2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

sağol kuzum her türlü desteğin verdiğin akıl ve fikirler için

hepiniz sağolun canlarım, hepinizi çok seviyorum. inşallah bu tarz bişey asla yaşamazsınız, umarım düğününüz en güzel gününüz olur :KK16:

inşallah cümlemizin kuzuum :KK16::KK16:
bizde seni çoook seviyoruz sevgi pıtırcığım benim :KK70::KK54:

Doğrusunu söylemek gerekirse sana katılıyorum canım benim de yazdıklarıma cevap bile gelmiyor ama tabi ki kimseyi suçlamak değil bu kimse bilerek yapmıyordur heralde ama can sıkıcı oluyor bu doğru:KK50:

bi de bazen hani iş güç oluyo o sırada da cevap yazamıyoruz. yani ben kendi adıma konuşayım. tam burdayken mesela kapı çalıyo biri geliyo kahve fln yapıyorum oturuyoruz sohbet muhabbet. buraya döndüğümde de cevap yazmam gerektiğini unutuyorum. ya da yorgun oluyorum yazmaya halim olmuyo onda da beğen tuşuna tıklıyorum fln öyle yani. asla ve asla bi kastım yok kızlar. tabii ki cevap gelmeyince insan sizin gibi hissedebilir olabilir. ama demek istediğim bunda kasıt yok, jokercim dediğin gibi bilerek yapılmış bişey değil, hani bunu bilin yanlış anlaşılmak istemem, bi yanlış anlaşılma için de üzmek istemem kimseyi :KK19:

ay kızlar ne dicem size:KK1: bizim uzak bir akraba ben bilmem eşim bilire katılmış.
ve sanırım bayağı da zaman önce.
biz de yeni öğrendik soruyoruz hangi bölüm izleyelim diye. yok gülersiniz söylemem diyor:KK53:
tüm akrabalar 2 saat seferber olduk aradık yok bulamadık yaa:KK25:

ayy valla mı :KK52:
benim sevdiceğin ablası da başvurmuştu çıkmadı :KK1:

amiinn kuzu senin de inşallah coooookk güzel gecer:KK54: biz de seni kocamann seviyoruzz:KK16:
en kısa zamanda bu durumdan kurtulursnuz inşallah.:KK31: çokça dua edelim canım:KK31:
inşallahhh. tüm topiğin kızları için aynı duayı ediyorum kuzum benim :KK16: gerçekten çok acı şeyler. Allah önce sağlık sonra huzur versin başka şey istemem
korkulmaz mı sedefim ya :KK50: her önümüze gelene güvenmemek lazım :18: bir de
kaç yıldır beraberiz sevdicekle bir kere bile altın para pul meselesini açıp şunu
şu kadar isterim deme ihtiyacı dahi duymadım.kız en mutlu gününde altınları alıp
kaçıyo.yahu dürüstçe yaşamak varken ne diye böyle işlere kalkışır bu insanlar
hiç aklım almıyo benim :KK19: aslında verilmiş sadakanız varmış sedefim düğünde öğrendiniz
ne mal olduğunu..ama sende kendini yıpratma kuzum fazla olur mu :KK19:
aynen kuzum aynen. çok kötü konular. kim çıkardıysa bu adeti ne kadar saçma aslında. çünkü mesela biz birine takıyoruz. sonra o bize aynısı takıyo falan kısır döngü. yine aynı şeye çıkıyo kapı. hani annelerimizin kadın günleri olur ya, kimde toplanırlarsa o kişiye para verirler sonra dön dolaş gene herkeste aynı para kalır, aynı o hesap. çok saçma. güle oynaya bi düğünümüz olsun huzurumuz olsun daha ne isterim ki :KK16:
ay kızlar ne dicem size:KK1: bizim uzak bir akraba ben bilmem eşim bilire katılmış.
ve sanırım bayağı da zaman önce.
biz de yeni öğrendik soruyoruz hangi bölüm izleyelim diye. yok gülersiniz söylemem diyor:KK53:
tüm akrabalar 2 saat seferber olduk aradık yok bulamadık yaa:KK25:

ayy tüm bölümlere tek tek bakın :KK52::KK52:

seni sevmeyen ölsün bebekiiiim kocamaaaaan seviyorum seni:KK70::109::21:

oyy benim kuzumm:103::103:
benim sevdiceke de böyle yapıyorum sevmiyor musun yoksa küsersem görürsün diyorum çocuk 10 tane mesaj atıyor art arda:KK9::KK9:
ben de seni seviyorum kiii :KK54:

Son düzenleme:

inşallahhh. tüm topiğin kızları için aynı duayı ediyorum kuzum benim :KK16: gerçekten çok acı şeyler. Allah önce sağlık sonra huzur versin başka şey istemem

ayy tüm bölümlere tek tek bakın :KK52::KK52:
bakmam mı kuzum kanal d.nin arşivine bile girdim:KK52:

aayy tanısam bende yardımcı olurdum aramaya :KK52::KK52:

kuzum faceye fotoyu 20 şubatta yüklemiş. biz de görmemişiz tabi bir akraba farketti bugün.
ben de ocaktan mayısa hep baktım ıhhh yok:KK14:

Son düzenleme:
inşallah cümlemizin kuzuum :KK16::KK16:
bizde seni çoook seviyoruz sevgi pıtırcığım benim :KK70::KK54:
oyyy ben de seni hem de çokkkkkkkk :KK70:
ayy valla mı :KK52:
benim sevdiceğin ablası da başvurmuştu çıkmadı :KK1:

benimki de katılalım diyodu bi ara. ama orda oyunu kazanamadığında ''öküz işte napcan'' dersem diye çekiniyomuş :KK1: ağız alışkanlığı oldu da :KK53:

oyy benim kuzumm:103::103:
benim sevdiceke de böyle yapıyorum sevmiyor musun yoksa küsersem görürsün diyorum çocuk 10 tane mesaj atıyor art arda:KK9::KK9:
ben de seni seviyorum kiii :KK54:

nazlı kuzum benim :KK54::KK54:

kuzum faceye fotoyu 20 şubatta yüklemiş. biz de görmemişiz tabi bir akraba farketi bugün.
en de ocaktan mayısa hep baktım ıhhh yok:KK14:

aradığın zaman bulamazsın zaten.
kazanmışlar mı peki arabayı :KK1:

kuzum faceye fotoyu 20 şubatta yüklemiş. biz de görmemişiz tabi bir akraba farketti bugün.
ben de ocaktan mayısa hep baktım ıhhh yok:KK14:

ben de olsam çok merak ederdim valla :KK52:
benim abimler katılsın. gelin kaybedince başlar bağrınmaya, x senden boşanıyorum bi arabayı alamadın der :KK52:

oyyy ben de seni hem de çokkkkkkkk :KK70:

benimki de katılalım diyodu bi ara. ama orda oyunu kazanamadığında ''öküz işte napcan'' dersem diye çekiniyomuş :KK1: ağız alışkanlığı oldu da :KK53:

:KK1::KK1: bizde katılsak mı falan diyoduk geçen sene.
ama topuklu ayakkabı giyiyo ya erkekler bi oyunda
benimki de topuklu ayakkabı oyunundan çekiniyo :KK9::KK9:

:KK1::KK1: bizde katılsak mı falan diyoduk geçen sene.
ama topuklu ayakkabı giyiyo ya erkekler bi oyunda
benimki de topuklu ayakkabı oyunundan çekiniyo :KK9::KK9:

kuzum o oyundan ben bayan olarak bile çekiniyorum:KK52:

Son düzenleme:
X