2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

daha önceki gün geldi yanıma aman kızım kazan bu sene. gecen yıl cok üzüldün ben biliyorum ama canın sıkılmasın diye bir şey demedim dedi.
aynen bu yıl da kazanamazsam ona baglayabilirler:18:

daha önceki gün geldi yanıma aman kızım kazan bu sene. gecen yıl cok üzüldün ben biliyorum ama canın sıkılmasın diye bir şey demedim dedi.

babam kardeşime gözümden düştü falan demişti benim için 2-3 ağladım konuşmadım sonra sonra kendi geldi konuştu kapandı gitti.Suç işlemiş gbi kaçma canım normal davran,utanmada hiç

güzel şeylere vesile oldu belki bilemeyiz sen çalışmalrına ver tüm enerjini yazık yoksa sevdiceklere yüklenecek babalarımız bilmiyorlar ne kadar destek olduklarını,onlar köstek oldu sancaklar

sıkma tatlı canını ben yaşadım 1-2 hafta oldu,kapandı gitti.değmiyor,çalışmalarına bak sen Rengiş:))

benim annem de ilk öğrendiğinde dediği cümle şu oldu ''dershanede alt sınıfa düşmiceksin'' hatta dershanede 2.sınıftaydım. onurdan sonra 1. sınıfa yükselmiştim. biraz da hani şimdi kpss sürecindesin ya sevgilin seni olumsuz etkiler gibi de düşünüyolar. halbuki sevdicekler en az bizim kadar istiyolar kazanmamızı. kazanmadan evlilik hayal zaten. ama dedim ya gel de anlat büyüklere. şimdi düşünür taşınır o, yavaş yavaş kabullenir.

hocam datanın 2013 ünü çözdüm ama 2014 için aynı baskısını basmışlar dediler doğru mu? içinde çağdaş türk dünyası var mı?

2013'ünü almadım canım bilmiyorum.Çağdaş dünya tarihi var içinde evet.Hoş geldin bu arada

canım ben çalıştığımı yazarım ama soru sayısını yazmama kararı aldım.
baksana daha dün yazdım bugün başıma gelmeyen kalmadı

Sen bilirsin canım,soruları yazmayalım o zaman Baban sinirli değildir umarım canım,Allahtan anneler var

Matematik çalıştım biraz da kızlar

canım ben çalıştığımı yazarım ama soru sayısını yazmama kararı aldım.
baksana daha dün yazdım bugün başıma gelmeyen kalmadı

Kızçelerim nazara inandıkça gerçek oluyor bunu teyit ettim ben artık

Renginam, neyin var? Facedeyim gelirsin konuşuruz

onlar kim kız hiç farketmedim:26:
ya zaten kazanamayacağız diye kendimizi yiyoruz bir de kıskananların nazari yüzünden kazanamazsak tam olacak
yok anam yazmayın soru sayınızı artık cidden

Kızlar, size bu konuda katılıyorum.Kesinlikle bize nazar değiyor.Bizim bu soru sayısını paylaşma meselesine bir çözüm bulmamız gerek.Ben ders çalışmaya yeni başladığımda 400 soru falan çözüyordum günde ama şimdi 200'ü bile zor buluyorum hatta bulamıyorum bile.Ay soru miktarını da paylaştım şimdi kem gözlerin gözü değer ama bundan sonra soru sayımı paylaşmayacağım.

Ovv kötü olmuş umarım atanırsınız,yeni bakan belki şubat ataması yapar.Hoş geldiniz

az önce misafirliğe cıktılar annemle. bana demiyor da küçük kardesime dedi biz çıkıyoruz diye hep bana derdi normalde.
sağolun kızlar cok destek oldunuz sizi de sıktım hakkınızı helal edin

Bende hiç çalışmamış olmayım dedim 6 yaprak matematik testi çözdüm birazda anayasa çalışacağım yeterli bugün.

az önce misafirliğe cıktılar annemle. bana demiyor da küçük kardesime dedi biz çıkıyoruz diye hep bana derdi normalde.

oooyy kıyamam ben sana
bizim ailede herkes biliyo tek babam bilmiyordu.
kışın annemle ablam konuşurlarken duymuş."kimmiş tuğbanın sevgilisi" demiş.
annemde "sen karışma herkesin gönlünde biri olur.koca kız hem çocuk ipsiz
sapsız değil aynı okuldanmış" demiş.yani babamda biliyo artık.çok şaşırdım ama
bişey demedi babam üç kız evlendirince alıştı artık tabi
senin babanda alışır kuzum zaman gerek sadece

bu arada kızlar yarın dershanem yokmuş yani var da haftasonu grubuna var.
ben yine de gidicem yarın öğleden sonra haftaiçi grubuna yazılıcam,kitaplarımı alıcam :124:

Son düzenleme:

kuzum bu gece öyle yapar ama 1-2 güne değişir. ömür boyu küs kalmıcak ya, bazen çocuk gibi oluyolar

hadi bakalım hayırlı olsun şimdiden yeni kitapların kuzucum

Hoş geldin kuzum nasısın nasıl gidiyor? Olsun varsın öyle olsun. Ah şuan öyle öğrencilerimin olmasını bile ne çok isterdim
hoşbuldum canımmmdaha yeni yerleştim evrak işleri falan yeni hallettim derken şimdi de yazılılar başlıcak başlasın zaten başka türlü vakit geçmiyor çünkü kızlar inşallah tercih döneminde sakarya açılırsa yardımcı olurum şuraları yazın buraları yazmayın şeklinde çünkü inanın bazı yerleri doğudan kötü...sizlerde en kısa zamanda öğrencilerinize kavuşucaksınız kızlarrrrama şunu görüceksiniz sizin o çektiğiniz emek sabır çile stres var ya mebe atandığınızda kimse onunla ilgilenmiyor çünkü öğretmenlerin hiçbirinin alan sınavından haberi yok
sedefimm uğrarım canım ara sıra çok seviyorum hepinizi

bilmiyorum kuzum yaa :26::26: usbyi pcye taktım baktım pcde görünmüyor fotolar ama tvde görünüyor

Kuzum benim yaaa.

Geçecek fıstığım. Sabret ve dua et.Belki daha hayırlı oldu böylesi...Bilemeyiz ki...

öğrenme bitti :124::124::124::124:

Tey tey teyyy....

Gözü olanın gözü çıksın...

Heyyy okuyup çıkmayın yabancılar...

merhaba arkadaşlar bende 3 yıl aradan sonra kpss ye hazırlanmaya karar verdim eee haliyle konuları unutmuşum elsanatları öğretmeni mezunuyum..evliyim birde 4 yaşında kızım var..ücretli öğretmenlik basvurdum ama çıkmadı bişi..iyiki çıkmamıs çok zorlanıcaktım biliyorum...benim çalışma sistemim şöyle:ihtiyaç 2014 modüler setini aldım..etkili bir öğrenme çalışma programı oldugunu araştırdım sonucunda genelden özele ders çalışıyorum..yani bütünden parçaya..mesela 15 gündür sadece tarih çalısıyorum günde 2ünite bitiriyorum arkasından soru çözüyorum..sonra bu ünitelerin zihin haritalarını çıkartıyorum bir nevi özet ve tekrar oluyor..kendi anlayacagınız şekilde kısa kelimelerle renkli kalemlerle konuyu bir sayfaya birbiriyle ilişkilendirerek yazıyorsunuz hem çok zevkli hemde aklımda daha cok kalıyor..böyle şubata kadar genekyete.genelkültür,eğitim bilimleri bitirmeyi planlıyorum..şubattan sonra bol bol soru çözümü ve zihin haritalarıyla tekrarlar ve en sonda denemelerle bitirmek istiyorum inş..sabah 7de dersimin başındayım çünkü o saatlerde kıızım uykuda oluyor hemde zihin dinlenmiş oluyo..10.da dersi bitiriyorum kısa aralarla..gündüz pek ders çalısamıyorum soru veya zihin haritası oluşturuyorum..gece 23.00de yine özet tekrar soru çözümü yapıp 1saat felan..yatıyorum..sabah kalkarken inanırmısınız tarihten ne çalıştıysam onlar aklıma geliyo uykudayken beyin kalıcı hafızaya alıyormuş..
ben bu sistemi sevdim sizler nasıl çalışıyorsunuz bende aranıza katılmak günlük çalışmalarımı paylaşmak isterim..

teşekkürler canım hoş buldum :) yeni kitapların hayırlı olsun tez zamanda bitirip bize müjdelerini verirsin inşallah :)

babana biraz zaman tanı canım hem unutma her şer gibi görünen de bir hayır her hayır gibi görünen de bir şer vardır bir de böyle düşün.. belki de hakkında böylesi hayırlıdır ..

Son düzenleme:

Hoş geldin hocaamm. Hayırlı uğurlu olsun çalışmalarım ve Rabbim yardımcın olsun.

İnşallah hep bizimle olursun.

hoşgeldin canım
maşallah evlilik çocuk dersler aynı anda götürüyorsun
sistemini oturtmuşsun ne güzel
sizin bölümün atamaları nasıl ?

öğrendi valla kuzum :18: tam kızmaya hazırlanıyordu annem de ne yapacan onlar çekinmiş arkadaşlarıyla dedi babam da bir şey demedi

Canım üzülme, baksa bile uzun uzun bakmamıştır, geçerek bakmıştır, yine yanında erkek olduğuna kızmış işte.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…