2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Arkadaşlar ben Allah kısmet ederse atanırsak özlük haklarımızı biliyormusunuz diye soracaktım bebişim izin vermedi soramadım, şimdi çalışan arkadaşlar biz kazanırsak ne gibi işlemler olacak yasal olarak bilen varmııı

slm kızlarr :KK3: sonunda çalışma planımı oluşturdum çok şükür :KK9::KK9:

Arkadaşlar ben Allah kısmet ederse atanırsak özlük haklarımızı biliyormusunuz diye soracaktım bebişim izin vermedi soramadım, şimdi çalışan arkadaşlar biz kazanırsak ne gibi işlemler olacak yasal olarak bilen varmııı

canım bu konuda benim hiçbir bilgim yok :KK50:

slm kızlarr :KK3: sonunda çalışma planımı oluşturdum çok şükür :KK9::KK9:

Hayırlı olsun canım:KK34: Nasıl yaptın planını canım,merak ettim:26:

Kızlaar!!! Ekimi de bitiriyoruz,zaman ne çabuk geçiyor:KK53:

Bugün alan,tarih matematik ve coğrafya çalıştım:nazar::nazar::nazar: Soruları söylemicem:KK20:

pztssalıçarşperşcumcumt
10:00-12:00coğrfyvattarhcoğtarhvat
12:00-14:00mattürkmattürkmatgeo
14:00-16:00öytgelşmöğrmerehbrprogöçlm
19:00-21:00alanalanalanalanalanalan
21:00-23:00alanalanalanalanalanalan
23:00-24:00günlük
tekrar
günlük
tekrar
günlük
tekrar
günlük
tekrar
günlük
tekrar
günlük
tekrar

pazar günleri genel tekrar ve deneme olarak düşündüm kızlar

Son düzenleme:
pztssalıçarşperşcumcumt
tekrar
günlük
tekrar
günlük
tekrar
günlük
tekrar
günlük
tekrar
günlük
tekrar

çok güzel olmuş kuzum. güle güle uy planına :KK1:
bence tüm derslerin olması daha iyi hem sıkılmazsın
1 günü tekrara ayırman da iyi olmuş. tekrar şart çünkü.
ben de planımda cumartesi pazarı tekrar günleri yaptım. ama bu ay her gün çalışamadığım için pek uyamadık. kasıma inşallah :KK1:

çok güzel olmuş kuzum. güle güle uy planına :KK1:
bence tüm derslerin olması daha iyi hem sıkılmazsın
1 günü tekrara ayırman da iyi olmuş. tekrar şart çünkü.
ben de planımda cumartesi pazarı tekrar günleri yaptım. ama bu ay her gün çalışamadığım için pek uyamadık. kasıma inşallah :KK1:

ağırlığı gnk-gny ve alana verdim çünkü p3 puanını da kullanmayı düşünüyorum kuzum saatlere uyma zorunluluğum yok tabi ama yine de yazdım :KK1:

bu programa bakarak haftalık çalışacağım konuları belirleyeceğim kızlar bu şekilde düzenli olarak gidebilirim inşallah :21:

ağırlığı gnk-gny ve alana verdim çünkü p3 puanını da kullanmayı düşünüyorum kuzum saatlere uyma zorunluluğum yok tabi ama yine de yazdım :KK1:

zaten saate uymak zor oluyo kuzum; ama en azından önce hangi dersi, sonra hangi dersi çalışıcağını bilirsin. :KK34: alan sizi çok etkiliyo, ona fazla vakit ayırman iyi olmuş. :KK31:

gelişimden sadece dil gelişimim kaldı :) coğrafyadan yeni eklenen yeryüzü şekilleri :))) soru çözdüm ama azdı :KK43: olsun :)))

özlük hakları hakkında bilgim yok :KK43:

oooyy kıyamam ben sana :KK19:
bizim ailede herkes biliyo tek babam bilmiyordu.
kışın annemle ablam konuşurlarken duymuş."kimmiş tuğbanın sevgilisi" demiş.
annemde "sen karışma herkesin gönlünde biri olur.koca kız hem çocuk ipsiz
sapsız değil aynı okuldanmış" demiş.yani babamda biliyo artık.çok şaşırdım ama
bişey demedi babam :KK1: üç kız evlendirince alıştı artık tabi :KK9:
senin babanda alışır kuzum zaman gerek sadece :KK34:

=3]bu arada kızlar yarın dershanem yokmuş yani var da haftasonu grubuna var.
ben yine de gidicem yarın öğleden sonra haftaiçi grubuna yazılıcam,kitaplarımı alıcam :124:
[/SIZE][/FONT][/B]

kuzum bu gece öyle yapar ama 1-2 güne değişir. ömür boyu küs kalmıcak ya, bazen çocuk gibi oluyolar :KK1:

Kuzum benim yaaa.:KK50::KK50:

Geçecek fıstığım.:KK34: Sabret ve dua et.Belki daha hayırlı oldu böylesi...Bilemeyiz ki...:KK54:

Gözü olanın gözü çıksın...:KK33::KK33::KK33::KK33:

Heyyy okuyup çıkmayın yabancılar...:KK3::KK3::KK3:

teşekkürler canım hoş buldum :) yeni kitapların hayırlı olsun tez zamanda bitirip bize müjdelerini verirsin inşallah :)

babana biraz zaman tanı canım hem unutma her şer gibi görünen de bir hayır her hayır gibi görünen de bir şer vardır bir de böyle düşün.. belki de hakkında böylesi hayırlıdır ..

Canım üzülme, baksa bile uzun uzun bakmamıştır, geçerek bakmıştır, yine yanında erkek olduğuna kızmış işte.

kızlarım alısacak elbette ama ben az önce usbyi aldım baktım virüs oldugu için pcde fotolar görünmüyormuş. onun ayarını buldum fotolar göründü. doğum gününde, mezuniyet cekımlerinde vs fotolar var. sadece sevdicekle olanlar değil de arkadaslarla falan olanlarla dolu. arada sevdicekle tek olduğumuz fotolar var. belki sevgilim oldugunu anlayamadı bile. böyle erkekli kızlı arkadas ortamına da kızmıs olabilir:26:
merhaba arkadaşlar bende 3 yıl aradan sonra kpss ye hazırlanmaya karar verdim eee haliyle konuları unutmuşum elsanatları öğretmeni mezunuyum..evliyim birde 4 yaşında kızım var..ücretli öğretmenlik basvurdum ama çıkmadı bişi..iyiki çıkmamıs çok zorlanıcaktım biliyorum...benim çalışma sistemim şöyle:ihtiyaç 2014 modüler setini aldım..etkili bir öğrenme çalışma programı oldugunu araştırdım sonucunda genelden özele ders çalışıyorum..yani bütünden parçaya..mesela 15 gündür sadece tarih çalısıyorum günde 2ünite bitiriyorum arkasından soru çözüyorum..sonra bu ünitelerin zihin haritalarını çıkartıyorum bir nevi özet ve tekrar oluyor..kendi anlayacagınız şekilde kısa kelimelerle renkli kalemlerle konuyu bir sayfaya birbiriyle ilişkilendirerek yazıyorsunuz hem çok zevkli hemde aklımda daha cok kalıyor..böyle şubata kadar genekyete.genelkültür,eğitim bilimleri bitirmeyi planlıyorum..şubattan sonra bol bol soru çözümü ve zihin haritalarıyla tekrarlar ve en sonda denemelerle bitirmek istiyorum inş..sabah 7de dersimin başındayım çünkü o saatlerde kıızım uykuda oluyor hemde zihin dinlenmiş oluyo..10.da dersi bitiriyorum kısa aralarla..gündüz pek ders çalısamıyorum soru veya zihin haritası oluşturuyorum..gece 23.00de yine özet tekrar soru çözümü yapıp 1saat felan..yatıyorum..sabah kalkarken inanırmısınız tarihten ne çalıştıysam onlar aklıma geliyo uykudayken beyin kalıcı hafızaya alıyormuş..
ben bu sistemi sevdim sizler nasıl çalışıyorsunuz bende aranıza katılmak günlük çalışmalarımı paylaşmak isterim..
hoş geldin canım. her zaman bekleriz topiğe motive de oluyoruz çok şükür:KK6:

hoşbuldum canımmm:KK16:daha yeni yerleştim evrak işleri falan yeni hallettim derken şimdi de yazılılar başlıcak başlasın zaten başka türlü vakit geçmiyor çünkü kızlar inşallah tercih döneminde sakarya açılırsa yardımcı olurum şuraları yazın buraları yazmayın şeklinde çünkü inanın bazı yerleri doğudan kötü...sizlerde en kısa zamanda öğrencilerinize kavuşucaksınız kızlarrrr:nazar:ama şunu görüceksiniz sizin o çektiğiniz emek sabır çile stres var ya mebe atandığınızda kimse onunla ilgilenmiyor çünkü öğretmenlerin hiçbirinin alan sınavından haberi yok:KK52:
sedefimm uğrarım canım ara sıra çok seviyorum hepinizi:KK16:
biz de seni seviyoruz canım. inşallah huzurlu şekilde görevine alısırsın seneye biz de geliyoruz:KK55:[/B]

Son düzenleme:
pztssalıçarşperşcumcumt
tekrar
günlük
tekrar
günlük
tekrar
günlük
tekrar
günlük
tekrar
günlük
tekrar

canım hiç ara vermemişsin çok yogun değilmi bu program 24 saatin 14 saati ben çalışamam zannımca :KK53::44:

oooyy kıyamam ben sana :KK19:
bizim ailede herkes biliyo tek babam bilmiyordu.
kışın annemle ablam konuşurlarken duymuş."kimmiş tuğbanın sevgilisi" demiş.
annemde "sen karışma herkesin gönlünde biri olur.koca kız hem çocuk ipsiz
sapsız değil aynı okuldanmış" demiş.yani babamda biliyo artık.çok şaşırdım ama
bişey demedi babam :KK1: üç kız evlendirince alıştı artık tabi :KK9:
senin babanda alışır kuzum zaman gerek sadece :KK34:

bu arada kızlar yarın dershanem yokmuş yani var da haftasonu grubuna var.
ben yine de gidicem yarın öğleden sonra haftaiçi grubuna yazılıcam,kitaplarımı alıcam :124:

hayırlısı olsun hangi dershaneye yazıldın tuğbacım..

gelişimden sadece dil gelişimim kaldı :) coğrafyadan yeni eklenen yeryüzü şekilleri :))) soru çözdüm ama azdı :KK43: olsun :)))

özlük hakları hakkında bilgim yok :KK43:
ohh maşallahhhh :nazar::nazar::nazar: şimdilik konuları bitirelim. soruları ben de az çözüyorum canım. sadece konu sonu sorularını pekiştirme amaçlı çözüyorum. ilerde sorularda da uçucaz :KK52:
kızlarım alısacak elbette ama ben az önce usbyi aldım baktım virüs oldugu için pcde fotolar görünmüyormuş. onun ayarını buldum fotolar göründü. doğum gününde, mezuniyet cekımlerinde vs fotolar var. sadece sevdicekle olanlar değil de arkadaslarla falan olanlarla dolu. arada sevdicekle tek olduğumuz fotolar var. belki sevgilim oldugunu anlayamadı bile. böyle erkekli kızlı arkadas ortamına da kızmıs olabilir:26:

hoş geldin canım. her zaman bekleriz topiğe motive de oluyoruz çok şükür:KK6:

biz de seni seviyoruz canım. inşallah huzurlu şekilde görevine alısırsın seneye biz de geliyoruz:KK55:

hımm o zaman hiç sevgili muhabbetini açma kuzum. herhalde o erkekli kızlı arkadaş ortamına taktı. çünkü dediğin gibiyse sevgilini anlamamıştır. zaten dikkatli baktığını da sanmıyorum o kadar fotoğraf içinden o kızlı erkekli olanları görünce sinirlenip kapamıştır diye düşünüyorum. dediğim gibi biraz zaman sonra unutur
[/B]

zaten saate uymak zor oluyo kuzum; ama en azından önce hangi dersi, sonra hangi dersi çalışıcağını bilirsin. :KK34: alan sizi çok etkiliyo, ona fazla vakit ayırman iyi olmuş. :KK31:

evet sedefim önemli olan o gün ne yapacağımı bilmek

canım hiç ara vermemişsin çok yogun değilmi bu program 24 saatin 14 saati ben çalışamam zannımca :KK53::44:
kuzum araya 3 saat boşluk bıraktım 4ten 7 ye kadar az mı ki zaten saate bire bir uyacağım diye bir şey yok tatlım amacım o günü neye ayıracağımı görmekti :44:

Son düzenleme:
valla bende çalışamam uygulayabilene ne mutlu...zümrem bu arada nerelerdesin nasılsın
iyiyim kaderdaşım ne olsun pazara eşim geliyo bugünde evi temizledim mutluyum çok şükür öyle ugraşıyorum
derse daha başlayamadım canım ya
tubam clemantainem nası çalışacaksınız bi plan yaptınızmı
acaba alan+gkgy+eb hepsini haftanın günlerine bölmekmi daha mantıklı yoksa ay ay egtm gkgy alan diye ayırmakmı karar veremedim :18:

Son düzenleme:

kuzum araya 3 saat boşluk bıraktım 4ten 7 ye kadar az mı ki zaten saate bire bir uyacağım diye bir şey yok tatlım amacım o günü neye ayıracağımı görmekti :44:

ayşem planını esnet kuzum:KK34: 4 saat aralıksız calıstıktan sonra beyin otomatikman calısılanları yakıyor çünkü. cok agır kuzum bu. günde 6 ders olmuş sanırım:26: 4e indir bence:44:

anladım tatlımda sen bu 1 saatleri 45 dk ders 15 dk ara yap nacizane önerim :KK31:

kızlar nazar duamızı ekledim ilk sayfaya:nazar:

X