2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

hahahaa tuhaf şeylerin adresi rengiş

tugbim sohbete katılsana:26:

valla hiç sorma kipadan çıkana kadar gül Allah gül
tuğbimm gelsin ben çıkmaz zorundayım canlarım. siz sohbet edin. hepinizi çok seviyorum. beni merak etmeyin ders çalışın e mi

tuğbimm gelsin ben çıkmaz zorundayım canlarım. siz sohbet edin. hepinizi çok seviyorum. beni merak etmeyin ders çalışın e mi

tamam kuzum en kısa zamanda toparlanmanı bekliyoruz o zaman
çok öptüm tatlım iyi geceler

kuzum benim görüşürüz

hahahaa tuhaf şeylerin adresi rengiş

tugbim sohbete katılsana:26:

kuzum biraz telaşlıyım :18:
ya iki buçuk saat önce sevdicek aradı
bugün annemi,babamı,ablamı eniştemi aradım sırayla
kimse açmadı telefonu dedi.bunları dedikten sonra ablası
aradı kapattık telefonu ablası arıyo diye.geri dönüş yapmadı.
merak ettim aradım telefonu kapalı :18:
inşallah kötü bir şey olmamıştır ya rengişim :26:

merak ettim rengiş
morisim ya ben sana cevap atmamışım kuzum dalgınlıktan kusura bakma:26: sedefe yazdım oku tatlım

kuzum aklına kötüyü getirme önce
benim de böyle oluyor bazen arıyorum kimse acmıyor onlar araken ben acamıyorum daha dönüş yapılmıyor ama önemli şey olsa dönerlerdi
demek ki bir şey yok.
sıkma canını bak cidddiyim hiçbir şey olmaz Allah'ın izniyle.
haber alınca bize de söyle ama e mi.

Son düzenleme:

aay kuzum şimdi aradı
ablasıyla konuştuktan sonra çamaşır yıkamış
ondan arayamamış
şarjı bitmiş telefonununda
şimdi de çamaşırları kurutma makinasına atıcam diyo
ben kurudum burda meraktan haberi yok beyimin

sevindim tugbim valla
ama işte tesadüf oluyor genelde böyle o yüzden telaş yapıyoruz

sevindim tugbim valla
ama işte tesadüf oluyor genelde böyle o yüzden telaş yapıyoruz

telaşe müdürüyüm ben zaten
ama iyi ki varsın iyi ki varsınız ya
gecenin bu saatinde derdini paylaşacak dostların
olması çok güzel
ben kaçtım kuzucum gideyimde sevdiceği paylayım
iyi geceler tatlı rüyalar

sen de iyi ki varsın bebekim
hadi sen enişteyi payla iyice
iyi geceler güzel ruyalarrr

Selam canlarımBugün evde olmadığım için buraya da gelemedim.Çalışan herkese tü tü 41 kere maşallah.İnşallah böyle böyle toparlanacağız.Neyse fıstıklarım raporuma geçeyim.Gerçi pek raporluk bir durum yok ama olsun.En azından daha iyi motive olurum belki.İki gündür Osmanlıyla kafayı bozdum.Osmanlı aşağı Osmanlı yukarı.Sağ olsun Data Osmanlıyı 70 sayfa anlatmış.

Önce videosunu izledim.:126:Sonra da Data'dan konu özeti yaptım.Osmanlı kuruluş-yükselme-duraklama-gerilemenin özeti bitti.Bir tek Osmanlı kültür ve medeniyetin özetinden az bir şey kaldı.Onu da birazdan bitireceğim inşallah.Yarın da sorularını çözüp Yediiklimden 1 kez tekrar ettim mi tamam Osmanlıya nokta koyarım inşallah.Başka da bir şey yapamadım.Malesef tarih özetleri çok vaktimi alıyor.Ama başka türlü de benim kafa almıyor.Mecbur böyle devam edeceğim artık.

Maşallah Badem.Matematik soruları çok vakit alıyor tatlım.Sen iyi çözmüşşün maşallah canım.Kızlar Data'nın bu matematik kitabı bende de var.O kitap çok ağır ya!Kaldırması bile zor!Ama gözünüz korkmasın canlarım.Üzerine düşerseniz o kitap bir ay gibi bir sürede biter.Ben de kitabı ilk aldığımda kitabı bile görmek istemiyordum ama sonunda sayısal mantık hariç o kitaptan kurtuldum.İnşallah bir ara sayısal mantığı da bitirip o kitabı hayatımdan çıkarmak istiyorum.Sonra da bol bol soru çözebilirim inşallah.Yani fıstıklarım kısacası siz matematik kitabından değil, o sizden korksun!Ben size inanıyorum.Siz o kitabı çabucak bitireceksiniz inşallah.

günaydın arkadaşlarım

nazarı ziyaretçileri bi kenara bırakıp çalışmamız gerek nazara ben de inanırım ama sürekli ona takılıp kalmak bi yerden sonra çalışmamanın bahanesi gibi geliyo

raporuma gelirsek dün nişanlımla gezip tozduk.hiçç çalışamadımm

bugün gelişim ve öğrenmeden ihtiyaç soru bankasından soru çözücem.elimde geçen yıl aldığım 2012 var.bir an önce 2014 soru bankası almak istiyorum ama elimdekileri bitirmeden almak saçma geliyo.eski de olsa soru sorudur diye düşünüp çözüyorum.bu arada çözümlü olanların çok faydası olıuo.mesela ihtiyaç 2012nin bir kısmı çözümlü..bu yıl yediiklimin yanında murat da alıcam kitapseçten.murat yayınlarında soru çözümü var mıı :126:

günaydın canım ve diğer canlarım

ben de bugün tarihe başlıyorum inşallah, dershaneden önde olmak istiyorum ben muratın eb sorularını pek beğenmiyorum canım, daha önce murat'a gitmiş biri olarak :26: bize soru çözümlü tek bir kitap bile verilmemişti; ama piyasadakilerde var mıdır bilmiyorum...

günaydın kızlar

dün korkulu rüyam tarihin ilk konusunu bitirdim ve kitaptaki soruları taradım, çok güzel netlerim çıktı, çok mutluyum

bugünde yeni aldığım data anayasa dan ilk konusuna çalışıp 1 soru bankası çözeceğım (190 soru)

begenmeme sebebin ne tatlım?

maaşallah mantarcım yavaş gitsen de önemli olan sindirerek gitmen ama yine de aralıktan sonra biraz daha hızlanmanı tavsiye ederim canım.

macaronum benim de elimde 2013ler var daha soru sorudur onlar bitsin yenisini alırız inşallah murat yayınlarını eğitimde pek duymadım canım. yine de araştırırsın ama bence murat yerine beyaz kalem pegem vs alsan daha iyi olur. onların deneyimi daha iyi bana göre:26:
hadi bismillah deyip başla kuzum
Allah arttırsın safranım

Kızlarım ben de tarihten konu tekrarıyla devam edeyim bugün inşallah. programımda ölçme de var bugün barışamıyorum şu dersle

canım gecen yılki kitabı diyorlarsa eğer o da yargı gibi kopyala yapıstır sanırım
aynı konuyu uzatıp durmuş diye okudum faceden paylaşmışlardı:26: ercilasuna calısıyor musun

Canim iyi bi alan kaynağı bulamazsam basliycam ercilasuna. Klasik turk edebiyati ansiklobedisinin 3.cildi var bende. Yeni eski ve halkı ordan bitiririm. Alan hocalarinij notlarini bulsak süper olur :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…