2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

al benden de o kadar tubimm
dizilere sardım çok fena

aynen bende
"Game of Thrones" ı bitirdim
''Vikings'' bitti
şu an ''ROME'' diye bi dizi var onu izliyorum
o da bugün bitecek
bu tarz entrika dolu dizileri seviyorum
önerilerini bekliyorum canım

amin kuzum amin.
tez zamanda siz de kavuşursunuz inşallah
ben de başlamıcam

rengiş ve moniş hoşgeldiniz canlar

hoşbuldum sedefim

rengişim hoşgeldin kuzum
ben başlamıcam bu aralar canım

tuğbim güzel arkadaşım yavaştan ısınsak iyi olur aslında ben bir kendime geleyim de bakarım ne yaparım

Son düzenleme:
aynen bende
"Game of Thrones" ı bitirdim
''Vikings'' bitti
şu an ''ROME'' diye bi dizi var onu izliyorum
o da bugün bitecek
bu tarz entrika dolu dizileri seviyorum
önerilerini bekliyorum canım
kuzum ben de game of thrones a başlamıştım bi kere ama sevemedim çok sapıkça geldi bana bi de sevdicekle aynı anda izliyoduk, izleme kapa hemen demiştim, o oldu bi daha o dizinin gerisi gelmedi ama izleyen herkes çok güzel diyo.
bu tarz değil ama seveceğine emin olduğum ''the o.c'' var. en sevdiğimdendir kendileri
bilim kurgu seversen ''fringe'' var. daha doğrusu ben izlemedim işte bugün ona başlıcam. ama bu diziye millet bayılıyomuş
bi de bizde kanıt diye bi dizi vardı eskiden. katilleri araştırıyolardı. ama çok amatörceydi, işte onun daha güzeli asıl onun orjinal hali: ''csi: new york, csi: las vegas, csi: miami'' ben bunların arasından ''csi: new york'' u izliyorum, new yorkta geçen ölüm, suç vb. şeyleri araştırıyolar. her bölümde ayrı bi olay var. sıkmıyo o yüzden çok heyecanlı.
komedi istersen ''how i met your mother'' tek geçerim
entrika, aşk, aldatma, zengin kız fakir oğlan istersen ''gossip girl''
bi de dün akşam ''sex and the city'' ye başladım. sanırım onda da kadınların ilişkilerde baskın rolde olmaları için duygusal olmamaları gerektiğini, onların da erkekler gibi sadece tek gecelik ilişkiler yapmaya çalışmaları gerektiğini anlatıyo, kaçan taraf olup kovalansın istiyolar. daha 1 bölüm izledim. bu kadarını anladım

tuğbim güzel arkadaşım yavaştan ısınsak iyi olur aslında ben bir kendime geleyim de bakarım ne yaparım

aslında bi program yapmak var aklımda. ama netten de araştırdım bi örnek bulamadım. beyazannenin bi programı vardı, onunki belki fikir olur bize kuşum

oooo bir sürü dizi çıktı bana çok sağol kuzum:118:
Game of Thrones çok güzel dizi canım şiddetle öneririm evet bazı sahneleri sapıkça ama müthiş heyecanlı ilerliyo o sahneleri geçiver hemen

ben program yaptığımda uyamama gibi bi sorunum var kuzum
ama beyazannenin programına bi göz atmak gerek bencede

Son düzenleme:

tamam canım bakalım bir beyazannenin programına ben yine matematikten başlayacagım. bir de kitap bakayım kitapseçten falan. gerçi yeni kitaplar çıkmamıştır henüz:44:

ben de uyamıyorum kuzum, zaten öyle saatine göre bi program yapamam. sadece o gün çalışmam gereken konular belli olsun ve ben onları o gün halledeyim ertesi güne kalmasın diye istiyorum, sistemli olmak için.
şimdi çıtır simit yapmaya gidiyorum döndüğümde hep birlikte yeriz size de sunarım

tabi canım sistemli olmak gerekiyo.bi de ben bu sene konu çalışmayı abarttım sanırım.bol soru çözcem artık kuzum
çıtır simitini yerim ben senin
bekliyorum resmini

Son düzenleme:
monam hangi kitapları aldın?
ben de alacagım fikir olsun bana da

monam hangi kitapları aldın?
ben de alacagım fikir olsun bana da

KPSS GK GY Modüler 10.000 Soru Bankası Kampanyalı Ürün İhtiyaç Yayınları

2013 KPSS Genel Kültür Genel Yetenek Modüler Soru Bankası (Tamamı Çözümlü) Yediiklim Yayınları

2013 KPSS Eğitim Bilimleri Modüler Soru Bankası (7400 Soru) Yargı Yayınları

2013 KPSS Eğitim Bilimleri Modüler Soru Bankası (Tamamı Çözümlü) Yediiklim Yayınları

Bunları aldım canım.

tamam canım ihtiyacın soru bankasını alacagım ben de
diğer dediklerinin bazıları vardı bende sanırım.
şu alan kitaplarının yenilerini çıkarsalar bari

tamam canım ihtiyacın soru bankasını alacagım ben de
diğer dediklerinin bazıları vardı bende sanırım.
şu alan kitaplarının yenilerini çıkarsalar bari

Ekim gibi çıkar herhalde kuzum. Hayırlı olsun bu arada edimiz olmuşsun,layıkıyla yapacağından eminim.

tamam canım bakalım bir beyazannenin programına ben yine matematikten başlayacagım. bir de kitap bakayım kitapseçten falan. gerçi yeni kitaplar çıkmamıştır henüz:44:
ben de kitap almak istiyorum kuşum, alan için yeni kitapları bekleyin bence bu yıl alan için harika kitaplar çıkarıcaklar, ama diğerleri için soru sorudur diyorum ben
tabi canım sistemli olmak gerekiyo.bi de ben bu sene konu çalışmayı abarttım sanırım.bol soru çözcem artık kuzum
çıtır simitini yerim ben senin
bekliyorum resmini
simitten vazgeçtik, kartalaç yaptık annişkoyla
şimdilik bunu çektim, 4 e bölüp çeyrek dilimler halinde yanında domates ve peynirle servis edince mükemmel bi çay kahvaltısı oluyor

monamm kitapların hayırlı olsun güle güle kirlet her bir sayfasını insan yeni kitap alınca heves geliyo iyi yapmışsın kuzum ben de yakında alıcam. ihtiyaca gittiğimden onun kitapları var zaten, 7iklimin de eğitim soru bankası var. şu yargının eğitim bilimlerini ve 7iklimin tarih coğrafya soru yağmurunu istiyorum ben. onları biliyo musun nasıllar? bi de tarihten data konu anlatımlıyı almayı düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…