2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

aayy bende çok severim kil maskesini hatta demin aklımdan geçti yapmak.bi duş alayım gözeneklerim açılsın sonra kil maskesi ooohh mis hatta bu kil maskesini sevdiceğede yapıyodum ben ikimiz böyle ruh gibi dolanıyoduk bi de fotomuz var böyle

sağol canım fikirlerin için
bu ara da bu seneki sınavdan türkçe ve matematikten kaçar net yaptınız?
canım gy de 6 boş 4 yanlış 50 doğru vardı benim
kalplerimiz birmiş tubamm :13: hatta biz de sevdicekle yapıyoruz desemmm
sonra bi de yüzlerimizi inceliyoruz senin şurdaki siyah noktan gitmiş fln diye yorum yapıyoruz
pegem aldım sedefim kitap kalın baya son 10 yılın soruları olduğu için onda da çözmek sıkıntı oluyor keşke fasikül şeklinde olsaydı

olsun kuzum evde masanda çözersin onu da, başka fasiküllü olanlardan da alırsın ilerde

tekrar dersaneye gidecek misiniz ? ben geçen sene de gitmedim gidip gitmemekte kararsızım napsam bilmiyorum

valla birmiş kalplerimiz sedefimonlarla her şey güzel maske .yapmak bile
tekrar dersaneye gidecek misiniz ? ben geçen sene de gitmedim gidip gitmemekte kararsızım napsam bilmiyorum

ben gitmedim geçen sene bu sne gidersemde sadece alan için yazılırım.bölüm neydi canım senin:26:

Son düzenleme:

ben geçen yıl gittim, pek yararını görmedim, eğitim bilimlerinden 2 hocam dışında.. sonuçta türkçe ve matı mantık tarzında olduğu için kendin soru çöze çöze halledebilirsin, ee gk de ezber. hocanın sana pek katkısı olamaz. ama dersen ki bana birinin anlatması lazım o zaman daha iyi anlıyorum dersen git canım. ben biraz da evde tek başıma sakin ders çalışanlardanım. geçen yıl 4.sınıftım, stajdı, vizelerdi, finallerde ee bi de üstüne dershanesiydi, etütüydü, denemesiydi derken zaten çok yoğundum, dershaneye giderken de yorgun oluyodum. dershanem de sağolsun pek planlı programlı bi dershane değildi, hocalar ist ve ankaradan geliyolardı, ben edirnedeyim. bazen gelemiyolardı, kitapları şubatta verdiler. güncel bilgiler kitabı vermediler. yani ben ihtiyaç akademinin yararını göremedim, diğer dershaneleri bilemem canım.

kolay gelsin kızlar ales için kitap arıyorsunuz galiba ben alese geçen yıl eylülde hazırlanmıştım yargının tamamı çözümlü ales soru bankasını tavsiye ederim çok güzel bir kitaptı sayısal-sözel-eşit ağırlık farketmiyor bence konu anlatımlı kitap yerine tamamı çözümlü soru bankaları tercihiniz olsun resminide ekleyim

sağol canım yargı almak farz oldu herkes memnun

slm bayanlar bugün çalışmaya başlıyorum eğitim bilimlerinden konularım taze diye düşünüyorum ölçme dışındakileri sadece soru çözeceğim bugün ölçme çalışacağım

Ben Eylül başı başlayacağım inşallah. Tatilden döndüm ben de bugün.

selamlar kızlarım
monam da dönmüş tatilden. ben de 1 saat oldu döneli. uyku tutmadı yol hali vs derken
çok özledim ki sizlerii

ne zaman başlıyoruz

selamlar kızlarım
monam da dönmüş tatilden. ben de 1 saat oldu döneli. uyku tutmadı yol hali vs derken
çok özledim ki sizlerii

ne zaman başlıyoruz

Ben 2 Eylül' de başlıyorum,90 liralık kitap siparişi verdim dün. Ve dersaneye yazıldım.Öyle ağırıma gitti ki... Hiç böyle olacağını hayal etmemiştim.

Ohh ne güzel kuzum,darısı başıma.

selamlar kızlarım
çok özledim ki sizlerii

ne zaman başlıyoruz

rengişim hoşgeldin kuzum
ben başlamıcam bu aralar canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…