2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Kızlar ya ben başlayamıyorum ...B'nde erteleme huyu var ..birturlu aşamıyorum bu durumu , sanki bu yıl delı gıbı çalışsamda matematık yüzünden olmayacak gibi geliyor ... Galıba öğrenılmış caresızlık yaşıyorum ... Bana yardımcı olunnnn ....

canım böyle düşünceleri at kafandan ben kendini hazır hissettiğinde başla derim ama sürekli erteliyorsan ders çalışma işini bu olmaz işte.mesela en sevdiğin ders neyse ondan başla çalışmaya.hem böylelikle ders çalışmaya ısınman daha kolay olur

biz bu alesin hangi kitabını alıcaz yahu :44:
sözel mi sayısal mı eşit ağırlık mı? eşit ağırlık sanırım :26:

off hiç alese girmedim, çok cahilim :96:
şimdi ales sorularına baktım da.. hepsini çözmek bizim işimize yarar bence, say1, say2, söz1, söz2
yine de şunu anlamadım, ben eğer alese gircek olsaydım hangi soruları çözmem gerekirdi :44:

ales konusunda bende çok cahilim canım :44:

ales konusunda bende çok cahilim canım :44:

tuğbam büyük ihtimal aleste çıkan tüm sorular bizim işimize yarar. çünkü baktım aynı bu yılki kpss gibi, hatta bizim kpss alesi bile geçmiş.
ama şimdi netten kitap bakiim dedim, türkçe ve mat için ales almak istiyorum çünkü. fakat kitapların üstünde ''sözel'' ''sayısal'' ''eşit ağırlık'' yazıyo. hangi kitabı almak gerekir, onu anlayamadım. :44:
neyse bilen biri bize yardımcı olur herhalde kuzum

yarar tabi kuzum yaramaz mı.bende bi ales kitabı edinicem.büyük ihtimal eşit ağırlık olanı almamız gerekir ama yinede bilen birisine sormak daha iyi

yarar tabi kuzum yaramaz mı.bende bi ales kitabı edinicem.büyük ihtimal eşit ağırlık olanı almamız gerekir ama yinede bilen birisine sormak daha iyi

aynen kuzum, kitaplara bakınca çalışma isteğim geldi
seviyorum kitapları
bu yıl çok fazla kitap almayı düşünmüyorum aslında. yediiklim eğitim bilimleri konu anlatımı setim var. eğitim bilimleri konu anlatımı için bu setin yeterli olucağını düşünüyorum. zaten eğitimi sular seller gibi biliyorum sadece bilmediğim kavramlar çok, onlara ağırlık vericem. bi de beyaz kalem ve yargının eğitim bilimleri soru bankalarını alıcam.
gk için iyi bi tarih kitabı alıcam, önerirsiniz bana bi tane artık
gy içinse hiç kpss çözmicem, ales kitapları alıcam bol bol ales çözücem.
aslında rahat bi sene olucak bizim için. sonuçta temelimiz var.
ama daha çalışmaya hazır değilim. hala etkisinden çıkmış değilim. en azından şu ücretli başvurumu yapayım, keşana çıkarsa bi gideyim yerleşeyim, bi düzenim otursun ondan sonra başlarım.

evet kuzum rahat olucak bu sene bizim için temeli attık üstüne çıkıcaz bakalımbende bu sene fazla kitap almıcam sedefim zaten yeteri kadar vareğitime gelince bendede yediiklim konu anlatımlı seti var o yeter bu senede dediğin gibi eğitimi hallettik artık.hem yediiklim çok güzel anlatmış başka kaynağada gerek yok.hele 2014 anlatımlı setlerini alayım diye hiç düşünmüyorum.
tarih kitabı demişken canım data almanı öneririm çünkü ayrıntılı bi anlatımı var.malum bu sene sorular ayrıntıydı biraz aslında lozan sorusu gibi...bende kendimi hazır hissetmiyorum sedefim daha.düzenin otursun bencede öyle başla canım çalışmaya.hem az bişey kaldı okulların açılmasına.o zamana kadar gez dolaş annenle sevdiceğinle

kızlar o sayısal, sözel, ea durumu yüksek lisansı hangi bölümde yapacağınıza bağlı. Yani daha doğrusu bölümün hangi alandan aldığına.
Kpss için bende almayı düşünüyorum sözel sayısal mantık kısımları çok faydalı...

peki hangisini alalım sence canım eşit ağırlık sayısal sözel :26:

selam kızlar ben kpss için ales çıkmış sorular kitabını aldım sayısal sözel kafam karışmıştı benim de

peki hangisini alalım sence canım eşit ağırlık sayısal sözel :26:

canım sayısal sözel bir de ikisi ortak ea var zaten kpss içinse ea olanı almalısın türkçe matematik olanı. ayrı ayrı da alabilirsiniz farkeden bir şey yok

kitabın fiyatı 23.80 miş 2014 için...

Son düzenleme:
aynen fıstığım, bi de kendimi bakıma vurdum. kil maskesi yaptım az önce misss
şimdilik kafamızı boşaltalım sonra bomba gibi dönücez

sağol tatlım, y.lisans için değil de kpss nin gy kısmı için almak istiyoduk biz, hangisini önerirsin

Son düzenleme:
alesin diğer sınavlara göre en kolayı olduğunu söylüyorlardı memurlar nette sözel matematik yani düşünebilmeye yönelik olduğu için sadece soru çözmeye yönelin diyorlardı. Genel olarak yargıdan memnunlar okuduğum kadarıyla. Bende yargı düşünüyorum özellikle linkini verdiğim kitap ve soru bankası ama konu anlatım alır mıyım kararsızım

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…