2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

kzum ya aslında bende de kıskanclık yok ama dediğin gibi yılışıklığı sevmiyorum
en nihayetınde karsıdaki bayan sen erkek yani
ciğerim diyor benimkine kuzencim diyor kız
bu ne ki yaa sinirlendim ben de

kuzencim neyse de ciğerim nedir yahu gitsin kendine başka ciğer bulsun söyle araya sınır koysun enişte, yoksa kulaklarını çekerim onun

kuzencim neyse de ciğerim nedir yahu gitsin kendine başka ciğer bulsun söyle araya sınır koysun enişte, yoksa kulaklarını çekerim onun

söyledım kuzum bayagı kavga ettim tamam dedi ben demıyorum ki o diyorsa ben ne diyeyım ona dıyor
sen de dıyecek yüzü verme dedim

söyledım kuzum bayagı kavga ettim tamam dedi ben demıyorum ki o diyorsa ben ne diyeyım ona dıyor
sen de dıyecek yüzü verme dedim

ya var ya rengoşum ben gerçekten hemcinslerim kusura bakmasın ama, bu devirde kızların çok fena olduğunu düşünüyorum. eskiden erkeklerin şerefsizliğinden korkulurdu. şimdi kızlar çok anasının gözü. bi erkek olsaydım zor evlenirdim. senin sevdicek demiyosa çok üstüne gitme o zaman. aralarında kan bağı olduğu için de senin kıskanmanı anormal bulmuştur. ama ben seni anlıyorum. o onu kardeşi gibi görebilir ama devir değişti valla bu kızlardan korkulur. sınırları olsun arada. kendisi söyleyemiyosa senin üstüne atsın. kız arkadaşım rahatsız oluyo desin. sana gıcık olsa da en azından bi daha söylemez diye düşünüyorum.

kuzum eğitim bilimlerinde muratı pek beğenmiyolar. ben almadım bilmiyorum ama çevremden hep öyle duydum. bence murat alma. 7iklimin yanına yargı alabilirsin. gerçi yargının da modüler setini bilmiyorum ama ben 5555 soru bankasını çözdüm beğendim

Kızı tanımıyorum ama genel manada böyle kuzenlerle falan samimi bir kız
sevdicekte diyor beraber büyüdük ondan öyle yanlış hareketi olmaz dıyor
zaten onlarda da akraba evliliği yok. ben de diyorum yani korkum seni elımden alması falan değil ama sınırı koruyun, artık ben varım yani.
bakalım uyar mı

Son düzenleme:

inşallah denemen çok iyi geçer kuzucummm. ben de sizleri çok özlemişim. buraya gelince hayat buluyorum

insanda azcık düşünce olur, senin rahatsız olucağını bilmesi gerekir.
merak etme renginam gün gelir, onun sevgilisine de sevgilisinin kuzeni ciğerim yazar
o zaman anlar ne kadar sinir bi durum olduğunu

herkes dursun durduğu yerrdee gideni ben de paralarım ne güzel destek oluyoruz birbirimize

gelişim ve öğrenme sorularını çözdüm.bugünlük bitirdim.netten medceziri izliyorumm

kuzum bırak medceziri orjinali izle yahu. o daha güzel. the o.c orjinalinin adı. 1 bölüm izlesen bi daha medcezire bakamazsın zaten

insanda azcık düşünce olur, senin rahatsız olucağını bilmesi gerekir.
merak etme renginam gün gelir, onun sevgilisine de sevgilisinin kuzeni ciğerim yazar
o zaman anlar ne kadar sinir bi durum olduğunu

evet kuzum düşünmesi gerekir illa ki uyarmak şart değil insanları

Okudumda sasirdimmi diyemem yaparsa kuzenle degil disardada yapar yapacagini benim kuzenim esime sarktigi icin iki yildir gorusmuyorum tum kuzenler boyle olacak gibi bir kaide yok arada cikiyor kiskanmak degilde esine guven yoksa aptalca seyleri kafana yerlestirirsin yersiz bir davranis sendeki bayanlar disi kustan kiskanir derlerya

Son düzenleme:
maaşallah mantarcım yavaş gitsen de önemli olan sindirerek gitmen ama yine de aralıktan sonra biraz daha hızlanmanı tavsiye ederim canım.

Sağ ol canım.Ben de aralıktan sonra hızlanmak istiyorum.Ama yapabilecek miyim bilmiyorum?:44:

Önemli değil tatlım.Kıyamam sana ya.İnşallah en kısa sürede bu sorununu bir çözüme kavuşturursun.

Günaydın canlar, biraz biraz okudum geçmişi ama aklımda hiç bişiy kalmadı. Yanlış anlaşılmalar olmuş, nazarlara gelmiş topiğimiz hem ders hem dostluk açısından ama üstesinden geliriz biz. Yanlış anlaşılmalar çözülmüş zaten, nazara da dediğiniz gibi çok takılmamak lazım. Aslında rengina da demiş ya günlük nazar duası ya da ayetel kürsi okusak manevi açıdan huzurlu oluruz. Bu arada çok devamsızlık yapıyorum kızın banaokuyorum aslında yazılanları gece yatmadan önce ama telden okuduğum için yazmayı sevmiyorum. Aslında çalıştım ufak ufak ama yeterli değilim tabi. bugün disipline edicem kendimi, zorlucam masadan kalkmamak içinhadi bakalım hayırlısı. Ama önce dersaneye gidicem 1 de çıkıcam. Sabah sabah yazasım geldi, çok özledim sizi

Kaç gündür okuyorsunuz,yazdığınız mesaj bu mu ?

Kendinizle çelişmişsiniz,hem eşinize güveniyorsunuz hem kuzenle görüşmeyi kesmişsiniz.

Yersiz dediğiniz şeyi kendiniz yapmışsınız. Her neyse....

Günaydın güzellerim. Herkese iyi çalışmalar diliyorum.

Yalnız ''aptalca'' gibi kelimeler kullanmazsanız sevinirim.
Samimiyetimiz yok, olsa dahi tahammül etmem böyle şeylere lütfen.

günaydın ciciler dün tarih çalışmaya başlayacaktım ya... başlamadım başka ders de çalışmadım, sadece vatandaşlıktan 40 soru çözdüm bu arada dershane bu hafta başlayacaktı; ama haftaya alınmış canım çok sıkıldı, içime kurt düştü, daha başlamadan böyleyse yıl sonu nasıl gelecek bilemedim

İyi ki bir gün erken yattım haaa gidenler edenler ne oluyor bakiiimmmm

Böyle şeyler duymak istemiyorum sizlerden

Ayol ben sizlerin çalışmalarına hayran kaldığım için geldim aranıza

Nazar diye bir şey gerçek ama herşeyi bağlamamak lazım canlar

Allah kem gözlerden korusun diyelim biz tevekkül edelim

Kendinizi salmayın bakayım

Veee bugün kpss tercihleri başladı. Çok çok ümidim olmasa da karamsar da olmamak gerek diyorum ve birazdan tercih listemi yapacağım. Bana dua edin canlar

hoş geldin Heysim
Devamsızlığnını bu kez görmezden geliyoruz Ama hep uğra kızcem e mi. Hadi bomba gibi bekliyoruz

kuzum ne tercihi bu?:44: sınava girmeden mi tercih yapılıyor yoksa gecen yılın tercihleri mi:26:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…