2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

sedefff ücretli öğretmenliğe başvurdun mu
eneze de başvuracakmısın
ben bugün başvurdum, okullar açıldıktan 1 hafta 10 gün sonra belli olurmuş
senin orda durumlar nedir

eboonnn kızzz bana eylülün ilk haftası dediler yaa edirne meb de öyle dediler. keşan için de öyle dediler.
başladı mı yani başvurular? ee peki ne zamana kadarmış. hay allah gitsem mi ki şimdi ben keşana :26:

selam kızlar ben de geldim branşım edebiyat birkaç yıldır hazırlanıyorum malesef..gecen yıl sınırda kaldım bu yıl alan sınavından dolayı sıralamam geriledi edebiyat soruları cok saçmaydı öyle ya da böyle geçtiler önüme işte..
umutlarım kırıldı hazırlanmicam bi daha dedim ama içimden bi ses pes etme dedi,
işin ucunda güzel bir maaş özgüven var bundan da geçtim sömürülmeden çalışmak var..gerçekten bu kez cok daha fazla istiyorum..en önemlisi 5 para etmez insanların tavırları var onlardan kurtulmak adına her seye yeniden baslicam bu sefer olacak olmalı:13:hepinize basarılar

yaptıgınız planlar ne nasıl basladınız kitap alıyorsunuz galiba yeniden ama erken degil mi?yeni kaynaklar cıkacaktır yakında..bir de dershaneye gidecek misiniz ben kararsızım.

hoşgeldin 2014kpss bölümdaşız
planı henüz oturtamadık ama kitapları sipariş ediyoruz 2013 kaynaklarını.
şuan çok ucuz ve elimizde çözecek fazla kaynak da yok bu yüzden soru sorudur deyip yenileri çıkana kadar alalım dedik
gerçi benimkiler hala gelmedi ama

Hoş geldin hocam,pes etmek yok,kazanacağız inşallah. Sen de alan yüzünden kaybedenlerdensin demek.

Şimdilik kitap alıyoruz ve plan yapmaya çalışıyoruz.

hoşgeldin

bu sefer bu kpss engelini aşıcaz inşallah 2014kpss

ben sadece alan için gitmeyi düşünüyorum dershaneye.geçen sene

gitmemiştim iyide çalışmıştım ama bu alan sınavı her şeyi berbat etti

Kızlar atandıktan sonra geyiğe konu açacağım.Sohbetlerimize ordan devam edeceğiz.Topiğimizin adı da :

Mağduriyetten Memuriyete.

kuzum ciciş kitapların ve dershanen hayırlı olsun
anladım kuzum iyi o zaman umarım yarın gelir
eline sağlık sedefim dayanamadın demi

rengişim bende fırında tavuk yaptım da geldim bi de pilav

utansınlar tabi monam

aynen kuzum zaten çok severim ne zamandır da yapmıyodum iyi oldu ohh ohh ben de geçenlerde tavuğu pişirme poşedinde pişirdim. ilk defa kullandım o poşeti ve bundan sonra da onsuz yapmam. harika olan tavuktan ziyade patateslerdi. ben zaten pek tavuk eti sevmiyorum. içine kalın kalın patates doğradım. onlar poşetin içinde öyle bi güzel olmuş ki haşlanmış patates gibi ama daha leziz, sanki üstü de kabuk gibiydi içi haşlanmış gibiydi. elma dilim patates kıvamında oldu. öyle de tavsiye ederim.

ta ta ta taaaammm

sedefcim biliyorsun burası çok küçük bir yer belki ondan aldılar başvurumuzu
zamanı da yok zaten geçen yıl eşim benim adıma geç başvurmuştu
eylülün ilk haftası dedilerse o zaman git öyleyse
sanırım enezde sınıfçı açığı da olacak eğer yerine yenisi atanmazsa

buarada pazar günü edirnede olcam inşallah, eşimin sınavı var
sabah kk dan bir arkadaşla buluşup tanışcaz, epeydir yazışıyoruz o da çok tatlı bir kızdır
öğleden sonra vaktin olursa buluşalım tanışırız
biz orduevinde buluşcaz arkadaşla ilk etapta ama olurda orda kahvaltı bulamazsak bize şehir merkezinde bir yer önerir misin?
o da henüz yabancı yeni atandı edirneye, bizim gibi kpss sürecinde geçmiş bir insan

Son düzenleme:

ellerine sağlık canım

sedefim bende poşeti ünideyken çok kullanırdım sevdiceğim çok severdi :127:

özellikle o patateslerin yanmış kısımlarına bayılıyorum ben

yalnız bizim topiğin maşallahı var ya

Son düzenleme:
Tünaydın kızlarım
sedefim ellerine sağlık hamarat kuzum

Ben de bir gün sahanda yumurta yapayım size.

Ellerine sağlık kuzucum,çok lezzetli gözüküyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…