmenler olarak kutlarızzz :KK16:

bugün niyeyse hiççç çalışmak istemiyorumm
sağol macaronum inşallah :KK16:
Bana bi harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum. Hz. Ali

kknin güzel öğretmenleri ve öğretmen adayları, hepinizin öğretmenler gününü kutluyorum:KK42:.

Öğretmenler, yeni nesil sizlerin eseri olacaktır. M.K. ATATÜRK.
sağol tatlımmm :KK16:
bebekler seneye bu özel günümüzü okulda atanmş olarak,keyifle kutlayalım inşalllah.......

biri sormuş kaçırdım ismini kusura bakmasın:KK17: 7iklime gidiyorum deneme tarihlerimiz asıldı 25 tane canım ilki 18 kasımdaydı

kıyamam ben sana dün girdin bugün çıktın haha :KK1: her şey yolunda çok şükür kuzum, dinlenince çalışırsın :KK34::KK16:
Yok bebegim ya yorulmuyorum ben ücretlide,o kadar severek yapıyorum ki inan özlüyorum sıpalarımı,düzene alışmam zor oldu ilk önce erken yatıp kalkmak hiç huyum degildir ama tabiri caizse adam etti beni bu konuda hayatım düzene girdi resmen çok şükür gelecem artık bebegim çok özlüyorum sizi,bu arada bu kadar geç uyumayın olur mu cidden bünyeniz çöker bize saglam kafa saglam vucut lazım agustosa kadar:KK34:
oo çok sevindim o zaman tuğbim. evet geçen yıl konuşuyoduk sen de benim gibi gece uyuyamayıp sabah kalkamayanlardandın :KK9: düzene girmene çok sevindim. çok haklısın bence de geçe kadar kalmamalıyız. ben şahsen ertesi gün sabahın köründe çalışmak için değil ama en azından güne zinde başlamak için erken yatmak istiyorum. dur bakalım bu gece erken yatmaya çalışayım ben de fıstığım :KK6:
Allah kabul etsin aşurenizi bebeğim bu arada biz yaptık dagıttık komşulara:KK56:

sağol meleğim dağıttık biz de. sizinkini de Allah kabul etsin :KK16:

Kızlarrrrr agusosta 40bin atama varmıs yaaa :KK64:
Allahım cok mutluyum inşaallah doğru haberdir inşallah:KK5::KK5::KK5::KK52::KK52::KK52::KK12::KK12::KK12::KK14::KK14::KK14:basbakan söylemişşş yaaa cok mutluyummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

bakın bakın link de buldum:KK64:
ayy cokk mutluyum Rabbim bize nasip etsin o kadrolardan aminnnnn:KK55::KK55::KK55::KK55:Başbakan,Ağustos'ta 40 Bin Öğretmen ataması yapacaz

Yorum yapmıyorum,mesajda zati diyeceğimi dedim.:KK53::KK53::KK53:

öyleyse diyecek sözüm yok kuzum.:KK19:
inşallah bizlerin dostluğu daim olur
biz o kadar zaman geçirdik çünkü. yeri geldi ders bile çalışmadık teselli verdik, dinledik bunları karşılıklı yapmadık.
ama onların gözünde sadece kpss destekçisi olarak kalmışız.:KK19:
neyse Allah yollarını açık etsin.:KK31:

Evet,aynen öyle...İsteyene linkini bile atabilirim özelden...:KK25: İnşallah canım...:KK31:

Hala da aynı şeyleri yapıyoruz birlikte,ve inşallah bu hep devam edecek....

Ben de baya oldu içmeyeli haa.:KK14::KK53::KK53::KK53:

Evet canım hala orda,ve her gün görüyorum...:KK50::KK50:

Yorum yapmıyorum,mesajda zati diyeceğimi dedim.:KK53::KK53::KK53:

Evet,aynen öyle...İsteyene linkini bile atabilirim özelden...:KK25: İnşallah canım...:KK31:

Hala da aynı şeyleri yapıyoruz birlikte,ve inşallah bu hep devam edecek....

Ben de baya oldu içmeyeli haa.:KK14::KK53::KK53::KK53:

Evet canım hala orda,ve her gün görüyorum...:KK50::KK50:

ben de eşinden dolayı giremiyo sanıyodum :KK14: yazık :KK14: neyse biz birbirimize yeteriz bal kaymaklarım benim :KK48:

ayy kızlar çok zor şeyler yaşamışsınızdır tahmin edebiliyorum, neyse ki hepsi geride kaldı. ve size bi olay anlatayım, gerçekten Allah beterinden korusun, tanımadan aynı evde kalmak çok zor.
benim bi arkadaşım 3 sene yurtta kaldı, son sene kpssye rahat çalışmak için eve çıkmak istedi. şansına da bi tane tıp okuyan bi kız evine arkadaş arıyomuş, arkadaşım da dedi ki bu kız nasılsa tıp okuyo, çok çalışıyodur, ben de rahat rahat kpss çalışırım dedi.
aynı evde kalmaya başladılar. kızın arkadaşımdan istekleri oluyodu. sevgilisi geldiğinde arkadaşımın evden çıkmasını istiyodu.
arkadaşım çıkıyodu, başka yerlerde oyalanıyodu falan, sonra kız gel deyince de evine geri dönüyodu.
bi süre sonra bunlar çoğaldı. sonra bi gün arkadaşımın pc si bozulmuş, bu kızın pc sini almış. face ine gircekmiş, kızın face i açılmış. hani bazıları otomatik açılıyo ya öyle. artık Allah mı gösterdi bilmiyorum bi çocuk orda bişey yazmış, arkadaşım da o çocukla bu kızın daha önceki konuşmalarını görmüş ve şok olmuş. kızla çocuğun konuşmasında müstehcen şeyler varmış, buraya kadar bişey yok ama çocuk kıza demiş ki ''ev arkadaşını da ikna etsene grup yapalım'' demiş. kız da ''ben ayarlıcam bi ara onu, kafasını iyi yapıcam onun bilmemneyle'' demiş. kız tıpta ya bi ilaç vercekti herhal. arkadaşım direkt evi terk etmişti. ve bu arkadaşım o evde namaz kılıyodu, o kadar iğrenmişti ki evden. bi süre kendine gelememişti. malesef böyle insanlar var işte. Allah korusun bizi böylelerinden. :KK50:

:KK53::KK53::KK53::KK53:
Allah kötü niyetli insanlardan korusun cümlemizi :18:

kardeş olsa da aynı olcaktı o zaman :KK1: anne yüreği işte :KK69: annem bana çoğu şeyde ''anne olunca anlarsın'' diyo :KK36:
atandığımızda irtibatımızı kesmeyelim. geçen sene benim topiğimde sonuçlar geldiğinde bazı kişiler birden bire yok oldular. :KK30:
ne güzelmiş amcan. Allah bize de öyle nasip etsin :KK1: kayınpeder marifetli anladığım kadarıyla. ama onur hiç çekmemiş babasına, anlamaz yemek yapmaktan. bugün de kayınpeder kuzu kemiğinden çorba yapmış, üstüne de sarımsaklı sirkeli sos yapmış, sedef bunu içer mi demiş :KK53: onur da sedef sağlıklı şeyleri genelde sevmez demiş manyak ya :KK52: dün de ben onura şu yaptığım mozaik pastadan verdim. ama yanımda yemedi, tokum evde yerim dedi. eve gidince de anne babasına da ikram etmiş. babası demiş ki güzel ama üstündeki damla çikolatalar pembe olduğu için zararlıdır, böyle şeyleri yemesin demiş. oysa ki ben pembe damla çikolatalarımı çok sevmiştim :63: bi de benim kayınpeder gıda mühendisliğinden mezun, evlenince ondan çekiceğim var sanırım :KK1: ben de aksine nerde burger king orda olan biriyim :KK53:

ben de senin gibiyim sedefim nerde sağlıksız bir şey orda ben :KK52:
sevdicekte öyle :KK31:

Canım benim ya,sanki sizi kırk yıllık dostlarım gibi özlüyorum yahu bu nasıl iş:KK53:Nasıl gidiyor çalışmalar tubi,ben tam anlamıyla oturtturamıyorum rayına ya..
iyi gidiyo canım tam istediğim gibi değil ama buna şükür diyelim:KK19:
inşallah sende istediğin tempoyu yakalarsın kuzum :KK16:

Allahım cok mutluyum inşaallah doğru haberdir inşallah:KK5::KK5::KK5::KK52::KK52::KK52::KK12::KK12::KK12::KK14::KK14::KK14:basbakan söylemişşş yaaa cok mutluyummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

hadi inşallah kuzuuuum :119:

cupkekim çok tatlısın sen ya yerim :KK16::KK16:

Yolunda çok şükür cupkekim...:KK16::KK16: Kurs kafayı güzel yapıyo harbi.:KK53::KK53:

Beni de çağır bunalımlara,beraber bunalalım.:KK1::KK1:

:KK53::KK53::KK53::KK53:
Allah kötü niyetli insanlardan korusun cümlemizi :18:

ben de senin gibiyim sedefim nerde sağlıksız bir şey orda ben :KK52:
sevdicekte öyle :KK31:

iyi gidiyo canım tam istediğim gibi değil ama buna şükür diyelim:KK19:
inşallah sende istediğin tempoyu yakalarsın kuzum :KK16:

hadi inşallah kuzuuuum :119:

cupkekim çok tatlısın sen ya yerim :KK16::KK16:
aynıymışız o zaman kuzum :13:
ben bi de ders çalışırken abur cubur atıştırmayı çok seviyorum :KK1:

:KK53::KK53::KK53: Şok oldummm.....

Evet,zor....Yorgan gitti,kavga bitti...:KK14:

Ne gerek var artık yazmaya ? Paylaşacak ne kaldı ?

Sürekli mızmızlanma dinleyecek halleri yok ya ? :KK51::KK51:

Hepsi bahane,zerre kadar inanmıyorum.

Acır gibi iki kelime yazıp teselli eder gibi gittiler.

Yazıklar olsun...:KK14:

Ben anneyi hep bir sitede görüyorum malesef...Orda topik açmış,orda takılıyo....:nazar::KK50:

Ben gerçekten çok kırgın ve kızgınım hepsine.:KK14:

ben de üzülüyordum onun için :KK50:
sorunları vardı ya aklıma geliyodu bazen
acaba ne yapıyo kk ya bile giremiyo diye geçiriyordum aklımdan :26:

Renginam daha yeni gördüm sayende canım.Yanımda olsan sarılırdım sana:KK19:İnş.gerçek bir haberdir canım,dersaneciler bu alıma dahil değildir umarım:KK9:

Seviyorum sizleriiiiiii,seviyorum sizleriiiiiiii,seviyorum sizleriiiiiiii(sevinçten deliriyorum sanırsam):KK52::KK52::KK52::KK66::118:

X