2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

kzum ya aslında bende de kıskanclık yok ama dediğin gibi yılışıklığı sevmiyorum
en nihayetınde karsıdaki bayan sen erkek yani
ciğerim diyor benimkine kuzencim diyor kız
bu ne ki yaa sinirlendim ben de:KK14:

kuzencim neyse de ciğerim nedir yahu :KK53: gitsin kendine başka ciğer bulsun :KK19: söyle araya sınır koysun enişte, yoksa kulaklarını çekerim onun:KK23:

kuzencim neyse de ciğerim nedir yahu :KK53: gitsin kendine başka ciğer bulsun :KK19: söyle araya sınır koysun enişte, yoksa kulaklarını çekerim onun:KK23:

söyledım kuzum bayagı kavga ettim tamam dedi ben demıyorum ki o diyorsa ben ne diyeyım ona dıyor
sen de dıyecek yüzü verme dedim :KK19:

söyledım kuzum bayagı kavga ettim tamam dedi ben demıyorum ki o diyorsa ben ne diyeyım ona dıyor
sen de dıyecek yüzü verme dedim :KK19:

ya var ya rengoşum ben gerçekten hemcinslerim kusura bakmasın ama, bu devirde kızların çok fena olduğunu düşünüyorum. eskiden erkeklerin şerefsizliğinden korkulurdu. şimdi kızlar çok anasının gözü. bi erkek olsaydım zor evlenirdim. senin sevdicek demiyosa çok üstüne gitme o zaman. aralarında kan bağı olduğu için de senin kıskanmanı anormal bulmuştur. ama ben seni anlıyorum. o onu kardeşi gibi görebilir ama devir değişti valla bu kızlardan korkulur. sınırları olsun arada. kendisi söyleyemiyosa senin üstüne atsın. kız arkadaşım rahatsız oluyo desin. sana gıcık olsa da en azından bi daha söylemez diye düşünüyorum.

günaydın arkadaşlarım :KK16:

nazarı ziyaretçileri bi kenara bırakıp çalışmamız gerek :KK37: :KK53: nazara ben de inanırım ama sürekli ona takılıp kalmak bi yerden sonra çalışmamanın bahanesi gibi geliyo :KK53:

raporuma gelirsek dün nişanlımla gezip tozduk.hiçç çalışamadımm :KK50:

bugün gelişim ve öğrenmeden ihtiyaç soru bankasından soru çözücem.elimde geçen yıl aldığım 2012 var.bir an önce 2014 soru bankası almak istiyorum ama elimdekileri bitirmeden almak saçma geliyo.eski de olsa soru sorudur diye düşünüp çözüyorum.bu arada çözümlü olanların çok faydası olıuo.mesela ihtiyaç 2012nin bir kısmı çözümlü..bu yıl yediiklimin yanında murat da alıcam kitapseçten.murat yayınlarında soru çözümü var mıı :126:

kuzum eğitim bilimlerinde muratı pek beğenmiyolar. ben almadım bilmiyorum ama çevremden hep öyle duydum. bence murat alma. 7iklimin yanına yargı alabilirsin. gerçi yargının da modüler setini bilmiyorum ama ben 5555 soru bankasını çözdüm beğendim

ya var ya rengoşum ben gerçekten hemcinslerim kusura bakmasın ama, bu devirde kızların çok fena olduğunu düşünüyorum. eskiden erkeklerin şerefsizliğinden korkulurdu. şimdi kızlar çok anasının gözü. bi erkek olsaydım zor evlenirdim. senin sevdicek demiyosa çok üstüne gitme o zaman. aralarında kan bağı olduğu için de senin kıskanmanı anormal bulmuştur. ama ben seni anlıyorum. o onu kardeşi gibi görebilir ama devir değişti valla bu kızlardan korkulur. sınırları olsun arada. kendisi söyleyemiyosa senin üstüne atsın. kız arkadaşım rahatsız oluyo desin. sana gıcık olsa da en azından bi daha söylemez diye düşünüyorum.

Kızı tanımıyorum ama genel manada böyle kuzenlerle falan samimi bir kız
sevdicekte diyor beraber büyüdük ondan öyle yanlış hareketi olmaz dıyor
zaten onlarda da akraba evliliği yok. ben de diyorum yani korkum seni elımden alması falan değil ama sınırı koruyun, artık ben varım yani.
bakalım uyar mı:KK14:

Son düzenleme:
Selam kızlar:KK68:

Akşam raporumun içeriği fazla değişmeden gelecek.Yarın denemem var,umarım iyi geçer.Çünkü denemenin etkisi bende bir hafta sürüyor.Bugün alan çalışmıyorum.Alan denemelerimiz ocakta başlıyor,dersler de öyle.Adana'dan (Çukurova Üniv.) alan hocaları gelecek dedi Türkçeci.Çok sevindim kızlar.Çünkü yazılırken LYS formatında zümre hocamız anlatıcak demişlerdi.İki gün sonra annem geliyor.Yani bugünlerde çifte mutluluk yaşıyorum.Sedefim özledim seni:KK16:

Gece gelirim kızlar,çalışmalarınıza maşallah:nazar:

inşallah denemen çok iyi geçer kuzucummm. ben de sizleri çok özlemişim. buraya gelince hayat buluyorum :KK16:

zaten onlarda da akraba evliliği yok. ben de diyorum yani korkum seni elımden alması falan değil ama sınırı koruyun, artık ben varım yani.

insanda azcık düşünce olur, senin rahatsız olucağını bilmesi gerekir.
merak etme renginam gün gelir, onun sevgilisine de sevgilisinin kuzeni ciğerim yazar
o zaman anlar ne kadar sinir bi durum olduğunu :KK19:

herkes dursun durduğu yerrdee gideni ben de paralarım :KK53: ne güzel destek oluyoruz birbirimize :KK52:

gelişim ve öğrenme sorularını çözdüm.bugünlük bitirdim.netten medceziri izliyorumm :KK53:

kuzum bırak medceziri orjinali izle yahu. o daha güzel. the o.c orjinalinin adı. 1 bölüm izlesen bi daha medcezire bakamazsın zaten :KK1:

insanda azcık düşünce olur, senin rahatsız olucağını bilmesi gerekir.
merak etme renginam gün gelir, onun sevgilisine de sevgilisinin kuzeni ciğerim yazar
o zaman anlar ne kadar sinir bi durum olduğunu :KK19:

evet kuzum düşünmesi gerekir illa ki uyarmak şart değil insanları

Okudumda sasirdimmi diyemem yaparsa kuzenle degil disardada yapar yapacagini benim kuzenim esime sarktigi icin iki yildir gorusmuyorum:-) tum kuzenler boyle olacak gibi bir kaide yok arada cikiyor kiskanmak degilde esine guven yoksa aptalca seyleri kafana yerlestirirsin yersiz bir davranis sendeki bayanlar disi kustan kiskanir derlerya

Son düzenleme:
maaşallah mantarcım:nazar: yavaş gitsen de önemli olan sindirerek gitmen ama yine de aralıktan sonra biraz daha hızlanmanı tavsiye ederim canım.:KK31:

Sağ ol canım.:KK16:Ben de aralıktan sonra hızlanmak istiyorum.Ama yapabilecek miyim bilmiyorum?:44:

canım kusura bakma mesajını yeni gördüm. malesef düzelme yok. zaten düzelme ancak onun odasını değiştirmesyle hallolur. çünkü sorun yatakta. yayları öyle bozuk ki sürekli gıcırdıyo. bu devirde öyle yatağı nerden bulmuş anlamadım. ben bayadır annemle yatak odasında yatıyodum. ama hani gece çalışma düşüncesinden dolayı artık odamda yatayım dedim, gene aynı. ben adama yatak alıcam ya, ciddi ciddi bunu düşünüyorum. yeter ki rahat edeyim. napalım mecbur, eğer bu şekilde çalışmaya zorlarsam kendimi hem sağlığımdan olucam, hem de kpss için emeklerim boşa gider. çünkü kesinlikle verimli olamıyorum. o gıcırtı beynimde ötüyo, başım ağrıyo ve dolayısıyla çalışamıyorum.

rapor yazmamayı ben de düşündüm bugün ya.. yazıcam diyodum ama dikkat ettim de 1 hafta öncesine kadar her gün düzenli bi şekilde 100 er soru gelişim öğrenme ve rehberlikten çözerdim, ayrıca bazen bunların yanında konu da çalışırdım. ama 1 haftadır bende tık yok.

badenin dediği pro üyelik eğer buna bi çareyse ben almaya razıyım. ama alıncaksa da hepimizin alması lazım. çünkü aynı grup olarak devam etmek isterim ben öyle ayrı gayrı olmaz.

kızlar dediğim gibi ben bayadır çalışamıyorum. gerek nazar gerek başka sebepler, artık hangisi etkili bilmiyorum. ama yarın çok çalışmayı planlıyorum. çünkü sevdicekle çalışcaz ve onun da çok önemli bi sınavı var. bi kaç gün rapor yazmadan devam etmek istiyorum. bakalım nazarsız çalışabiliyo muyum diye..

hepinizi çok ama çok seviyorummm iyi ki varsınız benim meleklerim :KK19:

Önemli değil tatlım.:KK16:Kıyamam sana ya.İnşallah en kısa sürede bu sorununu bir çözüme kavuşturursun.:KK16:

Günaydın canlar, biraz biraz okudum geçmişi ama aklımda hiç bişiy kalmadı. Yanlış anlaşılmalar olmuş, nazarlara gelmiş topiğimiz hem ders hem dostluk açısından ama üstesinden geliriz biz. Yanlış anlaşılmalar çözülmüş zaten, nazara da dediğiniz gibi çok takılmamak lazım. Aslında rengina da demiş ya günlük nazar duası ya da ayetel kürsi okusak manevi açıdan huzurlu oluruz. Bu arada çok devamsızlık yapıyorum kızın bana:KK17:okuyorum aslında yazılanları gece yatmadan önce ama telden okuduğum için yazmayı sevmiyorum. Aslında çalıştım ufak ufak ama yeterli değilim tabi. bugün disipline edicem kendimi, zorlucam masadan kalkmamak için:KK45:hadi bakalım hayırlısı. Ama önce dersaneye gidicem 1 de çıkıcam. Sabah sabah yazasım geldi, çok özledim sizi :KK19:

Okudumda sasirdimmi diyemem yaparsa kuzenle degil disardada yapar yapacagini benim kuzenim esime sarktigi icin iki yildir gorusmuyorum:-) tum kuzenler boyle olacak gibi bir kaide yok arada cikiyor kiskanmak degilde esine guven yoksa aptalca seyleri kafana yerlestirirsin yersiz bir davranis sendeki bayanlar disi kustan kiskanir derlerya

Kaç gündür okuyorsunuz,yazdığınız mesaj bu mu ? :KK14::KK34:

Kendinizle çelişmişsiniz,hem eşinize güveniyorsunuz hem kuzenle görüşmeyi kesmişsiniz.:KK37:

Yersiz dediğiniz şeyi kendiniz yapmışsınız.:KK36: Her neyse....:KK14:

Günaydın güzellerim.:KK16: Herkese iyi çalışmalar diliyorum.:KK12:

Yalnız ''aptalca'' gibi kelimeler kullanmazsanız sevinirim.
Samimiyetimiz yok, olsa dahi tahammül etmem böyle şeylere lütfen.

günaydın ciciler :KK3: dün tarih çalışmaya başlayacaktım ya... başlamadım :KK1: başka ders de çalışmadım, sadece vatandaşlıktan 40 soru çözdüm :KK31: bu arada dershane bu hafta başlayacaktı; ama haftaya alınmış :KK47: canım çok sıkıldı, içime kurt düştü, daha başlamadan böyleyse yıl sonu nasıl gelecek bilemedim :KK14:

İyi ki bir gün erken yattım haaa gidenler edenler ne oluyor bakiiimmmm :KK20:

Böyle şeyler duymak istemiyorum sizlerden

Ayol ben sizlerin çalışmalarına hayran kaldığım için geldim aranıza

Nazar diye bir şey gerçek ama herşeyi bağlamamak lazım canlar

Allah kem gözlerden korusun diyelim biz tevekkül edelim

Kendinizi salmayın bakayım :21:

Veee bugün kpss tercihleri başladı. Çok çok ümidim olmasa da karamsar da olmamak gerek diyorum ve birazdan tercih listemi yapacağım. Bana dua edin canlar :KK16:

Günaydın canlar, biraz biraz okudum geçmişi ama aklımda hiç bişiy kalmadı. Yanlış anlaşılmalar olmuş, nazarlara gelmiş topiğimiz hem ders hem dostluk açısından ama üstesinden geliriz biz. Yanlış anlaşılmalar çözülmüş zaten, nazara da dediğiniz gibi çok takılmamak lazım. Aslında rengina da demiş ya günlük nazar duası ya da ayetel kürsi okusak manevi açıdan huzurlu oluruz. Bu arada çok devamsızlık yapıyorum kızın bana:KK17:okuyorum aslında yazılanları gece yatmadan önce ama telden okuduğum için yazmayı sevmiyorum. Aslında çalıştım ufak ufak ama yeterli değilim tabi. bugün disipline edicem kendimi, zorlucam masadan kalkmamak için:KK45:hadi bakalım hayırlısı. Ama önce dersaneye gidicem 1 de çıkıcam. Sabah sabah yazasım geldi, çok özledim sizi :KK19:
hoş geldin Heysim:KK54:
Devamsızlığnını bu kez görmezden geliyoruz:KK1: Ama hep uğra kızcem e mi. Hadi bomba gibi bekliyoruz:KK55:

İyi ki bir gün erken yattım haaa gidenler edenler ne oluyor bakiiimmmm :KK20:

Böyle şeyler duymak istemiyorum sizlerden

Ayol ben sizlerin çalışmalarına hayran kaldığım için geldim aranıza

Nazar diye bir şey gerçek ama herşeyi bağlamamak lazım canlar

Allah kem gözlerden korusun diyelim biz tevekkül edelim

Kendinizi salmayın bakayım :21:

Veee bugün kpss tercihleri başladı. Çok çok ümidim olmasa da karamsar da olmamak gerek diyorum ve birazdan tercih listemi yapacağım. Bana dua edin canlar :KK16:

kuzum ne tercihi bu?:44: sınava girmeden mi tercih yapılıyor yoksa gecen yılın tercihleri mi:26:

Son düzenleme:
X