2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

aynen fıstığım, bi de kendimi bakıma vurdum. kil maskesi yaptım az önce misss :KK12:
şimdilik kafamızı boşaltalım sonra bomba gibi dönücez :KK15:

sağol tatlım, y.lisans için değil de kpss nin gy kısmı için almak istiyoduk biz, hangisini önerirsin :KK31:

aayy bende çok severim kil maskesini :KK52: hatta demin aklımdan geçti yapmak.bi duş alayım gözeneklerim açılsın sonra kil maskesi ooohh mis:KK12: hatta bu kil maskesini sevdiceğede yapıyodum ben ikimiz böyle ruh gibi dolanıyoduk bi de fotomuz var böyle:KK60::KK60:

alesin diğer sınavlara göre en kolayı olduğunu söylüyorlardı memurlar nette sözel matematik yani düşünebilmeye yönelik olduğu için sadece soru çözmeye yönelin diyorlardı. Genel olarak yargıdan memnunlar okuduğum kadarıyla. Bende yargı düşünüyorum özellikle linkini verdiğim kitap ve soru bankası ama konu anlatım alır mıyım kararsızım
sağol canım fikirlerin için :KK16:
bu ara da bu seneki sınavdan türkçe ve matematikten kaçar net yaptınız?
canım gy de 6 boş 4 yanlış 50 doğru vardı benim :KK14:
aayy bende çok severim kil maskesini :KK52: hatta demin aklımdan geçti yapmak.bi duş alayım gözeneklerim açılsın sonra kil maskesi ooohh mis:KK12: hatta bu kil maskesini sevdiceğede yapıyodum ben ikimiz böyle ruh gibi dolanıyoduk bi de fotomuz var böyle:KK60::KK60:
kalplerimiz birmiş tubamm :13: hatta biz de sevdicekle yapıyoruz desemmm :KK52:
sonra bi de yüzlerimizi inceliyoruz senin şurdaki siyah noktan gitmiş fln diye yorum yapıyoruz :KK53:
pegem aldım sedefim kitap kalın baya son 10 yılın soruları olduğu için onda da çözmek sıkıntı oluyor keşke fasikül şeklinde olsaydı :KK31:

olsun kuzum evde masanda çözersin onu da, başka fasiküllü olanlardan da alırsın ilerde :KK34:

tekrar dersaneye gidecek misiniz ? ben geçen sene de gitmedim gidip gitmemekte kararsızım napsam bilmiyorum

sağol canım fikirlerin için :KK16:

canım gy de 6 boş 4 yanlış 50 doğru vardı benim :KK14:

kalplerimiz birmiş tubamm :13: hatta biz de sevdicekle yapıyoruz desemmm :KK52:
sonra bi de yüzlerimizi inceliyoruz senin şurdaki siyah noktan gitmiş fln diye yorum yapıyoruz :KK53:

olsun kuzum evde masanda çözersin onu da, başka fasiküllü olanlardan da alırsın ilerde :KK34:
valla birmiş kalplerimiz sedefim:KK19:onlarla her şey güzel maske .yapmak bile:KK1:
tekrar dersaneye gidecek misiniz ? ben geçen sene de gitmedim gidip gitmemekte kararsızım napsam bilmiyorum

ben gitmedim geçen sene bu sne gidersemde sadece alan için yazılırım.bölüm neydi canım senin:26:

Son düzenleme:

ben geçen yıl gittim, pek yararını görmedim, eğitim bilimlerinden 2 hocam dışında.. sonuçta türkçe ve matı mantık tarzında olduğu için kendin soru çöze çöze halledebilirsin, ee gk de ezber. hocanın sana pek katkısı olamaz. ama dersen ki bana birinin anlatması lazım o zaman daha iyi anlıyorum dersen git canım. ben biraz da evde tek başıma sakin ders çalışanlardanım. geçen yıl 4.sınıftım, stajdı, vizelerdi, finallerde ee bi de üstüne dershanesiydi, etütüydü, denemesiydi derken zaten çok yoğundum, dershaneye giderken de yorgun oluyodum. dershanem de sağolsun pek planlı programlı bi dershane değildi, hocalar ist ve ankaradan geliyolardı, ben edirnedeyim. bazen gelemiyolardı, kitapları şubatta verdiler. güncel bilgiler kitabı vermediler. yani ben ihtiyaç akademinin yararını göremedim, diğer dershaneleri bilemem canım.

kolay gelsin kızlar ales için kitap arıyorsunuz galiba ben alese geçen yıl eylülde hazırlanmıştım yargının tamamı çözümlü ales soru bankasını tavsiye ederim çok güzel bir kitaptı sayısal-sözel-eşit ağırlık farketmiyor bence konu anlatımlı kitap yerine tamamı çözümlü soru bankaları tercihiniz olsun resminide ekleyim
$Kitap_1531271.jpg

kolay gelsin kızlar ales için kitap arıyorsunuz galiba ben alese geçen yıl eylülde hazırlanmıştım yargının tamamı çözümlü ales soru bankasını tavsiye ederim çok güzel bir kitaptı sayısal-sözel-eşit ağırlık farketmiyor bence konu anlatımlı kitap yerine tamamı çözümlü soru bankaları tercihiniz olsun resminide ekleyim
Eki Görüntüle 780336

sağol canım yargı almak farz oldu herkes memnun :KK16::KK16:

cevap geç oldu kusura bakma canım:KK17:
benim bölümüm biyoloji puanım iyiydi ama alım sayısı düşük olduğu için bu yıl olmadı :KK14: seneye daha iyi bir puanla inşallah olacak diyorum yavaştan çalışmaya başlıyorum kızlar :KK6::KK6:

Selam kızlar :KK3:ramazan,bayram derken bir türlü başlayamadım çalışmaya:26:bu akşam soru çözmeye başlamayı düşünüyorum,önceliğim elimde patlayan soru bankalarını bitirmek olacak:KK53:siz de durumlar nasıl?

slm bayanlar :KK16::KK16: bugün çalışmaya başlıyorum eğitim bilimlerinden konularım taze diye düşünüyorum ölçme dışındakileri sadece soru çözeceğim bugün ölçme çalışacağım :KK55:

Ben Eylül başı başlayacağım inşallah.:KK12::KK12: Tatilden döndüm ben de bugün.:KK31:

selamlar kızlarım :KK54:
monam da dönmüş tatilden. ben de 1 saat oldu döneli. uyku tutmadı yol hali vs derken:KK14:
çok özledim ki sizlerii:nazar:

ne zaman başlıyoruz:KK52:

monam da dönmüş tatilden. ben de 1 saat oldu döneli. uyku tutmadı yol hali vs derken:KK14:

Ben 2 Eylül' de başlıyorum,90 liralık kitap siparişi verdim dün.:KK31: Ve dersaneye yazıldım.Öyle ağırıma gitti ki...:KK50: Hiç böyle olacağını hayal etmemiştim.:KK14:

Ohh ne güzel kuzum,darısı başıma.:KK31:

rengişim hoşgeldin kuzum:KK16::KK16:
ben başlamıcam bu aralar canım :KK14:

X