2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Al kuzum hiçbir farkı yok 2013 yılından.

kuzum coğrafyayı alayım mı bilmiyorum bunu örnek olarak gösterdim ama Tarih daha çok aklımda benim onu alayım mı?
ya da coğrafyayı da mı alsam? ben de Yargı'nın kitabı vardı.

kuzum coğrafyayı alayım mı bilmiyorum bunu örnek olarak gösterdim ama Tarih daha çok aklımda benim onu alayım mı?
ya da coğrafyayı da mı alsam? ben de Yargı'nın kitabı vardı.

Coğrafyasını da çözdüm diye hatırlıyorum ama emin olamadım.Al gitsin ikisini de kuzum,soru sorudur.

kızlar ihtiyacın gkgy 2012:26:

Son düzenleme:
yav kızlar ben napayım şimdi
edirne meb i aradım. eylülün ilk haftası gel dedi. ama duyuruda 2 eylüle kadar olduğu ve okul öncesi öğretmenlerinin başvurması gerektiği söylenmiş dedim. ben duyuruyu bilmiyorum diyo. sen eylülün ilk haftası gel diyo
keşan mebi aradım. sen 2 eylüle kadar gel diyo. ama ben okul öncesi öğretmeni değilim, sınıf öğretmeniyim biz de başvurabiliyo muyuz dedim. başvurabilirsin ama sıra gelir mi bilmem çoğunluk okul öncesi alıncağı için öyle duyuru yapıldı falan dedi.
duyuru il ve ilçenin sitesinde de aynı. ama keşanda farklı edirnede farklı şey söylediler. üfff :96:

kuzum yani edirne ve keşanda başka branşlardan ücretli
öğretmen almayacklar mı? sadece okul öncesi mi :26:

kuzum yani edirne ve keşanda başka branşlardan ücretli
öğretmen almayacklar mı? sadece okul öncesi mi :26:

sordum, sadece okul öncesi alcaz demiyolar. mesela ben bir sınıf öğretmeni olarak ücretliye başvursam bana ücretli çıkma ihtimali var mı dedim. edirnedeki sıran gelirse belki de hiç olmaz dedi. keşandaki çoğunluk okul öncesi alıncak dedi.

sanırım en iyisi 2 eylüle kadar keşana gitmek. 2 eylülde de edirnedekine başvurmak.

sedefim her il ve ilçenin duyurusu farklı olur. Edirne ile ilçeleri farklıdır yani
sen Eylül'ün ilk haftası git elbette yönlendirirler seni.
onların dediğne göre yap

rengoşum ihtiyaç alma..benimkilerin hepsi olduğu gibi tertemiz duruyo, kaliteli soruları yok. çok istersen ben sana gönderirim bile, dershaneden bir sürü ihtiyaç kitabım var. ama ben hiç beğenmedim.

ben ihtiyacı beğeniyorum tatlım aslında ama kötüyse almamın manası yok tabi.:26:

sedefim sen keşanda ev tutacaktın demi :26:
bi de ikametgahla ilgili bi sorun mu var ben mi yanlış anladım :44:

sedefim her il ve ilçenin duyurusu farklı olur. Edirne ile ilçeleri farklıdır yani
sen Eylül'ün ilk haftası git elbette yönlendirirler seni.
onların dediğne göre yap
kuzum garip olan ikisininde sitelerindeki duyuru aynı. fakat telde bana söyledikleri şey farklı.
hatta birinin duyurudan haberi yok. 2 eylüle kadar diyo duyuruda. ama o eylülün ilk haftası gel diyo. kaçırmak da istemiyorum başvuruyu. en iyisi 2 eylüle kadar ikisine de gitmek.

ben ihtiyacı beğeniyorum tatlım aslında ama kötüyse almamın manası yok tabi.:26:

valla ben beğenmiyorum rengoşum. bende bu 10 bin soruluk olan yok, ama 2013 soru bankaları var. dur bakiim tertemiz diye hatırlıyorum ama..
kuzum baktım. coğrafya ve tarih dışındakiler tertemiz, coğrafyadan ilk 8 test çözülü, tarihten ilk 4 test çözülü. kalanı temiz. bunlar 2013 gkgy soru bankası
10bin soruluktan da 2011 yılına ait eğitim bilimleri soru bankası setim varmış ihtiyaç
bi de ihtiyacın 2013 eğitim bilimleri soru bankaları da var yine ellenmemiş olarak. istersen gönderebilirim. ben ihtiyaç çözmicem. boşuna nete para verme, onun yerine başka kitap alırsın.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…