2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

daha planları tam yapmadık kuzum. bu yılda hata yapmamak adına sağlam bir plan lazım.
derse de yavaştan ısınalım dedik

hayırlı olsun canım
bu sene inşallah emeklerimizin karşılığını alıcaz

ooy ben sana ne deyim ikizim

canım kullan bakalım ilaçları aman aksatma

sağol çiçeğimm daha sadece plan yapma aşamasındayız başlayamadık hala
hayırlı olsun canım
bu sene inşallah emeklerimizin karşılığını alıcaz

ooy ben sana ne deyim ikizim

canım kullan bakalım ilaçları aman aksatma
tamam tubimmm
sedefim geçmiş olsun inşallah bu agridan enkısa zamanda kurtulursun canım

sağol ayşegülüm inşallah canım benim

tünaydın rengoşummm ben 12.30 da uyandım hatta akşam 12 de içtim antibiyotiği, yarın da geç kalkarım diye. 12 yi bile geçirmişim pes bana yani
bugün kitapların gelir kuzucum

Son düzenleme:
ay Sedefim bugün de aramışlar kitapların bazılarını temin edemedik diye. ne yapmaya çalışıyorlar anlamadım bir türlü
vallahi pişman oldum sipariş ettiğime
hayır madem kitap yok niye stokta yok uyarısı vermiyorsun

kuzum sen kredi kartıyla mı aldın yoksa kapıda ödeme mi yapıcaktın.
kapıda ödeme ise iptal et istersen. pegemin sitesinde de çok uygun kitaplar var.
haklısın yoksa stokta yok yazsınlar. ne zaman temin edicekler ki, zaten eylülde çalışmaya başlıcaksın

kapıda ödeme istedim tatlım.
hayır işin garibi kitapları göndermişler teslimat şubesinde yazıyor ama teslimat şubesi neresi onu da bilmiyorum hala elime ulaşmadı.
olmasa da olur bir kaç kitap vardı umarım onlardan biridir biten
siteye baktım hala istettiğim kitaplar stokta var görünüyor.

tünaydın kuzum

bende anlamıyorum işte bunu elinde yok madem neden

stokta yok yazmıyosun

Merhaba canlarım.

Dersanemde 2 Eylül'de tanıtım dersleri başlıyormuş,gitsem mi gitmesem mi kararsız kaldım.Bir gün eğitim bir gün matematik şeklinde yaklaşık 3 hafta. Siz ne dersiniz ? :44:

Bu aralar bir sinir,stres var üzerimde. Uykudan da yorgun kalkıyorum,sanki hiç yatmamış gibi.

tünaydın kuzum

bende anlamıyorum işte bunu elinde yok madem neden

stokta yok yazmıyosun

aynen kuzum
sen planını yaptın mı? ben hala düşünme aşamasındayım
derslerin hepsini aynı anda yürütmek mi? unutmamak adına
yoksa ayrı ayrı zamanlar ayırmak mı her birine:26:

kitaplar belli ki kargo şubesinde. ama böyle şey yapılmaz ki. onların daha önceden de arayıp şu şu kitaplar yok yine de gönderelim mi demeleri lazım. bende de bi kere istediklerimden biri yoktu. o zaman aramışlardı şu yok ama yine de yollayalım mı diye. ona göre istemiştim. bi de stokta var diye niye insanları kandırıyolar ki çok kitap var gözüksün alınsın edinsin vs.. bi işi de dürüst bi şekilde devam ettirseler şaşarım

kuzum git bence hem önden motive sağlamış olursun

derin uyumadığında öyle oluyo kuzum. ben de bir sürü kabus gördüm. ama hepsinde kan da vardı. kan rüyayı geçersin yapıyo diyolar. hayır olsun bakalım
bence git monam. hem bi ısınma aşaması olur. bi yerden ipin ucunu tutmak lazım

ben faceden yazmıştım kuzum onlarda gecikme için özür dileriz kitaplar bugün çıkacaktır kargoya dediler.
siteye kaydolduğum zamanlar arkadaşımla kaydolmuştuk bir tane adres verdik o da arkadaşımın adresiydi canım
o arkadaşımı arayıp ayrıntılı olarak anlattılar mı tam olarak bilmiyorum. günahlarını da almayayım.

Son düzenleme:

git canım bence yavaştan alışmış olursun hem

aynen kuzum
sen planını yaptın mı? ben hala düşünme aşamasındayım
derslerin hepsini aynı anda yürütmek mi? unutmamak adına
yoksa ayrı ayrı zamanlar ayırmak mı her birine:26:

valla bende bilemedim kuzum ya :26:

aynı anda yürüyecek gibi değil ki ama

bir yandan da hep tekrar gerekiyo unutuyoruz çünkü

kazanan arkadaşlar nasıl bir yol izlemişler acaba ?

böyle bir konu mu açsak :44:

kuzum git bence hem önden motive sağlamış olursun

Haklısınız kuzucuklar,böyle oturmakla bir şey olacağı yok.Bir yerden başlamak lazım.

Rengim niye böyle oldu senin kitap işi ya ? Valla nerden aldığımı söylediğime pişman oldum.

dün netten araştırdım da pek işe yarayan şeyler bulamadım kuzum. konu da açabiliriz tabi
Haklısınız kuzucuklar,böyle oturmakla bir şey olacağı yok.Bir yerden başlamak lazım.

Rengim niye böyle oldu senin kitap işi ya ? Valla nerden aldığımı söylediğime pişman oldum.
kuzum ben zaten bu siteden yapıyordum alışveriş
ya hepsini geçtim öyle ya da böyle elime ulaşsın kitaplar artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…