2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Bugün dershaneden gelince konu tekrarları yaptım.Sonra alan konu çalışıldı,matematik konu çalışıldı ve 92 soru çözüldü.Öğrenmeden 81 soru çözüldü.Ölçme çalışıldı daha da bitmedi az kaldı ünitenin bitmesine soruları da bitecek.

Öpüldünüz kızlar

Tarihten 360 soru çözdüm. Atatürk dönemi iç-dış politika, İlkeler ve Inkılaplar

İnşallah yarın anayasaya başlayacağım

Monam, ne desem bilemedim. Facebookta engelle bence sevgilinde profilini kapattı desin.

Maşallah fıstığıma,sen de öpüldün.

Maşallah Badem,iyi çalışmışsın.

Amaaan takmamaya karar verdim,derdim azmış gibi.

bu adamın derdi ne böyle ya :44:
aman takma kafanı monam ya.sen sevdiceğinle mutlu musun ona bak sen

canım bunlar resmen soyguncu yahu. ben de bir an önce dediğin gibi yapmak istiyorum kuzum. hemen kendimi toparlayıp derslerime odaklanmak istiyorum. çok ara verdim. bu ay bitmeden daha öğrenme biticek
sağol kuzummm. ahh ahh o sivilceler stresten kuzucum ya

kayınpeder sana mesaj mı atıyo yaşadığım olaydan sonra artık hiçbişeye şaşırmam diyodum ama yanılmışım

kızlar son gelişmeleri aktarayım
babamın bi arkadaşı, gelinin köyünden tanıdık birini bulmuş. bu akşam oturup konuşmuşlar. adam her şeyi anlatmış. meğer bunlar köyde de soygunculuk yapmışlar. en sonunda köylüler bunların hiçbirini orda istemeyince köyü terkedip buraya gelmişler. bütün akrabaları da bunlarla o zamandan beri konuşmuyolarmış. o yüzde hiçbir akrabası düğüne gelmemiş. hatta kızın dedesi köyde halen kıraathanelere falan gidemiyomuş, köylülerin yüzüne bakmaya utanıyomuş. ''torunumun düğününe gelmeyi çok istedim ama bunlar kesin onları da soymuşlardır diye düşündüm, erkek tarafının yüzüne nasıl bakarım, diye utandım, ondan gelemedim'' demiş. gelinin dayısı da babama ''olanları duydum çok üzüldüm, onlar hep öyle onların ailesinde olduğum için utanıyorum, onların adına özür dilerim'' demiş

kuzum umarım abin anlar bunları. siz anlatmayın baban anlatsın.

sedefim belliydi bunların ezelden dolandırıcı olduğu
ben en çok olanları anlatınca abinin ne tepki vereceğini merak ediyorum :18:
inşallah abine yalan yanlış şeyler anlatmamıştır o kız.bunlardan
her şey beklenir.

kuzum umarım abin anlar bunları. siz anlatmayın baban anlatsın.
yok annemle ben asla karışmıcaz. babam halam amcam anlatıcak. bakalım nolucak? yine anlatırım ben gelişmeleri size kuzum.
kuzum bu arada sen dedin ya ben ne abine ne babana üzüldüm diye hakikaten doğru diyosun. bunu bize teyzem de dedi. gerçekten olaya o yönden bakınca biraz daha rahatlıyorum. yuva yıkanın yuvası olmaz derler ya aynen onu yaşadık yani. abime değil de babamın o gözünü gördükçe hep ağlıyorum. ama atlatıcam inş bir an önce döncem derslere. dediğin gibi artık daha da hırslanıp çok çalışmalıyım

evet hiç şaşırmadık duyunca. abim zaten düğünde de pek bişey görmediği için gelin kim bilir ne yalanlar uydurdu da kandırdı onu. düşün balayına bile gittiler. ama en geç pazar dönerler. geldiği gibi konuşçaklar abimle. gelişmeleri yazarım. umarım boşanırlar. çünkü bunlardan çok korkuyorum artık, her şey beklenir

kuzum benim kıyamam sana inşallah abin en doğrusunu yapar boşanır.
sen bu olanları düşünmemeye çalış düşündükçe kafana daha çok takarsın.

kuzum sen üzülme annen de üzümesin. dısarıdan bakınca daha tarafsız görünür ya ben de aynen öyle düşündüm. onlar ne yaparsa yapsın hiç karışmayın. sen sadece derslerıne calıs.

kuzum benim kıyamam sana inşallah abin en doğrusunu yapar boşanır.
sen bu olanları düşünmemeye çalış düşündükçe kafana daha çok takarsın.

aynen kuzum takmıcam artık kafama tokadan başka babam diyo ki, ya bir baba bir anne resmen gözümüzün önünde kızlarını sattılar diyo. o kızda akıl olsa zaten annesine orda kızardı diyo. beni göstererek diyo ki, ben sedefi verirken altın taktıklarında bile kendimi kötü hissederim, ne yani benim kızım mal mı da sanki altınla kendini mi takas ediyo yani, ne kadar ayıp şeyler diyo. annem de sürekli aman kızım ne takarlarsa hemen daha ertesi gün geri ver onları diyo. evde hırsızlık falan olur sonra işin içinden çıkamayız diyo. hepimiz fena halde korkuyoruz artık bu konularda :18:

kuzum sen üzülme annen de üzümesin. dısarıdan bakınca daha tarafsız görünür ya ben de aynen öyle düşündüm. onlar ne yaparsa yapsın hiç karışmayın. sen sadece derslerıne calıs.

sağol kuzum her türlü desteğin verdiğin akıl ve fikirler için

hepiniz sağolun canlarım, hepinizi çok seviyorum. inşallah bu tarz bişey asla yaşamazsınız, umarım düğününüz en güzel gününüz olur

amiinn kuzu senin de inşallah coooookk güzel gecer biz de seni kocamann seviyoruzz
en kısa zamanda bu durumdan kurtulursnuz inşallah. çokça dua edelim canım

Son düzenleme:

korkulmaz mı sedefim ya her önümüze gelene güvenmemek lazım :18: bir de
kaç yıldır beraberiz sevdicekle bir kere bile altın para pul meselesini açıp şunu
şu kadar isterim deme ihtiyacı dahi duymadım.kız en mutlu gününde altınları alıp
kaçıyo.yahu dürüstçe yaşamak varken ne diye böyle işlere kalkışır bu insanlar
hiç aklım almıyo benim aslında verilmiş sadakanız varmış sedefim düğünde öğrendiniz
ne mal olduğunu..ama sende kendini yıpratma kuzum fazla olur mu

bu topikten gitmek yok kolundan tutup getiremem ama alıntı yapıp getiririm seni ona göre
öyle şey olur mu, burda 4-5 kişi sadece geçen yıldan tanıştığımız için daha çok tanıyoruz biliyoruz birbirimizi ve dolayısıyla hani daha çok konuşçak şey çıkıyo. bu da ancak tanıdıkça birbirimizi oluyo. biz de geçen yıl pek konuşmazdık önceleri. topiğim pek yoğun olmazdı. sonradan tanıdıkça çok kaynaştık. sen ve diğer yeni gelenlerle de aynı şekilde olcak. eğer sana öyle bi duygu hissettirdiysek çok üzülürüm. ama inan ki öyle değil. ne kadar kalabalık o kadar motive o kadar dershane havası o kadar sıcaklık.. biz de burda 4-5 kişiden daha çok olmayı isteriz istiyoruz emin ol.
yarından itibaren seni burda görmek istiyorum. gitmek de neymiş ayol duymamış olayım

ay kızlar ne dicem size bizim uzak bir akraba ben bilmem eşim bilire katılmış.
ve sanırım bayağı da zaman önce.
biz de yeni öğrendik soruyoruz hangi bölüm izleyelim diye. yok gülersiniz söylemem diyor
tüm akrabalar 2 saat seferber olduk aradık yok bulamadık yaa

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…