2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

sağol tatlım evet tatildeyken oldum
Kayseri yağlamasını biliyorum canım hiç yemedim ama çok methediyorlar. benim sevdicekte Kayserili

Hadi yaa.:44: Dediğin gibi acemi değiliz şükür.

sedefffffff harikasın
kızlar siz kitap konuştukça canım çekiyo hala tiksinmemişim hayret

Son düzenleme:

çok sevindim sedefim inşallah Allah tamamına erdirir hayırlısıyla

ya ben eğitim bilimlerinden konu konu test istiyorum, karma istemiyorum. yargı ve beyazkalem karma galiba :44:

ben beyazkalemi çözmüştüm karmaydi canım 2012si ama 2013 kitabı aynı mi bilmem çünkü yargı 2013 gkgy de değişiklik yapmış konu testi ve karma testler bir arada idi

bu arada bende kayseriliyim kizlar

kızlar ben de çalışmaya başlayayım diyorum ama bir yandan da hiç içim almıyor
erken ondan mı yoksa yine bir halt olmayacağından mı nedir.
bir türlü tam motive sağlayamadım

kızlar ben de çalışmaya başlayayım diyorum ama bir yandan da hiç içim almıyor
erken ondan mı yoksa yine bir halt olmayacağından mı nedir.
bir türlü tam motive sağlayamadım

Yenilgiyi tam sindirememişsin canım. Ben sindirmek üzereyim herhalde baksana kitap almalar,dersaneye yazılmalar falan.

sedefim bakayım ben de. almak için acele etmiyorum değil mi? şöyle bir iki soru bankası alsam fena olmaz heralde?
bilmiyorum ki renk kuşum. boş durmak bazen vicdanımı sızlatıyo, ücretliye başladıktan sonra düzenim oturduktan sonra başlamayı düşünüyodum, ama daha ücretli başvuruları bile başlamadı, ki sonuçlanana kadar ohoo.
kararsızım kuzum napsak bilemedim ki :26:
Ne kadarmış bu kelebekim ? :44:
6,90 tl kuzum, kitapseçin anasayfasında var
sedefffffff harikasın
kızlar siz kitap konuştukça canım çekiyo hala tiksinmemişim hayret

ben bugu bu topiği açtığında giremiyodum bile, o kadar kaçınıyodum, daha sonra girip de yorum yazamıyodum, hazır değildim. şimdi kitap bile bakıyorum bu benim için büyük gelişme tam bi trajedi yaşıyorum niloş

oo ne güzel kuzum. iyi mi eltin peki?
benimki Almanya'da yaşıyor. aslen nereli bilmiyorum.
kuzum benim elti istisna onur da gördü bu yazdığını,''yengemi tüm kayserilere genellemesin'' diyo pek iyi olduğunu söyleyemicem. sadece 1 kere görüştük, onda da sürekli beni ezdi, kıyafetimi, saçımı, evimi, hayatımı.. yok elbisemi kaç paraya almışım, aynısı onda da varmış ama o bilmemnerden 100 tl ye almış, benimki dandik gibi duruyomuş, yok saçımı ucuz kuaföre mi kestirmişim, evimin metrekaresine kadar sordu, ne kadar küçükmüşmüş. onurun kafasını bile doldurmaya çalıştı, demiş ki ''sedef şimdi zayıf ama zayıflığına güvenme, evlenince doğum kontrol haplarını içsin de o zaman onu zayıf göreyim'' demiş. ''boyu uzun ama ben de topuklu giyince o boyda oluyorum'' demiş. ''sedef ikizler burcuymuş ikizler burcu olanlar çok kötü olurlar'' demiş. ''onur senin tişörtün pek bi adi sedef sana iyi şeyler almıyo mu yoksa ben x e (kocası) neler neler alıyorum'' demiş. daha anlatsam roman olur. 2009 da onurun abisiyle evlendiler. neymiş ben onların nikahına gitmemişim diye, o da benimkine gelmicekmiş. bunu da onurun ailesine söylemiş. ya sabır, ben nasıl gideyim onun nikahına, biz daha onurla sevgiliyken.. 1 kere yüzyüze görüştük işte ondan sonra telefonla aramaları başladı, sürekli onurun ailesini kötüledi bana. ben de ister doğru ister yanlış olsun ama onlar sonuçta sevdiğimin ailesi ve daha onları tanımadan önyargıda bulunmak istemem. ve tanısam bile saygıdan kötü söz söylemem. ne yani 2 elti kaynanayı mı çekiştircez. ama o öyle istedi, neymiş hamileymiş, çocuğunu onurun babası yüzünden düşürmüş, çünkü onurun babası onu hastaneye hiç götürmemiş. buna da asla inanmam. çünkü ben bi kere çok hastalanmıştım. devlet hastanesinde bakmamışlardı, sigortam yok özele de gidememiştim. onurun babası bunu duymuş, onura para vermiş beni dr a götürsün diye. hatta bi kere kum dökerken de adam bana kiraz sapı mısır püskülü vermişti, kaynatıp içeyip diye. bunları yapan insanları bana kötülüyo, zaten onurun ailesi de ondan hoşlanmıyo. sadece ben değil. ama onurlar kayseriye gittiklerinde onur bana ordaki insanların çok sıcakkanlı olduğunu söylemişti. yani bi benim elti istisna kuzum merak etme iyi insanlardır. bunca yılını geçirdin sevdiceğini tanıyosundur az çok zaten. ailesini de anlatıyodur sana, zaten seni sevmeyen ölsün be renk kuşum
sağol meleğimm hayırlısıysa olsun inş aslında olması imkansızdı da.. benimki seneye mezun oluyo, fakat hiç ummadığımız bi yerden işi oldu bu yaz. bu yıl da keşan edirne git gel yapcak, okuluyla birlikte işi de götürmeye çalışcak. mezun olunca da orda devam edicek. iş engeli de kalktığı için seneye ramazan bayramının son günü diye düşündük. zaten seneye de atanamazsam kolejde işe başlıcam. benim de destek olmam lazım evliyken. kpssyi gene bırakmam ama hayatımdaki güzellikleri de ertelemesini istemiyorum. aa bak sen de kayseriliymişsin, senin gibi melek bi eltim olaydı iyiydi
en iyisi burda kırtasiyede inceleyip netten almak sanırım kuzum dediğin gibi her yıl değişiyo. beyaz kalemin deneme tadında isimli soru bankası seti karma mesela, ama belki öyle yazmayan soru bankası seti konu konudur.
Benim de şu an gözümde inanılmaz büyüyor çünkü ders çalışmaya başlayalı 3.yılım olacak. Umarım son olur.
Allahın emri 3 tür. 3.de olcak tatlışkom
yeter ki biz bir an önce silkelenip kendimize gelelim

sedefim vallahi sana sayıyla veriyorlar bu insanları he nereden de çıkarlar karşına.
lütfen o elti senin düğününe gelmesin zaten. eksik olsun
benim sevdicek aslen Yozgatlı kuzum da Almanya'da doğmuş büyümüş 6 yaşına kadar sonra anne babası boşanmış Kayseri'ye gelmişler dayılarının yanına. derken orada ev almış kalmışlar işte.

ama tabi iyi insanlardır genelleme yapılamaz 1 2 kişiden.
sen de uzak dur o eltiden aman kuzum.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…