2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

toplu halde burada kızlar yazınca ben de motive oluyorum renginacım gitmenizi istemem ama nasıl olacak bilemiyorum, söz sende mona

İyi be taam ne kızıyon.

herkes dursun durduğu yerrdee gideni ben de paralarım ne güzel destek oluyoruz birbirimize

gelişim ve öğrenme sorularını çözdüm.bugünlük bitirdim.netten medceziri izliyorumm

herkes dursun durduğu yerrdee gideni ben de paralarım ne güzel destek oluyoruz birbirimize

gelişim ve öğrenme sorularını çözdüm.bugünlük bitirdim.netten medceziri izliyorumm

ben de fatih harbıye tekrarına bakıyorum
arada da sevdicekle atandıktan sonraki planlarımızı konusyoruz

Son düzenleme:

maşallah canım

ben de fatih harbıye tekrarına bakıyorum
arada da sevdicekle atandıktan sonraki planlarımızı konusyoruz

iyi seyirler kızlar

canım kusura bakma mesajını yeni gördüm. malesef düzelme yok. zaten düzelme ancak onun odasını değiştirmesyle hallolur. çünkü sorun yatakta. yayları öyle bozuk ki sürekli gıcırdıyo. bu devirde öyle yatağı nerden bulmuş anlamadım. ben bayadır annemle yatak odasında yatıyodum. ama hani gece çalışma düşüncesinden dolayı artık odamda yatayım dedim, gene aynı. ben adama yatak alıcam ya, ciddi ciddi bunu düşünüyorum. yeter ki rahat edeyim. napalım mecbur, eğer bu şekilde çalışmaya zorlarsam kendimi hem sağlığımdan olucam, hem de kpss için emeklerim boşa gider. çünkü kesinlikle verimli olamıyorum. o gıcırtı beynimde ötüyo, başım ağrıyo ve dolayısıyla çalışamıyorum.

rapor yazmamayı ben de düşündüm bugün ya.. yazıcam diyodum ama dikkat ettim de 1 hafta öncesine kadar her gün düzenli bi şekilde 100 er soru gelişim öğrenme ve rehberlikten çözerdim, ayrıca bazen bunların yanında konu da çalışırdım. ama 1 haftadır bende tık yok.

badenin dediği pro üyelik eğer buna bi çareyse ben almaya razıyım. ama alıncaksa da hepimizin alması lazım. çünkü aynı grup olarak devam etmek isterim ben öyle ayrı gayrı olmaz.

kızlar dediğim gibi ben bayadır çalışamıyorum. gerek nazar gerek başka sebepler, artık hangisi etkili bilmiyorum. ama yarın çok çalışmayı planlıyorum. çünkü sevdicekle çalışcaz ve onun da çok önemli bi sınavı var. bi kaç gün rapor yazmadan devam etmek istiyorum. bakalım nazarsız çalışabiliyo muyum diye..

hepinizi çok ama çok seviyorummm iyi ki varsınız benim meleklerim

sedefim aslında proluk fikri cok güzel ama acaba yönetım oraya böyle bir konu acmamıza izin verir mi:26: orası geyik bölümü çünkü

sucum ben de bunlara çok benzer şeyler yaşamıştım. ama benim eğitim hocalarım çok çok iyiydi. o yüzden bırakmamıştım. fakat senin yerinde olsaydım derhal bırakırdım. uzaktan eğitim alırdım. kafan daha rahat olur. bu tarz stresler çekmezsin. hoca yok vs. yaşamazsın. hem genelde uzaktan eğitim hocaları daha kaliteli oluyo. hem dershaneye yatırdığın paradan daha azını verirsin. hem de tekrar tekrar o dersi izlersin. senin şu anda bulunduğun durumdan daha iyi gibi geliyo bu bana. deneme konusunda da sıkıntı yapma. bak hep birlikte de deneme çözücez kendi aramızda. bize katılırsın.

Neden olmasın

Ya kızlar siz sevgilinizi kız kuzenlerinden kıskanır mısınız hiç?
doğru söyleyin ama

geç de olsa cevap veriyorum
kıskanmam. ama samimiyetten de hoşlanmam.
yani bizim buralarda öyle akraba evliliği hoş karşılanmaz zaten, birbirlerimizle kardeş gibi büyürüz. hepsi benim abimdir, kardeşimdir, ben de onların ablası kardeşiyimdir. aramız çok şükür hep iyidir. hep birbirimize destek oluruz. ama mesela aynı yatakta da yatmayız. arada her zaman bi sınır vardır. mesela benim dayımın oğlu benden 2 yaş büyük. küçükken bizi ikiz sanıyolarmış, ben de dayıma baba diyodum bi zamana kadar. düşünün ikizmişiz gibi yaşadık, ama yine de aramızda sınır vardır. öyle yılışık hareketlerde ne o ne ben bulunmuşumdur. öyle canım cicim de demeyiz birbirimize. onur kıskanır diye değil, ben hoşlanmam. sonuçta cinsiyet ayrımı var. aynı şeyi onurdan da beklerim. kıskanmak değil ama rahatsız olurum öyle şeyden. Allahtan bi halasının kızı var onla zaten bayramdan bayrama görüşüyolar. bi de amcasının kızı var o da liseye gidiyo. bi kere onurun kuzeninin (amcasının oğlu) sevgilisi onura canım dedi, o kızın saçını başını yolcaktım. ben kendi kuzenime canım demiyorum, kız sevgilisinin kuzenine canım diyo ya ayrıca benim de onurun kuzenine 1 kez canım demişliğim yoktur. kendisini çok severim ama canım demem yani. o elti bozuntusu da benim sevgilime canım diyemez. bi kere daha derse tokadı yicek

kzum ya aslında bende de kıskanclık yok ama dediğin gibi yılışıklığı sevmiyorum
en nihayetınde karsıdaki bayan sen erkek yani
ciğerim diyor benimkine kuzencim diyor kız
bu ne ki yaa sinirlendim ben de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…