2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

inşallah yeni edim :KK1: hayırlı olsun olmazsada ölmüyoz be canım hayat devam ediyor dersane konusundada eşim farklı bakmayı öğrenirsin bi dene dedi bakacaz :KK52:
planlar açıklanmış kuzucuklar çalışmaya başlamışmı neeeeee :KK30:
bende önce kitapları sipariş etcem sonra ales Türkçe mat ardından hem alan hem gkgy için tarih coğrafya +diğerleri martta eğitim nisan mayıs haziran soru deneme tekrar :KK28:
sedefim böcüğüm geçmişolsun

daha planları tam yapmadık kuzum. bu yılda hata yapmamak adına sağlam bir plan lazım.
derse de yavaştan ısınalım dedik :KK1:

kızlar sizi çok özledim eve geldim iş güç fırsat bulamadım :KK6: yediiklim şube açmış buraya onla görüştük kaydolacam sanırsam :KK55: bu yılda maroton başlıyo :KK24:6yıldır bağımlılık yaptı napacan mecbuurrr :KK52:

hayırlı olsun canım :KK16:
bu sene inşallah emeklerimizin karşılığını alıcaz En Büyük TÜRKİYE

tubim deneme için ben de öyle oluyorum canım hemen bitsin de cavaplara bakayım, kaç netim çıkmış diye acele ediyorum. bu kez bir sürü yanlış çıkıyor:KK1:
ama bu yıl daha çok tecrübe kazandık rahat rahat çözeriz umarım:KK31:

bugün aradım canım. teslimat şubesindeymiş ama kargo firması bunu pek bildirmiyormuş.:44:

ooy ben sana ne deyim ikizim :KK54::KK54:

sağol kuzucum, inş uyarım

aynen bende de denemede öyle oluyo kuzum bi de eğer deneme kötü geldiyse atıyorum bi kenara kalıyo ama o günü sadece denemeye ayırırsam çözümleri üzerine yoğunlaşırım. sağol kuzum dr ilaçları kullan 15 gün sonra gel o zaman duruma göre bakarız dedi

doğru diyosun kuzum. belli olmaz belki de eylülde başlarım. en azından gelişim öğrenme gibi iyi bildiğim derslere baksam aradan çıkmış olur, yüküm azalır. bakıcam duruma göre.. sağol kuzum ilaçları kullanıcam bakalım

malesef kuzum. ben ona burdan da memurlardan da mesaj attım ama ulaşamadım. daha önce mailleşmiştik ama mail adresini kaydetmemişim.

canım kullan bakalım ilaçları aman aksatma :KK16:

inşallah yeni edim :KK1: hayırlı olsun olmazsada ölmüyoz be canım hayat devam ediyor dersane konusundada eşim farklı bakmayı öğrenirsin bi dene dedi bakacaz :KK52:
planlar açıklanmış kuzucuklar çalışmaya başlamışmı neeeeee :KK30:
bende önce kitapları sipariş etcem sonra ales Türkçe mat ardından hem alan hem gkgy için tarih coğrafya +diğerleri martta eğitim nisan mayıs haziran soru deneme tekrar :KK28:
sedefim böcüğüm geçmişolsun
sağol çiçeğimm :KK16: daha sadece plan yapma aşamasındayız başlayamadık hala :KK53:
hayırlı olsun canım :KK16:
bu sene inşallah emeklerimizin karşılığını alıcaz En Büyük TÜRKİYE

ooy ben sana ne deyim ikizim :KK54::KK54:

canım kullan bakalım ilaçları aman aksatma :KK16:
tamam tubimmm :KK16:
sedefim geçmiş olsun inşallah bu agridan enkısa zamanda kurtulursun canım :KK19:

sağol ayşegülüm inşallah canım benim :KK16:

tünaydın rengoşummm :KK16: ben 12.30 da uyandım :KK17: hatta akşam 12 de içtim antibiyotiği, yarın da geç kalkarım diye. 12 yi bile geçirmişim pes bana yani :KK1:
bugün kitapların gelir kuzucum :21:

Son düzenleme:

sağol çiçeğimm :KK16: daha sadece plan yapma aşamasındayız başlayamadık hala :KK53:

tamam tubimmm :KK16:

sağol ayşegülüm inşallah canım benim :KK16:

tünaydın rengoşummm :KK16: ben 12.30 da uyandım :KK17: hatta akşam 12 de içtim antibiyotiği, yarın da geç kalkarım diye. 12 yi bile geçirmişim pes bana yani :KK1:
bugün kitapların gelir kuzucum :21:
ay Sedefim bugün de aramışlar kitapların bazılarını temin edemedik diye. ne yapmaya çalışıyorlar anlamadım bir türlü
vallahi pişman oldum sipariş ettiğime
hayır madem kitap yok niye stokta yok uyarısı vermiyorsun

:KK19:

ay Sedefim bugün de aramışlar kitapların bazılarını temin edemedik diye. ne yapmaya çalışıyorlar anlamadım bir türlü

kuzum sen kredi kartıyla mı aldın yoksa kapıda ödeme mi yapıcaktın.
kapıda ödeme ise iptal et istersen. pegemin sitesinde de çok uygun kitaplar var.
haklısın yoksa stokta yok yazsınlar. ne zaman temin edicekler ki, zaten eylülde çalışmaya başlıcaksın

kuzum sen kredi kartıyla mı aldın yoksa kapıda ödeme mi yapıcaktın.
kapıda ödeme ise iptal et istersen. pegemin sitesinde de çok uygun kitaplar var.
haklısın yoksa stokta yok yazsınlar. ne zaman temin edicekler ki, zaten eylülde çalışmaya başlıcaksın

kapıda ödeme istedim tatlım.
hayır işin garibi kitapları göndermişler teslimat şubesinde yazıyor ama teslimat şubesi neresi onu da bilmiyorum hala elime ulaşmadı.
olmasa da olur bir kaç kitap vardı umarım onlardan biridir biten
siteye baktım hala istettiğim kitaplar stokta var görünüyor.

tünaydın kuzum :KK16:

bende anlamıyorum işte bunu elinde yok madem neden

stokta yok yazmıyosun :KK4:

Merhaba canlarım.:KK70:

Dersanemde 2 Eylül'de tanıtım dersleri başlıyormuş,gitsem mi gitmesem mi kararsız kaldım.Bir gün eğitim bir gün matematik şeklinde yaklaşık 3 hafta.:KK6::KK6: Siz ne dersiniz ? :44:

Bu aralar bir sinir,stres var üzerimde.:KK14: Uykudan da yorgun kalkıyorum,sanki hiç yatmamış gibi.:KK14:

tünaydın kuzum :KK16:

bende anlamıyorum işte bunu elinde yok madem neden

stokta yok yazmıyosun :KK4:

aynen kuzum:KK19:
sen planını yaptın mı? ben hala düşünme aşamasındayım
derslerin hepsini aynı anda yürütmek mi? unutmamak adına
yoksa ayrı ayrı zamanlar ayırmak mı her birine:26:

kapıda ödeme istedim tatlım.
hayır işin garibi kitapları göndermişler teslimat şubesinde yazıyor ama teslimat şubesi neresi onu da bilmiyorum hala elime ulaşmadı.
olmasa da olur bir kaç kitap vardı umarım onlardan biridir biten
siteye baktım hala istettiğim kitaplar stokta var görünüyor.

kitaplar belli ki kargo şubesinde. ama böyle şey yapılmaz ki. onların daha önceden de arayıp şu şu kitaplar yok yine de gönderelim mi demeleri lazım. bende de bi kere istediklerimden biri yoktu. o zaman aramışlardı şu yok ama yine de yollayalım mı diye. ona göre istemiştim. bi de stokta var diye niye insanları kandırıyolar ki :KK19: çok kitap var gözüksün alınsın edinsin vs.. bi işi de dürüst bi şekilde devam ettirseler şaşarım :KK31:

Dersanemde 2 Eylül'de tanıtım dersleri başlıyormuş,gitsem mi gitmesem mi kararsız kaldım.Bir gün eğitim bir gün matematik şeklinde yaklaşık 3 hafta.:KK6::KK6: Siz ne dersiniz ? :44:

Bu aralar bir sinir,stres var üzerimde.:KK14: Uykudan da yorgun kalkıyorum,sanki hiç yatmamış gibi.:KK14:

kuzum git bence hem önden motive sağlamış olursun:KK34:

derin uyumadığında öyle oluyo kuzum. ben de bir sürü kabus gördüm. ama hepsinde kan da vardı. kan rüyayı geçersin yapıyo diyolar. hayır olsun bakalım
bence git monam. hem bi ısınma aşaması olur. :KK6: bi yerden ipin ucunu tutmak lazım

kitaplar belli ki kargo şubesinde. ama böyle şey yapılmaz ki. onların daha önceden de arayıp şu şu kitaplar yok yine de gönderelim mi demeleri lazım. bende de bi kere istediklerimden biri yoktu. o zaman aramışlardı şu yok ama yine de yollayalım mı diye. ona göre istemiştim. bi de stokta var diye niye insanları kandırıyolar ki :KK19: çok kitap var gözüksün alınsın edinsin vs.. bi işi de dürüst bi şekilde devam ettirseler şaşarım :KK31:

ben faceden yazmıştım kuzum onlarda gecikme için özür dileriz kitaplar bugün çıkacaktır kargoya dediler.
siteye kaydolduğum zamanlar arkadaşımla kaydolmuştuk bir tane adres verdik o da arkadaşımın adresiydi canım
o arkadaşımı arayıp ayrıntılı olarak anlattılar mı tam olarak bilmiyorum. günahlarını da almayayım.

Son düzenleme:

git canım bence yavaştan alışmış olursun hem :KK34:

aynen kuzum:KK19:
sen planını yaptın mı? ben hala düşünme aşamasındayım
derslerin hepsini aynı anda yürütmek mi? unutmamak adına
yoksa ayrı ayrı zamanlar ayırmak mı her birine:26:

valla bende bilemedim kuzum ya :26:

aynı anda yürüyecek gibi değil ki ama

bir yandan da hep tekrar gerekiyo unutuyoruz çünkü :KK24:

kazanan arkadaşlar nasıl bir yol izlemişler acaba ?

böyle bir konu mu açsak :44:

kuzum git bence hem önden motive sağlamış olursun:KK34:

derin uyumadığında öyle oluyo kuzum. ben de bir sürü kabus gördüm. ama hepsinde kan da vardı. kan rüyayı geçersin yapıyo diyolar. hayır olsun bakalım
bence git monam. hem bi ısınma aşaması olur. :KK6: bi yerden ipin ucunu tutmak lazım

Haklısınız kuzucuklar,böyle oturmakla bir şey olacağı yok.Bir yerden başlamak lazım.:KK55::KK12::KK12:

Rengim niye böyle oldu senin kitap işi ya ? Valla nerden aldığımı söylediğime pişman oldum.:KK50:

git canım bence yavaştan alışmış olursun hem :KK34:

valla bende bilemedim kuzum ya :26:

aynı anda yürüyecek gibi değil ki ama

bir yandan da hep tekrar gerekiyo unutuyoruz çünkü :KK24:

kazanan arkadaşlar nasıl bir yol izlemişler acaba ?

böyle bir konu mu açsak :44:
dün netten araştırdım da pek işe yarayan şeyler bulamadım kuzum. konu da açabiliriz tabi
Haklısınız kuzucuklar,böyle oturmakla bir şey olacağı yok.Bir yerden başlamak lazım.:KK55::KK12::KK12:

Rengim niye böyle oldu senin kitap işi ya ? Valla nerden aldığımı söylediğime pişman oldum.:KK50:
kuzum ben zaten bu siteden yapıyordum alışveriş
ya hepsini geçtim öyle ya da böyle elime ulaşsın kitaplar artık:KK31:

X