2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Ayy sorma şekerim,bi çare bulacağız elbet böyle olmaz bu.

kuzum akşama anlatayım e mi kendimi yemeğe verdim sıkıntıdan

Bekliyoruzzzz.

inşallah hocam derse ara verdiğimde ne yapsam diye düşünüyordum artık sizlerle olurum :) Maşşallah hocam sıkı devam

Yürüyüşten geldim,eşekten düşmüş karpuz gibiyim.

Biraz dinlenip bölme-bölünebilme bakacağım canlar...

oyy kıyamamm monanın dediği gibi hazırbulunuşluğu yokmuş. annesi çok korkuyodu okuyamıcak diye. anneannesi de çok üzülüyodu. 9 harf öğrettim ben. hece de okuyamıyodu. tüm harfler bittikten sonra okuturum diyodum. akşam kendiliğinden okuyayım mı dedi. oku bakalım dedim. talat dedi. ben şok sonra devam etti. talat ile ela el ele dedi. dedim acaba ezberden mi okuyo. başka bi sayfadan başka cümle gösterdim onu da okudu. bülbül gibi şakıdı valla yavrucuğum helal olsun ona çok korkuyodum öğretemicem diye. bi de ilk deneyimim. harfler bitince daha da iyi olcak inş
canım benim çok sağol iyi dileklerin için. giyindik cicik olduk ama bi işe yaramadı seni burda daha çok görmek istiyoruz tekrarlarını ihmal etme. çok çabuk unutuluyo
hönkkk onlar kim kızzz
kuzum hasteyken bile çalışmıştın denemeye kıyamam ben sana. olsun haftasonu çalışırsın hem daha iyi geçer denemen

çok sagol canım. ben de hepinizin iyi olmasını cok isterim evet daha düzeldim tatlım

rengoşum neyin var :26: face im yok ama istedğin zaman özelden yaz bana

dün öğrenmeyi bitiremedim. bugün inşallah

kızlar nazarcı kıskanç böcüklere karşı bi fikrim geldi
50-100-150 gibi soru sayılarına göre smileler belirleyip özelden paylaşalım ne dersiniz herkes yaklaşık rakamına göre smile koysun mesela
TARİH:(100 SORU)
MAT :(50 SORU)
COGRAFYA:(150 SORU )
TÜRKÇE HİÇ SORU )
FİKİR NASIL KIZLAR ZEKİCENE DİMİ

vallahi bizden korkulur ayol

Kızlar lütfen bir çare bulalım biz bu işe,inanmayacaksınız ders çalışıp buraya yazmak geliyor içimden alıştım iyice sizlereYalnız Nilkon hocam ben smileleri karıştırırım gibime geliyor
Sedefim hiç sorma canım,umarım bundan sonra belirli bir günde yaparlar denemeleri
Monacım grev mi yapsak,çalışmıyor gibi yapma grevi

Yavrular ben bu datanın tarih soru bankasına aşık oldum.Aramızda fena bir etkileşim var. Süper hazırlamışlar kızlar tavsiye ediyorum hepinize Ziyaretçiler de nasiplenecekler ama neyse:44:

Bismillâhirrahmânirrahîm bismillâhi azîm-iş- şâni şedîd-il birri mâ şâallahü kâne habese hâbisün min hacerin yâbisin ve şihâbin kâbisin. Allahümme innî radedtü ayn-el âini aleyhi ve alâ men ehabb-en-nâsi ileyhi ve fî keyedihî ve kilyetihî lahmün rakîkun ve azmün dakîkun fîmâ lehû yelîku ferci-il basara hel terâ min fütûrin sümmerci-il basara kerrateyni yenkalib ileyk-el basaru hâsian ve hüve hasîr ve in yekâdüllezîne keferû leyüzlikûneke biebsârihim lemmâ semi-uz- zikra ve yekûlûne innehû lemecnûnün ve mâ hüve illâ zikrun lilâlemîne lâ havle velâ kuvvete illâ billâh-il aliyy-il azîmi Lâ ilâhe illallâhü hısnî, men kâle-hâ dehale hısnî, ve men dehale hısnî emine min azâbî. Sadaka rasûlullahi sallallahü teâlâ aleyhi ve selleme.

rengoşum bu nazar duasını ilk sayfaya koyabilir misin?

Son düzenleme:

hocam datanın 2013 ünü çözdüm ama 2014 için aynı baskısını basmışlar dediler doğru mu? içinde çağdaş türk dünyası var mı?

kusura bakmayın mesajınızı yeni gördüm. branşım BÖTE açıklayarak yazayım Bilgisayar ve öğretim teknolojileri öğretmenliği. İnşallah bende rapor bırakmak istiyorum :) hakkımızda kim ne düşünüyorsa Allah herkese iki katını versin diyerekte çalışmalarınıza nazar değenlere gönderi yapayım :)

Son düzenleme:

ben de sınıf öğretmeniyim canım
kocamaaannn amiiiiiiiinnn diyorum

kızlarrr:18: babam usb istemişti tvye takıp müzik falan dinliyor ya da bir kaç film kaydediyordu ben de 4gb.lık vardı kullanmadıgım verdim babama vermeden önce içinde foto falan hep sildim babam sevgilim oldugunu bilmiyor cok katıdır bu konuda. neyse usb takmıs tvye benım fotolar cıkmıs :18::18: bana dedi o nasıl fotolar öyle diye kızdı usbyi attı ben de hangi fotolar dedim annen söylemedi mi sana dedi. annem de dedi ne yapacaksın sen onlar okulda çekinmiş falan dedi babam da çıkıp gitti acaba hangi fotolardı sevdicekle olanlardı kesin anneme de soramıyorum babam duyacak diye yaa koyayım tatlım hemen

anaaam inşallah onunla olanlar değildir :18:

merhaba arkadaşlar, ben de 0,3 puanla atamayı kaçırdım, edebiyat öğretmeniyim ve 6 aylık hamileyim şu an, yani 2014 kpss falan düşünemiyorum haliyle...
dua ediyorum inşaallah bebeğimin hatrına bi atama daha yaparlar bu sene seçimden önce..yoksa hayal artık benim için çalışmak.. sizlere kolay gelsin, psikolojiniz bozulmadan verimli bir şekilde çalışıp atanırsınız inşaallah..

sedefonurcum, sen de mi burdasın canım? .. inş. bu sene atanırsın hayırlısıyla..

canım ben çalıştığımı yazarım ama soru sayısını yazmama kararı aldım.
baksana daha dün yazdım bugün başıma gelmeyen kalmadı

Safın biri durmadan yazıyor face de.
Ekliyor siliyorum beğenmedin mi beni diyor güler misin ağlar mısın kapatıcam sonunda profilimi

Safın biri durmadan yazıyor face de.
Ekliyor siliyorum beğenmedin mi beni diyor güler misin ağlar mısın kapatıcam sonunda profilimi

bade profilini kapatma engelle gitsin o kimse. beni de ekleyen olursa hiç sormadan engelliyorum
bir de dısarıya kapat arkadaslık isteğini

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…