2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Arkadaşlar ben Allah kısmet ederse atanırsak özlük haklarımızı biliyormusunuz diye soracaktım bebişim izin vermedi soramadım, şimdi çalışan arkadaşlar biz kazanırsak ne gibi işlemler olacak yasal olarak bilen varmııı

slm kızlarr sonunda çalışma planımı oluşturdum çok şükür

canım bu konuda benim hiçbir bilgim yok

pztssalıçarşperşcumcumt
10:00-12:00coğrfyvattarhcoğtarhvat
12:00-14:00mattürkmattürkmatgeo
14:00-16:00öytgelşmöğrmerehbrprogöçlm
19:00-21:00alanalanalanalanalanalan
21:00-23:00alanalanalanalanalanalan
23:00-24:00günlük
tekrar
günlük
tekrar
günlük
tekrar
günlük
tekrar
günlük
tekrar
günlük
tekrar

pazar günleri genel tekrar ve deneme olarak düşündüm kızlar

Son düzenleme:

çok güzel olmuş kuzum. güle güle uy planına
bence tüm derslerin olması daha iyi hem sıkılmazsın
1 günü tekrara ayırman da iyi olmuş. tekrar şart çünkü.
ben de planımda cumartesi pazarı tekrar günleri yaptım. ama bu ay her gün çalışamadığım için pek uyamadık. kasıma inşallah

ağırlığı gnk-gny ve alana verdim çünkü p3 puanını da kullanmayı düşünüyorum kuzum saatlere uyma zorunluluğum yok tabi ama yine de yazdım

bu programa bakarak haftalık çalışacağım konuları belirleyeceğim kızlar bu şekilde düzenli olarak gidebilirim inşallah

ağırlığı gnk-gny ve alana verdim çünkü p3 puanını da kullanmayı düşünüyorum kuzum saatlere uyma zorunluluğum yok tabi ama yine de yazdım

zaten saate uymak zor oluyo kuzum; ama en azından önce hangi dersi, sonra hangi dersi çalışıcağını bilirsin. alan sizi çok etkiliyo, ona fazla vakit ayırman iyi olmuş.

gelişimden sadece dil gelişimim kaldı :) coğrafyadan yeni eklenen yeryüzü şekilleri :))) soru çözdüm ama azdı olsun :)))

özlük hakları hakkında bilgim yok

kuzum bu gece öyle yapar ama 1-2 güne değişir. ömür boyu küs kalmıcak ya, bazen çocuk gibi oluyolar

Kuzum benim yaaa.

Geçecek fıstığım. Sabret ve dua et.Belki daha hayırlı oldu böylesi...Bilemeyiz ki...

Gözü olanın gözü çıksın...

Heyyy okuyup çıkmayın yabancılar...

Canım üzülme, baksa bile uzun uzun bakmamıştır, geçerek bakmıştır, yine yanında erkek olduğuna kızmış işte.

kızlarım alısacak elbette ama ben az önce usbyi aldım baktım virüs oldugu için pcde fotolar görünmüyormuş. onun ayarını buldum fotolar göründü. doğum gününde, mezuniyet cekımlerinde vs fotolar var. sadece sevdicekle olanlar değil de arkadaslarla falan olanlarla dolu. arada sevdicekle tek olduğumuz fotolar var. belki sevgilim oldugunu anlayamadı bile. böyle erkekli kızlı arkadas ortamına da kızmıs olabilir:26:
hoş geldin canım. her zaman bekleriz topiğe motive de oluyoruz çok şükür

biz de seni seviyoruz canım. inşallah huzurlu şekilde görevine alısırsın seneye biz de geliyoruz[/B]

Son düzenleme:
canım hiç ara vermemişsin çok yogun değilmi bu program 24 saatin 14 saati ben çalışamam zannımca :44:

hayırlısı olsun hangi dershaneye yazıldın tuğbacım..

gelişimden sadece dil gelişimim kaldı :) coğrafyadan yeni eklenen yeryüzü şekilleri :))) soru çözdüm ama azdı olsun :)))

özlük hakları hakkında bilgim yok
ohh maşallahhhh şimdilik konuları bitirelim. soruları ben de az çözüyorum canım. sadece konu sonu sorularını pekiştirme amaçlı çözüyorum. ilerde sorularda da uçucaz

hımm o zaman hiç sevgili muhabbetini açma kuzum. herhalde o erkekli kızlı arkadaş ortamına taktı. çünkü dediğin gibiyse sevgilini anlamamıştır. zaten dikkatli baktığını da sanmıyorum o kadar fotoğraf içinden o kızlı erkekli olanları görünce sinirlenip kapamıştır diye düşünüyorum. dediğim gibi biraz zaman sonra unutur
[/B]

zaten saate uymak zor oluyo kuzum; ama en azından önce hangi dersi, sonra hangi dersi çalışıcağını bilirsin. alan sizi çok etkiliyo, ona fazla vakit ayırman iyi olmuş.

evet sedefim önemli olan o gün ne yapacağımı bilmek

canım hiç ara vermemişsin çok yogun değilmi bu program 24 saatin 14 saati ben çalışamam zannımca :44:
kuzum araya 3 saat boşluk bıraktım 4ten 7 ye kadar az mı ki zaten saate bire bir uyacağım diye bir şey yok tatlım amacım o günü neye ayıracağımı görmekti :44:

Son düzenleme:
valla bende çalışamam uygulayabilene ne mutlu...zümrem bu arada nerelerdesin nasılsın
iyiyim kaderdaşım ne olsun pazara eşim geliyo bugünde evi temizledim mutluyum çok şükür öyle ugraşıyorum
derse daha başlayamadım canım ya
tubam clemantainem nası çalışacaksınız bi plan yaptınızmı
acaba alan+gkgy+eb hepsini haftanın günlerine bölmekmi daha mantıklı yoksa ay ay egtm gkgy alan diye ayırmakmı karar veremedim :18:

Son düzenleme:

ayşem planını esnet kuzum 4 saat aralıksız calıstıktan sonra beyin otomatikman calısılanları yakıyor çünkü. cok agır kuzum bu. günde 6 ders olmuş sanırım:26: 4e indir bence:44:

anladım tatlımda sen bu 1 saatleri 45 dk ders 15 dk ara yap nacizane önerim

kızlar nazar duamızı ekledim ilk sayfaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…