2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

inşallah cümlemizin kuzuum
bizde seni çoook seviyoruz sevgi pıtırcığım benim

Doğrusunu söylemek gerekirse sana katılıyorum canım benim de yazdıklarıma cevap bile gelmiyor ama tabi ki kimseyi suçlamak değil bu kimse bilerek yapmıyordur heralde ama can sıkıcı oluyor bu doğru

bi de bazen hani iş güç oluyo o sırada da cevap yazamıyoruz. yani ben kendi adıma konuşayım. tam burdayken mesela kapı çalıyo biri geliyo kahve fln yapıyorum oturuyoruz sohbet muhabbet. buraya döndüğümde de cevap yazmam gerektiğini unutuyorum. ya da yorgun oluyorum yazmaya halim olmuyo onda da beğen tuşuna tıklıyorum fln öyle yani. asla ve asla bi kastım yok kızlar. tabii ki cevap gelmeyince insan sizin gibi hissedebilir olabilir. ama demek istediğim bunda kasıt yok, jokercim dediğin gibi bilerek yapılmış bişey değil, hani bunu bilin yanlış anlaşılmak istemem, bi yanlış anlaşılma için de üzmek istemem kimseyi

ayy valla mı
benim sevdiceğin ablası da başvurmuştu çıkmadı

amiinn kuzu senin de inşallah coooookk güzel gecer biz de seni kocamann seviyoruzz
en kısa zamanda bu durumdan kurtulursnuz inşallah. çokça dua edelim canım
inşallahhh. tüm topiğin kızları için aynı duayı ediyorum kuzum benim gerçekten çok acı şeyler. Allah önce sağlık sonra huzur versin başka şey istemem
aynen kuzum aynen. çok kötü konular. kim çıkardıysa bu adeti ne kadar saçma aslında. çünkü mesela biz birine takıyoruz. sonra o bize aynısı takıyo falan kısır döngü. yine aynı şeye çıkıyo kapı. hani annelerimizin kadın günleri olur ya, kimde toplanırlarsa o kişiye para verirler sonra dön dolaş gene herkeste aynı para kalır, aynı o hesap. çok saçma. güle oynaya bi düğünümüz olsun huzurumuz olsun daha ne isterim ki

ayy tüm bölümlere tek tek bakın

seni sevmeyen ölsün bebekiiiim kocamaaaaan seviyorum seni:109:

oyy benim kuzumm:103::103:
benim sevdiceke de böyle yapıyorum sevmiyor musun yoksa küsersem görürsün diyorum çocuk 10 tane mesaj atıyor art arda
ben de seni seviyorum kiii

Son düzenleme:

inşallahhh. tüm topiğin kızları için aynı duayı ediyorum kuzum benim gerçekten çok acı şeyler. Allah önce sağlık sonra huzur versin başka şey istemem

ayy tüm bölümlere tek tek bakın
bakmam mı kuzum kanal d.nin arşivine bile girdim

aayy tanısam bende yardımcı olurdum aramaya

kuzum faceye fotoyu 20 şubatta yüklemiş. biz de görmemişiz tabi bir akraba farketti bugün.
ben de ocaktan mayısa hep baktım ıhhh yok

Son düzenleme:
inşallah cümlemizin kuzuum
bizde seni çoook seviyoruz sevgi pıtırcığım benim
oyyy ben de seni hem de çokkkkkkkk
ayy valla mı
benim sevdiceğin ablası da başvurmuştu çıkmadı

benimki de katılalım diyodu bi ara. ama orda oyunu kazanamadığında ''öküz işte napcan'' dersem diye çekiniyomuş ağız alışkanlığı oldu da

oyy benim kuzumm:103::103:
benim sevdiceke de böyle yapıyorum sevmiyor musun yoksa küsersem görürsün diyorum çocuk 10 tane mesaj atıyor art arda
ben de seni seviyorum kiii

nazlı kuzum benim

kuzum faceye fotoyu 20 şubatta yüklemiş. biz de görmemişiz tabi bir akraba farketi bugün.
en de ocaktan mayısa hep baktım ıhhh yok

aradığın zaman bulamazsın zaten.
kazanmışlar mı peki arabayı

kuzum faceye fotoyu 20 şubatta yüklemiş. biz de görmemişiz tabi bir akraba farketti bugün.
ben de ocaktan mayısa hep baktım ıhhh yok

ben de olsam çok merak ederdim valla
benim abimler katılsın. gelin kaybedince başlar bağrınmaya, x senden boşanıyorum bi arabayı alamadın der

ben de olsam çok merak ederdim valla
benim abimler katılsın. gelin kaybedince başlar bağrınmaya, x senden boşanıyorum bi arabayı alamadın der

bence katılsa kesin sizin gelin kazanır bu hırsla

oyyy ben de seni hem de çokkkkkkkk

benimki de katılalım diyodu bi ara. ama orda oyunu kazanamadığında ''öküz işte napcan'' dersem diye çekiniyomuş ağız alışkanlığı oldu da

bizde katılsak mı falan diyoduk geçen sene.
ama topuklu ayakkabı giyiyo ya erkekler bi oyunda
benimki de topuklu ayakkabı oyunundan çekiniyo

bizde katılsak mı falan diyoduk geçen sene.
ama topuklu ayakkabı giyiyo ya erkekler bi oyunda
benimki de topuklu ayakkabı oyunundan çekiniyo

kuzum o oyundan ben bayan olarak bile çekiniyorum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…