2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Tünaydın kızlarım

tünaydın fıstığımm

bence de gitsen iyi olur kuzum hem ön hazırlık yapmış olursun konulara

ben de sürekli uyumak istiyorum

kızçeler ben bi toz alıp evi süpüreyim sileyim
stres atayım
sonra gene görüşürüz

kolay gelsin sedefimm

Canım kırmızılı yer hakkında birkaç bir şey söylemek istiyorum.Çünkü çok uzun zamandan beri içimi acıtan bir şeye parmak bastın.

Evet,biz kazanamadık...Ben,sedef,Rengim,sen,Nilkon,Clementine,asgulll,zumrem...İlk aklıma gelenler ve topiğin daimi üyeleri...Evet,biz atanacak puan alamadık. Ama şu kırmızılı yer inan benim gururumu çok kırıyor.Sedef hatırlar,ben onun açtığı topiğe ilk katılanlardandım.2.sınıfın bittiği yaz başladım ben KPSS çalışmaya.Yani 2011 yazında.3.sınıfta tüm paketleri alıp dersaneye gittim hiç aksatmadan,tıpkı bir KPSS öğrencisi gibi ders çalıştım.Deneme sınavının birinde 2.olarak dersaneye %75 indirimli gittim.4.sınıfta da her şeyden fedakarlık ettim,gezmedim,üstüme başıma adamakıllı bir şey almadım.Kitap aldım,deli gibi çalıştım.İnan şu an eski yayınlardan kalan ucuz kitapları alayım diyorum,alacak kitap bulamıyorum.Çözmediğim kitap kalmamış nerdeyse.Ama olmadı.Alan belası yüzünden olmadı.p10 86 puan,alanımda 226.sıradayım.p3 84,çoğu sayısalcı arkadaşımdan iyi durumdayım.Ama alamadığım iyi bir üniversite eğitimi yüzünden olmadı işte.

Evet,ben çok çalıştım.Yazdığım arkadaşlarım da eksiğini yapmadılar,eminim.Fazlasını yapanlar da oldu ama nasip olmadı.

Kimseyi kırmak istemiyorum ama cidden bu konu gururumu incitiyor.

Son düzenleme:
kolay gelsin sedefim
ben de çıkıp matematiğe bakayım.

Son düzenleme:
Monam daha alternatif olsun diye başarı öykülerine bakmak iyi gelebilir diye böyle düşünüldü
artık neye bakacağımızı nasıl çalışacağımızı şaşırdık. evet hepimiz emek verdik ama nasip mi diyeyim başka bir şey mi bilmiyorum.
kendimizden şüphe ettik acaba bizde eksik olan şey neydi diye.

sen de paylaş kuzum nasıl çalıştın hangi yolu izledin de bu puanı aldın?

Son düzenleme:

Bilmiyorm canım fazla mı hassaslaştım ama biz elimizden geleni yaptık bence.

canım çok haklısın inan kimseyi üzmek değildi niyetim

kendim ve burdaki arkadaşlar için ayrı ama senin için

apayrı üzülüyorum inan :18:

bende çaresiz durumdayım nerde hata yaptım ben deyip

kendimi yiyorum sonuçlar açıklandıktan beri

belki dedim kızların çalışma planları bize yol gösterir

özür dilerim

Özür dileyecek bir şey yok kuzum,ben de seni üzmek istemedim. Ama dediğin gibi ben de yiyorum kendimi,hata bulamıyorum,çıldırmak üzereyim. Alan mahvetti bizi,alan olmasa burda başarı hikayelerimizi anlatıyor olacaktık.

Son düzenleme:
Bilmiyorm canım fazla mı hassaslaştım ama biz elimizden geleni yaptık bence.

fıstığım sen alan yüzünden kazanamadın. gkgy ve eğitimde hakettiğinin karşılığını zaten aldın
senin tek yapman gereken alana yüklenmek. zaten diğerlerini biliyorsun ve birkaç tekrar ve sürekli test çözerek aldığın p10 puanının daha iyisini de alırsın
ama bak mesela benim matematiğim yok tarihim de iyi değil o yüzden mesela benim bir kaç başarı öyküsünü duymaya ihtiyacım var
biz yine herkese yardımcı olmak babında paylaşırız. ihtiyacı olanlar alır tatlım senin bunları duymaya ihtiyacın yok ama

Ben sana kesin kazanacaklardan biri gözüyle bakıyordum.Çünkü ben ne güncel,ne vatandaşlık çalışmıştım ve alana da iyi çalıştın,en azından son 2 ay ne kadar çalışılabilirse.

Bilmiyorum,nerde hata yaptık.

ooy kuzum anlıyorum senibizde seneye anlatırız başarı öykülerimizi

inşallah.hem senin bir başarı öykün var zaten p10 puanının maşallahı var

ben de sana kesin kazanır diyordum kuşum bunları tubimle sürekli konuşurduk
ama olmadı artık bunu kabul edip yönümüzü çizelim e mi
vardır Allah'ın bir bildiği

Bu aralar çevremdeki insanlar boş boş konuşuyor,verecek cevap bulamıyorum.

Hakkınızı helal edin.

Bu aralar çevremdeki insanlar boş boş konuşuyor,verecek cevap bulamıyorum.

Hakkınızı helal edin.

helal olsun canım ne hakkımız geçti sanki

sen takılma o boş konuşan insanlara tıka kulaklarını

kimse senin ne yaşadığını bilemez ne çektiğini bilemez.

Allah kısmet eder inşallah hepimize atanmayı bizim de yüzümüz

güler kpss den yana inşallah

İnşallah canım.Yaşamayan bilmiyor,bazen yaşayan da bilmiyor.

burda birbirimizi biliyoruz kızlar hergün ne kadar emek verdik herkes şahit oldu buna
hepimiz gerçekten çok çalıştık bunda da bir hayır varki bu yıl olmadı ama
hayırlısıyla 2014 bizim yılımız olacak inşallah

evet kuzum kendimize bile laf anlatamazken başkalarına nasıl anlatırız derdimizi

üzülme sen sıkma canını

bu günümüzede şükür

Canlarım benim. Anlayışınız için çok teşekkür ederim.İdare edin bu huysuz topik sahibinizi. İnşallah 2014 bizimdir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…