2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

aynen canım bekliyorum bakalım ne olacak
kardeşinin nesi var :26: çok geçmiş olsun

uyuyor musun kız hemen

teşekkürler canım üşütmüş grip olmuş.. şeften de izin alamamış yarın sabah tekrar işe gidecek onun için biraz daha rahatlamasını bekliyorum rahatlarsa yatıcam olmazsa yarın sabah işe göndermicem :)

nane limon içirseydin canım:26:
üstünü sıkı örtüyorsa biraz ac ateşi çıkmasın kıyamam yaa

Son düzenleme:

kıyamam kuzuma ne için gidiyor ?
yeğenimiz doğdu bizim düğünden 2 gün sonra doğdu; ama benimki grip oldu. o yüzden gidememişlerdi. bu akşam yola çıktılar kuzum 5 gün görüşemicez ama fırsattan istifade daha çok çalışırım ben de
oyyy yavrum ya Allah yol açıklığı versin..

sağol morisicim. sağ salim varsın da başka hiçbir şey istemiyorum

ahh kıyamam yaa. şef çok acımasızmış ateşi varsa sirkeli bez koy alnına kuzum :26:
evet kuzum

6 kasım bizim yıldönümümüz :132:
sizin ?

3 kasım kuzum 8. yılımız olduğu için de alcak şey kalmadı. benimki diyo ki ''aşkııımmm bana ne aldın'' diyo. ''bişey almadım'' diyorum. ''hadi hadi çatlatma söyle şakacı seni'' diyo halbuki gerçekten almadım

Allah analı babalı büyütsün sedefim ismini ne koydular?

nane limon içirseydin canım:26:
üstünü sıkı örtüyorsa biraz ac ateşi çıkmasın kıyamam yaa

süt içirdim canım :) aslında kardeşim dediğime bakma ikizim :) iyice de terlettim de canım yine de içim rahat etmiyor ilk defa ben yanında iken hasta oldu ben de acaba annem olsa ne yapardı diye düşünüp yatamadım. bekliyom bakalım maşallah biraz topladı..

inşallah canım Allah'a emanet olsunlar.. arada bi özlemek iyidir canım :)

teşekkürler canım ateşi düştü canım sadece hırıltısı kadı ona da yapacak birşey bulamadım. Artık dinlenmesi lazım ama izin çıkmadı

bu sene de değişiklik olsun :):)

daha iyi olur inşallah canım. olmadı doktora götürürsün yarına

erkeğe alınacak şeyde çok kısıtlı ya
ama değişik bişiler yapabilirsin güzel bir yazı yazarsın mesela.
ben dördüncü sınıftayken son bir ayımızı her gün bir deftere yazdım o gün neler
yaptık birlikte her şeyi.son gün ona verdim okurken ağlamıştı

son gün ayrılığın hüznü çökmüşken vermişsin yazdıklarınla da birleşince baya bi etkilemiş anlaşılan..

Allah analı babalı büyütsün sedefim ismini ne koydular?
sağol kuzum ömer meriç koydular. biz tek isimden yanaydık ama bize laf düşmez tabii

ikizlerin ayrı bi bağlılığı oluyo ben de hep ikizim olsun istemişimdir. o olmamış bari ikiz kızlarım olsun ne güzel canım benim ikiz kuzenlerim var. biri hasta olsa öbürü de oluyo hemen. kıyamam ben size inşallah hemencecik iyileşir. dualarım onunla
ahh ahh nasibimizde ayrı kalmak da varmış kuzum, kaldık bakalım evlenince o nereye ben oraya bırakmam. tabii atanıp gidersem bırakıp giderim o ayrı

ay sedefim yorumu görür görmez Ömer Dinçer diye okudum yaa
bak nasıl psikolojideysem artık

daha iyi olur inşallah canım. olmadı doktora götürürsün yarına

inşallah caım olmadı öyle yapacağız artık..

öyle canım ya :) teşekkür ederimcanım inşallah .. İnşallah aynı yere atanırsınız canım ya ayrı kalmak çok zor oluyor..

aynen canım
bu arada geçmiş olsun canım

teşekkürler canım..

ahh ahh kuzum yapmam mı yaptım onu da.. hatta ben günlük tutardım. son 3 yılı mı ne yazmıştım, günlüğüm de hatırlatmıştı yaşananları, güzel bişey olmuştu. baya kalın kitap gibi bişey olmuştu. 4 saatte bitirmişti okumayı
erkeğe alıncak şeyler gerçekten kısıtlı. kıza bişey bulamasan bile bi kolye küpe bi makyaj malzemesi her türlü alternatif var. oyun bağımlısı benimki oyun mu alsam acaba? onu da anlamam gerçi. en son pes 2014 aldı pek beğenmedim diyodu.

oyy annem yaa ne güzel düşünmüşsün tuğbim
bizim de 18inde yıldönümü:103:

canım şimdilerde genelde online oyunlar oynuyor erkekler ama

ay sedefim yorumu görür görmez Ömer Dinçer diye okudum yaa
bak nasıl psikolojideysem artık
sesli güldümmmm artık hiç unutmam çocuğa seslenirken basarım kahkahayı

malesef canım benimki özel sektörde.. işletme son sınıf kpss deniyebilir ama hiç bulaşma dedim. bi de şansı oldu iş yönünden. dayısı mali müşavir, orda stajyerliğini yaptı. dayısı beğendi onu işten çıkarmıyo şimdi. şu an okul+iş olarak götürüyo. mezun olunca da orda devam edicek. kpss yerine müşavirlik sınavlarına hazırlanmaya karar verdi. ben atanırsam gidip eş durumundan gelmeye çalışıcam artık yapıcak bişey yok.

canım şimdilerde genelde online oyunlar oynuyor erkekler ama

evet öyle oynadıkları da var. aman bi silkroadı var ki senelerdir bıktım o silkroad benim kumam gibiydi. oyunlarını bana çok anlatıyo da ben bıktığım için pek tınlamıyorum oyun muhabbetini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…