2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Ellerine sağlık,bir ısırık aldım hemen bebilopumm.

Yargı'nın 5555'i çözdüm ben,bunu vermemişlerdi bize,dediğin gibi soru sorudur. Yargı'yı seviyorum ben,gereksiz kasıyor diyorlar ama ben çok faydasını gördüm.

Coğrafya soru yağmurunu çözmüştüm canım,güzeldi,tavsiye ederim. Tarih'te de en doğru seçimi yapmışsın,üstüne de onun soru bankasını ve Beyaz Kalem'in Cahide Bolat tarafından yazılan soru bankasını çözdün mü 25 net yapmazsan ben paralarını yollarım.

kuzucumm tarihten özürlüyüm biliyosun senin tarih uzmanlığın eminim işime çok yarıcak. not aldım bu kitapları. Allah razı olsun ben de tarihten çalışmaya başlıcam. canım sıkıldıkça ales türkçe mat çözcem. onda da hızımızı arttırmamız lazım

Yaparsın kuzum,ben hep burdayım inşallah;her türlü yardımı da ederim. Yeter ki ipin ucun bırakma. Çünkü Tarih çok nankördür,nazlı bir sevgilidir,hep ilgi ister. Ve ben O'na aşığımmm.

kuzum ellerine sağlık
hamur işlerine bayılıyorum

sedefim çok güzel gözüküyor. yağlı pide gibi bir şey mi? ismini ilk defa duyuyorum

slm kızlar

selamlar kızlarım
monam da dönmüş tatilden. ben de 1 saat oldu döneli. uyku tutmadı yol hali vs derken
çok özledim ki sizlerii

ne zaman başlıyoruz

Ben Eylül başı başlayacağım inşallah. Tatilden döndüm ben de bugün.

hoşgeldiniz kızlar

bende yargı ve yediiklim ağırlıklı alacağım yargının sorularını sevdim gk-gy güzeldi eğitimini çözmemiştim

sedefim ellerinize sağlık ismini daha önce duymadım ama kayseride bazlama yapılıyor o da buna benzer bir şey kahvaltıda harika oluyor

Son düzenleme:
Nüfus cüzdanımı yenileyip Recebiye İvedik olarak güncelleyesim var.

Yaşam tarzımız aynı oldu.

hoşbulduk canım

Yaparsın kuzum,ben hep burdayım inşallah;her türlü yardımı da ederim. Yeter ki ipin ucun bırakma. Çünkü Tarih çok nankördür,nazlı bir sevgilidir,hep ilgi ister. Ve ben O'na aşığımmm.
sağol kuzumm aynen katılıyorum tarih çok nankör, bi kere ucunu bıraktın mı her şey unutuluyo. o yüzden bi kere adamakıllı bitirdikten sonra hep tekrarlar yapıcam
kuzum ellerine sağlık
hamur işlerine bayılıyorum
ben de tubim :13: sulu yemeklerde pek marifetli değilim ama hamur işlerini yapmayı çok seviyorum. ama hep hamur olmaz, sulu yemeklerde de kendimi geliştirmem lazım, hele çorba yapmayı hiç bilmiyorum, zaten çorbayı sevmiyorum, bi tek mercimek çorbası seviyorum ve bi tek onu yapmayı biliyorum işime geleni öğrendim
sedefim çok güzel gözüküyor. yağlı pide gibi bir şey mi? ismini ilk defa duyuyorum
kayseride bazlama da denirmiş kuzum bizim trakyada kartalaç deniliyo. aynen yağsız tavada pişiriyosun ama tavadan aldıktan sonra tereyağ ile yağlıyosun zaten asıl o yağ tadını veriyo. hafif bi tat ama doyurucu kuşum
bu arada sen editör mü oldunnn hem de bize miii
hayırlı olsunnnnn
kuzum bazlama ne bilmiyorum ama şu an netten baktım evet aynısı sanırım :13: en son hamuru küçük bezelere ayırıyoruz, onları yuvarlak kalın bi şekilde açıyoruz, öyle zor bişey değil, kafana göre bi şekil de yapabilirsin. mesela teyzem de uzun silindir şeklinde yapıyo, o zaman dilimlenip ekmek gibi de yenilebiliyo. biz yuvarlak yapıp yağsız teflon tavada önünü arkasını pişiriyoruz. ardından üzerini tereyağ ile yağlıyoruz.
Nüfus cüzdanımı yenileyip Recebiye İvedik olarak güncelleyesim var.

Yaşam tarzımız aynı oldu.

sesli güldüm

benimde çorbayla pek aram yok kuzum
yemek konusuna gelince iyi yemek yaparım ben
pastaya böreğe da ilgim var
olmadı kpss belasını başımızdan savınca bi yemek topiği açarız sedefim

Son düzenleme:
benimde çorbayla pek aram yok kuzum
yemek konusuna gelince iyi yemek yaparım ben
pastaya böreğe da ilgim var
olmadı kpss belasını başımızdan savınca bi yemek topiği açarız sedefim

ahh benim hamarat tubimmm ne güzel olur bi tarif defterim var benim resimli onları paylaşırım, birbirimizden de fikir alırız. yeni şeyler denemeyi çok seviyorum bi de fırın yemeklerine bayılıyorum
yemek topiğimiz bizi beklesin. seneye bomba gibi tariflerle geliyoruz
bi de çeyiz topiği açalım, galiba ben seneye nişanlanıyorum :123:

Öyle ama kuzum. Ye,iç,oyun oyna feyste. Başka bir cacık yok.Ha bir de evdeki ayak işlerini yapıyorum. Neyse az daha sürsün bu serkeş hayat,sonra toparlanacağım nasılsa.

doğru söylüyosun kuzum, hiç böyle bi sonuç beklemiyoduk, büyük hayal kırıklığına uğradık ve şimdi böyle olmamız gayet doğal. benim günüm de sürekli dizi izleyerek geçiyo. daha yeni yeni kpss kitabı bakmaya başladım. hala sindirmiş değilim. ama geçicek elbet.. insanlar ölüm acısına bile alışıyolar. biz de toparlanıcaz ve bomba gibi dönücez sahalara

Öyle ama kuzum. Ye,iç,oyun oyna feyste. Başka bir cacık yok.Ha bir de evdeki ayak işlerini yapıyorum. Neyse az daha sürsün bu serkeş hayat,sonra toparlanacağım nasılsa.

al bendende o kadar canım ye iç nete gir bu

canım çok sevindim:118: inşallah hayırlısıyla bütün
hayallerine kavuşursun sen hakediyosun bunu
valla kk bizi beklesin seneye o kadar diyorum kuzum

Ama bu çok güzel bir haber ki....

Geçecek inşallah kuzum.Geçmeli...

al bendende o kadar canım ye iç nete gir bu

canım çok sevindim:118: inşallah hayırlısıyla bütün
hayallerine kavuşursun sen hakediyosun bunu
valla kk bizi beklesin seneye o kadar diyorum kuzum
inşallah kuzum sağol iyi dileklerin için
Ama bu çok güzel bir haber ki....

Geçecek inşallah kuzum.Geçmeli...

sağol kuzum hayırlısıysa olsun diyorum
aynen geçmek zorunda ve geçicek, biz elele verdik mi üstesinden geliriz. :13:

ya ben eğitim bilimlerinden konu konu test istiyorum, karma istemiyorum. yargı ve beyazkalem karma galiba :44:

Benim de aklıma gelmiyor ki kuzum. Modüler soru bankası al o zaman.:44:

kuzum modüler ama mesela gelişim psikolojisi soru bankasında bütün gelişim konularını kapsayan konulardan testler var. gelişim psikolojisine giriş vs. diye ayırmamış.
olmadı böyle alıcam. nasılsa konuları baştan sona biliyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…