2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

begenmeme sebebin ne tatlım?

soruları çok basit canım, sınavdakilerle uzaktan yakından ilgisi yok. ben denemelerde 110 netten aşağı yapmıyordum; ama sınavda çok altında geldi. muratın uzman olduğu alan a grubu, eb de başka kaynakları düşün bence tabii ben gideli baya oldu belki de geliştirmişlerdir kendilerini :26:

hadi bismillah deyip başla kuzum

Kızlarım ben de tarihten konu tekrarıyla devam edeyim bugün inşallah. programımda ölçme de var bugün barışamıyorum şu dersle

haydi vira bismillah kolay gelsin sana da canım

Biz de seni çok seviyoruz,lütfen böyle düşünme.

Dersaneden geldim,hiç tadım yok,ders çalışmaya başlayacağım.

Selam kızlar

Akşam raporumun içeriği fazla değişmeden gelecek.Yarın denemem var,umarım iyi geçer.Çünkü denemenin etkisi bende bir hafta sürüyor.Bugün alan çalışmıyorum.Alan denemelerimiz ocakta başlıyor,dersler de öyle.Adana'dan (Çukurova Üniv.) alan hocaları gelecek dedi Türkçeci.Çok sevindim kızlar.Çünkü yazılırken LYS formatında zümre hocamız anlatıcak demişlerdi.İki gün sonra annem geliyor.Yani bugünlerde çifte mutluluk yaşıyorum.Sedefim özledim seni

Gece gelirim kızlar,çalışmalarınıza maşallah

kızlar selam

ales nedeniyle verdiğim geçici aradan sonra yarın yeniden çalışmalarıma başlayacam inşallah. sınavım parlak sayılmaz, ama girdiğim sınavlardan kötü de geçmedi. bakalım ne gelecek yalnız formasyondan dolayı acayip giren fazlaydı sınava. ünide yer yurt kalmamıştı, her yer arabaydı valla

hepinizi tek tek okudum fakat alıntıyla cevap vermeye kalksam baya sayfa döşenirdi, kusura bakmayın o yüzden olur mu :18:

arada yanlış anlaşılmalar olabilir, ama tatlı dilli buradaki herkes, tatlılıkla hallediliyor da zaten çok güzel

ziyaretçi konusuna gelince, ben üniden sonra ders çalışmaktan bıktığım için bunu nazara hiç bağlamadığımdan siz deyince aklıma geldi eğer raporunuza nazar değdiğini düşünüyorsanız ve bu durum psikolojik olarak sizi etkileyecekse bence yazmayın kızlar. önemli olan sizin ders çalışmanız zaten

memurlukta mülakat olayını da duydum sizden. bir o eksikti diyorum, yaparlarsa iş falan hiç umrumda olmaz otururum evimde. bu yıl benim için bir nevi son dem diyebilirim. olursa olur olmazsa kader kısmet, zorlamamın bir alemi yok derim

rapor verenlere maşallah

çalışmalarınız daim olsun kuzular, öptüm

kızlar ben bugün hiçbişey çalışamadım öğlene kadar kahvaltıya misafirliğe gitmiştik sonra geldik ettik derken geç oldu duş aldım saçlarımı kestirdim. kısacık oldu bob modeline yakın kısalıkta. Şimdide fena bir yorgunluk ve uyku ihtiyacı var bende biraz uzanıcam gece uyanırda uyuyamazsam ders çalışırım. Hafta içi evde kimse olmadığından rahat çalışıyorum zaten.

Natali, öyle düşünme lütfen. Son dem deme yani. Kesinlikle vazgeçmek bir kaybediştir.
Biz umutsuz olmayalım çünkü ümit etmeyi bırakmak biz müslümanlara haram kılınmış
Allahın rahmetinden sual olunmaz elbet bu yaşadıklarımızın da bir hikmeti vardır da bizler anlayamıyoruz

Umarım beklentinin üstünde puan alırsın canımBu arada avatarındaki Ginnifer Goodwin mi:26:

Sıhhatler olsun canım

Selam kızlar

Bende dün dersanem olmadığı halde dersaneye gittim ders çalışayım diyeİyiki gitmişim yoksa evde çalışamıyorum onun sayesinde öğrenmeyi bitirdim Sorular kaldı şimdi:106: Bana hergün dersane lazım
:82:

Kızlar cok üzgün olarak bugün kayda değer bir çalışma yapmadığımı söylemek istiyorum
asında gayet güzel başlamıştım ama bugün pazar oldugu için bitmedi işlerim bir türlü
ütü, bulaşık, ev işleri derken ya öyle cok zaman aldı ki sonra oturdum derse bu kez de çalıştıgımdan bir şey anlamadım

Dersanecim yarınki deneme sonuçlarını bekliyoruz
natalim tekrar sahalara dönmeni bekliyoruz senin de
eftencim maaşallah sana da

Son düzenleme:
Kızlar ben artık yazmama kararı aldım buraya...17 ziyaretçi...İnsaf ya hu...

ay benim gerilmem güncel konuyla alakalı da
kız sen ne diyorsun ya ne demek yazmayacagım
o halde hepimiz gidelim olur mu öyle valla küserim

badecim, saçlarını güle güle kullan kendimde uzun saç sevmeme rağmen çok döküldüğü için dr tavsiyesiyle kesmek zorunda kaldım, 3 yıldır uzatıyordum bıkmıştım da kolaylık oluyo hem.

söylediklerinde o kadar haklısın ki, muhakkak bir hikmeti var o kesin. şu mülakat olaylarını falan durunca sinir geldi. sürekli birşeyleri değiştiriyorlar, buna isyan etmemek elde değil bazen canım

Umarım beklentinin üstünde puan alırsın canımBu arada avatarındaki Ginnifer Goodwin mi:26:

Sıhhatler olsun canım

inşallah eften püftencim teşekkürler evet Ginnifer avatar resmim ödünç sevgili filminde ilk kez izlemiştim onu, netten araştırırken bu resmini buldum

çalışmana maşallah ben de tam tersi ev dışında çalışamıyorum hiç

üzülme canım, ev işleri araya girdiğinde çalışmalar aksıyor o gün biliyorum.

yarın sahalardayım dönüşüm muhteşem olur inş

Kızlar ben artık yazmama kararı aldım buraya...17 ziyaretçi...İnsaf ya hu...

mona sen gidiyo musun yoksa raporunu mu yazmayacan.

ya biraz safça olacak ama, bilmediğimden soruyorum... bu ziyaretçilerin belirlenmesi olayına itibar edilir mi, yani arada yanlışlık oluyo olmasın ? akşam girdiğimde 8 kişi vardı birden hepsi yok oldu da :44:

Ya kuzum her şeyimizi görüyolar,biliyolar,sinir olmaya başladım. Feysin varsa ekleşelim.

Sağol Renginam,inşAllah iyi olur canımGerçi 10-15 tane Ales tarzı oluyor puf

Monam sen de haklısın canım da yazmayınca da benim motivem düşüyor,ne yapsam bilemedim ben de:26:Bugün de yazayım da..

Monam şimdi gelelim sana
Nereye kızcem ya burası olmasa ne yaparız biz Allah askına
Şu nazar konusunu da artık kapatalım diyorum ben ya kızların dediği gibi inandıkça insanı daha cok esir alıyor.
Bismillah deyip yazarız raporu eğer yine çalışamazsak sürekli nazar duası okuruz
Buraya yazmadan motive olanlar var ise yazmaz böylece sorun çözülür
ama gitmek ne ya

Ziyaretçiler, raporlarımızı maşallah demeden okuyorsanız ve kem gözlerle bakıp nazar ediyorsanız hakkımı helal etmiyorum ona göre

Bugünkü raporum: Ölçme konu ve 135 soru,Coğrafya konu ve 95 soru,Matematik 65 soru

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…