2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

ayşem planını esnet kuzum 4 saat aralıksız calıstıktan sonra beyin otomatikman calısılanları yakıyor çünkü. cok agır kuzum bu. günde 6 ders olmuş sanırım:26: 4e indir bence:44:

günde 4 ders ve ayırdığım zaman çok kuzum haklısın ama rakiplerime ancak bu şekilde yetişebilirim diye düşündüm çünkü hiç başlamadım daha

cnm ben alandan başladım biliyorsun...asıl as o çünkü...onu bitirirken zaten gk kısmınıda çalışmış oluyoruz..işte alanı bitirip onunla ilgili soru çözerken eğitim ve gy konu çalışcam...onlarda zaten senelerdir birikimli olduğum için çabuk bitiririm sanıyorum..sence nasıl

günde 4 ders ve ayırdığım zaman çok kuzum haklısın ama rakiplerime ancak bu şekilde yetişebilirim diye düşündüm çünkü hiç başlamadım daha

sen kendini daha iyi bilirsin tatlım. bakalım birkaç gün yap uyabiliyorsan devam edersin yoksa istersen esnetirsin.

şimdi çok samimi bişey söyleyeyim mi, demin bu sene atanan arkadaşım okul fotolarını koymuş öğrencilerini falan faceye, nasıl özendim nasıl özendim...bende öğrencilerime kavuşmak istiyorummm

şimdi çok samimi bişey söyleyeyim mi, demin bu sene atanan arkadaşım okul fotolarını koymuş öğrencilerini falan faceye, nasıl özendim nasıl özendim...bende öğrencilerime kavuşmak istiyorummm

Allah bize de nasip eder insallah canım

tatlım aslında mantıklı benimde tek sıkıntım alan aklıma şöyle bi fikir geldi 1 gün egtm 1 gün gkgy 4 gün alan çalışsam 1 günde tatil yapsam nasıl olur
hepinize soruyorum kızlar

tatlım aslında mantıklı benimde tek sıkıntım alan aklıma şöyle bi fikir geldi 1 gün egtm 1 gün gkgy 4 gün alan çalışsam 1 günde tatil yapsam nasıl olur

evet böylede güzelde haftada bir atıyorum eğitim çalışınca kopukluk olmaz mı zümrem

hayırlısı olsun hangi dershaneye yazıldın tuğbacım..

ihtiyaca yazıldım canım

ben daha plan yapmadım canım:26:
dershanede ocak ayında başlayacakmış alan dersleri
ocağa kadar alanı bitirmeyi düşünüyorum.dershaneyle de ikinci tekrarı yapmış olurum

Canım bence programın çok güzelSen istesen de bu programdaki derslerin hepsine çalışamazsın ama birçoğuna çalışır geriye kalanları da boş bıraktığın pazar gününe atarsın olur biter.Benim programım da böyle bir şey.Sayısı seninkinden az.Ben bir de dershaneye gittiğim için programıma dershanemin olmadığı günler uyabiliyorum.Yalnız deslerine saat verme bence canım.Çünkü bazen bir dersin ünitesi 1 saatte bile bitebiliyor.Diğer dersin,mesela vatandaşlık,ünitesi 2 saatten fazla bile sürebiliyor.Her ne olursa olsun çalışmayı kafaya koymuşsun ya gerisi gelir canım.Kolay gelsin

Ben facemi kapattım canım,çünkü bu sahneler beni motive etmekten ziyade üzüyor.Hiç gereği yok

evet tereyağlı ekmek olur tubamm böyle...dershanenizin denemeleri başlayınca dışardan katılımcı kabul ederseler bana haber verirmisin cnm..haftasonu kızımı eşime bırakır girerim bende denemeye..

inşallah biz de topikçek atanırız zümrem Allah büyük

paylaştığın habere çok sevindim

bence gün içinde farklı derslere çalışsan sıkılmazsın diye düşünmekteyim zümrem :26:

o değilde bu kadar saat çok değil mi? :26:

evet tereyağlı ekmek olur tubamm böyle...dershanenizin denemeleri başlayınca dışardan katılımcı kabul ederseler bana haber verirmisin cnm..haftasonu kızımı eşime bırakır girerim bende denemeye..

tabiki haber ederim kuzum

canım ben not alarak çalışıyorum o nedenle her çalışmamda bi önceki konuyu tekrar eder yatarım kasımda bi deneyeyim bakayım

kız ben kaçtır senın mesajları alıntılayıp yorum atıyorum sen niye kaale almıyorsun beni
görmüyor musun yoksa yazdıklarımı:26:

Ben facemi kapattım canım,çünkü bu sahneler beni motive etmekten ziyade üzüyor.Hiç gereği yok

dershanecim bu arkadaşım üni. den sınıf arkadaşım.. yıllar sonra küçük çocuğuna rağmen kazandı..maşallah diyeyim bu arada..bu beni aslında neden olmasın ki diye motive ediyor..gıpta ediyorum kendisine..rabbim hepimize böyle mutluluklar yaşatsın ..

1 hafta deneyeyim tubişim olmadı senin dediğin gibi gün içine bölerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…