2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

hoşgeldin ayşom planın gayet iyi canım

kuzum kitapseç bana da aynısını yapmıştı.iki hafta sonra

elime ulaşmıştı kitaplar aradım ısrarla bir tane kitap eksik

onu temin etmeye çalışıyoruz dediler.mutlaka öyle bişey vardır

rengişim.

kuzum evet gecen ki siparişimde öyle olmuştu ama garip olan bunu söylemiyorlar.
ben arayıp üstüne düşene kadar neyin ne olduğundan haberim olmuyor
neden durumu bilgilendiren mail atmıyorlar onu anlamıyorum.

kuzum evet gecen ki siparişimde öyle olmuştu ama garip olan bunu söylemiyorlar.
ben arayıp üstüne düşene kadar neyin ne olduğundan haberim olmuyor
neden durumu bilgilendiren mail atmıyorlar onu anlamıyorum.

onu bende anlamıyorum kuzum.bi de bugün yola çıkacak diyolardı

korgo takip noyu giriyodum bişi çıkmıyodu iyice uyuz oluyodum

bir dahaki aramana sert konuş canım açık konuşun de yoksa insanı

merakta bırakır bunlar

öyle yapacağım canım.

kızlar ben matematikten başladım
çok iyi kavrayamadığım soruları deftere yazdım. öğrenenler genelde bu şekilde öğrenmiş sanırım ben de böyle yapacağım hep inşallah.

tubimmm planın süper. geriye bi tek uygulaması kalıyo, hayırlı olsun hadi bakalım
rengoşum niye öyle yapmışlar ya, en azından insan bi haber verir bari inş en kısa zamanda gelir kuzum kitapların

kızlar ben de bi plan yaptım. genel bi plan. zaten öyle günlü saatli plana uyamıyorum. sadece sistemli olmak adına bişeyler düşündüm. hemen sizinle paylaşıcaktım ama hani sol tarafımda hep bi ağrı vardı geçmiyodu ya daha kpss öncesinde bile. sabahtan beri dr dayım o yüzden giremedim kk ya bi türlü. bugün bi dr a gittim sol böbreğimde taş varmış. aylardır dr dr geziyorum. kimi bişeyin yok dedi, kimi kum döküyosun dedi, kimi idrarında kan var kimi bakteri var dedi. bu da taş var dedi. ama monitörden bana da gösterdi gördüm var umarım bu kez geçer artık bu ağrım.

planımı anlatayım.

ekimde başlıyorum kızlar. şu ücretli belli olmadan rahatlıyamıcam. bi kere başladım mı da bi daha bırakmak istemiyorum. belki keşana taşınma durumum falan olabilir. bu belli olduktan sonra kafam daha rahat olucak.

ekim: gelişim ve öğrenme ile başlıyorum. en sevdiğim eğitim dersleri. heves gelsin diye onlarla başlamak istedim. ekim ayında bu 2 ders biticek. tabii bitmesi 1 ay sürmez bile belki, eğer biterse bu 2 dersten soru çözülcek. tarihe başlanılcak. ve kalan zamanlarda türkçe ve mattan ales soruları çözülcek

kasım: rehberlik ve ölçmeye başlanılcak ve bu ay bitirilcek. tarihe tam gaz devam. tarihe her ay hep devam bittikçe gene tekrar ve bol soru tarih için. ve ekimde olduğu gibi türkçe ve mattan da ales tarzı soru çözülcek. can sıkıldıkça vakit kaldıkça vs. ekim ayında bitmiş olan gelişim ve öğrenmeden de soru çözülcek. unutulmaması için

aralık: kalan son 2 eğitim dersi olan pg ve öyt çalışılcak bitirilcek. tarihe devam.. türkçe ve mat ales sorularına devam.. geçen 2 ayda bitmiş olan gelişim, öğrenme, rehberlik ve ölçmeden de soru çözülcek.

ocak: eğitim dersleri bitti. bunlardan soru çözülcek. tarihe devam. türkçe mat ales sorularına devam.. en sevdiğim gk dersi olan coğrafyaya artık başlama zamanı.

şubat: geriye bi vatandaşlık kaldı. onu da bu ay halledelim bakalım. diğer tüm derslerden çalışmam bittiği için onlardan soru çöz ve zorlandığın konuları tekrar et.

mart: bu ay paso soru çöz

nisan: denemelere de başlamak lazım. geçen yıl hiç deneme çözmemiştim. testle deneme çok farklı geliyo bana. ikisinin de psikolojisi farklı sanki. deneme daha bi kpss tadında. heyecan yapıyosun süre yetcek mi vs. o yüzden bunun da alıştırılması yapılmalı. ama daha sınava çok olduğu için hazır fırsat varken hala daha anlaşılmayan konular tekrar yapılmalı. haftada 1 deneme çözülmeli. deneme çözülcek gün sadece denemeye ayrılcak. çözümler incelencek. ve bol soru çözülcek

mayıs: haftasonu deneme çözmeye ayrılcak. haftaiçi bol soru

haziran: her gün 1 deneme yapılcak. ee sınava 1 ay kaldı. deneme psikolojisine alışılmalı. + günceller çalışılcak

bunun dışında ilk aylarda haftanın 1 gününü tekrara ayırmak istiyorum. mesela pztden cmt ye kadar ne çalıştıysam, pazar günü onları tekrara ayırmak istiyorum.

bu program ağır mı hafif mi bilmiyorum. uyabilir miyim bilmiyorum. bunu ancak çalışmaya başladığımda anlıcam. ona göre üzerinde oynamalar da yaparım. çünkü pek de yormak istemiyorum kendimi. tüm hayatımı esir almasına izin vermicem bu sınavın. bi de ücretli de yapıcam. ama az da olsa düzenli çalışmaya çalışıcam. genel olarak yapacaklarıma bi çerçeve oluşturdu en azından.

hepimize kolay gelsin.

Son düzenleme:
kızlar ben matematikten başladım
çok iyi kavrayamadığım soruları deftere yazdım. öğrenenler genelde bu şekilde öğrenmiş sanırım ben de böyle yapacağım hep inşallah.

maşallah kuzuma

sedefiiiim sağol kuzum seninde planın gayet güzel

sen o planı uygulamaya koyunca sana uymayan yerleri değiştirirsin

testle deneme bir olmuyo demişsin ya kuzum aynen bir olmuyo

denemenin psikolojisi apayrı.bir de bende şöyle bir huy var sizede oluyo mu

deneme bitsede cevaplarıma baksam.acaba kaç net çıkıcak diye düşünüyorm

deneme çözerken.yani sabırsızım

bi de konu çalışmayı abartmak istemiyorum.bu sene 13 temmuzda bile konu çalıştım

çok geçmiş olsun canım bu arada

ameliyat falan olacak mısın peki

Son düzenleme:
Sedefimçok geçmiş olsun kuzum ya dikkat et kendine.
ayrıca planın çok güzel
uygularsın inşallah canım ama bence Ekim'de başlama. Eylül'de az da olsa bakmaya çalış. Ücretli yapacaksın dersleri biraz hafifletsen bile karı olur canım bence. Tabi yine de sen bilirsin.
Tubimm

kızlar ben de plan yapmaya çalışıyorum 1 saattir :97:
ama nasıl bir plan en doğrusu olur bilemiyorum Kasım'a kadar gky.yi halletsem diyorum. Cdt hariç tabi.
sonraki aylarda Çdt, eğitim; Ocak ve sonrasında en çok alana ağırlık versem
off bir türlü karar veremiyorum :97:

Son düzenleme:

kuzum bu plan işinde bende kararsızım :26:

beyazannenin planı yok demi kimsede :44:

Ben çok beğendim kuzum planını,inşallah uyabilirsin.

Bu arada çok geçmiş olsun canım.
sağol kuzucum, inş uyarım
aynen bende de denemede öyle oluyo kuzum bi de eğer deneme kötü geldiyse atıyorum bi kenara kalıyo ama o günü sadece denemeye ayırırsam çözümleri üzerine yoğunlaşırım. sağol kuzum dr ilaçları kullan 15 gün sonra gel o zaman duruma göre bakarız dedi
doğru diyosun kuzum. belli olmaz belki de eylülde başlarım. en azından gelişim öğrenme gibi iyi bildiğim derslere baksam aradan çıkmış olur, yüküm azalır. bakıcam duruma göre.. sağol kuzum ilaçları kullanıcam bakalım

kuzum bu plan işinde bende kararsızım :26:

beyazannenin planı yok demi kimsede :44:

malesef kuzum. ben ona burdan da memurlardan da mesaj attım ama ulaşamadım. daha önce mailleşmiştik ama mail adresini kaydetmemişim.

kızlar sizi çok özledim eve geldim iş güç fırsat bulamadım yediiklim şube açmış buraya onla görüştük kaydolacam sanırsam bu yılda maroton başlıyo 6yıldır bağımlılık yaptı napacan mecbuurrr

Hayırlı olsun hocam,Allah bu yıl muvaffak eder inşallah.

hayırlı olsun dersanen canım.
bu yıl olacak inşallah.

Planın gayet güzel kuzucum,uygulama aşamasında da inşallah her şey çok güzel olur.

inşallah kuzumm

aynı şey bende de oldu kuzum kargo takibini pek önemsemiyorlar bende arayıp mail atmıştım o günde kitaplarınm gelmişti
matematikle baslicam bende tatlım

hosbuldum tubisim

tubim deneme için ben de öyle oluyorum canım hemen bitsin de cavaplara bakayım, kaç netim çıkmış diye acele ediyorum. bu kez bir sürü yanlış çıkıyor
ama bu yıl daha çok tecrübe kazandık rahat rahat çözeriz umarım
inşallah kuzumm

aynı şey bende de oldu kuzum kargo takibini pek önemsemiyorlar bende arayıp mail atmıştım o günde kitaplarınm gelmişti
matematikle baslicam bende tatlım

hosbuldum tubisim

bugün aradım canım. teslimat şubesindeymiş ama kargo firması bunu pek bildirmiyormuş.:44:

hayırlı olsun dersanen canım.
bu yıl olacak inşallah.

inşallah yeni edim hayırlı olsun olmazsada ölmüyoz be canım hayat devam ediyor dersane konusundada eşim farklı bakmayı öğrenirsin bi dene dedi bakacaz
planlar açıklanmış kuzucuklar çalışmaya başlamışmı neeeeee
bende önce kitapları sipariş etcem sonra ales Türkçe mat ardından hem alan hem gkgy için tarih coğrafya +diğerleri martta eğitim nisan mayıs haziran soru deneme tekrar
sedefim böcüğüm geçmişolsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…