2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

slm kızlar nasılsınız ben bugün dersaneden çıkışta yağmurdan dolayı mahsur kaldım bir dükkanda sabah çıkışta yağmur yağar diye şemsiye aldım yağmuru da çok severim dersaneden çıktım yağmurda yürüyorum tadını çıkara çıkara yarı yolda bir yağmur bastırdı rüzgardan şemsiye de ters çevriliyor sırılsıklam oldum yürüyemiyorum yağmurdan bir dükkana girdim bir saat dinmedi şakır şakır nasıl yağıyor her yer göl oldu. Yavaşladı hemen çıktım eve gideceğim göl olmuş yollar sular içinde yürüdüm artık zaten kuru bir yerim kalmadı, eve geldim ayakkabıların içinden su çıktı. inşallah hasta olmam

Naber kızlar kolay gelsin hepinize.

Dün annem bana kaç gecedir horluyorsun dedi İlk defa biri bana horluyosun dedi
Düştüğümde direk burnumun üzerine düşmüştüm ama şuan herhangi bir ters durum yok dr. verdiği kremleri kullanmıştım geçmişti şişlik v.s
Doktora gitsem mi tekrar. Ama ne dicem ki ben horluyormuşum mu
Sinirlerim bozuldu yahu derse veremiyorum kendimi

ahh kıyamam kuzumm
ben de çok severim yağmuru, dün bütün gece yağdı, sabahta biraz yağdı sonra kesildi.
ee tabii rüzgarla olunca şemsiyenin bi önemi kalmıyo
kendinde bi kırgınlık bi halsizlik hissedersen hemen benical al, gribe çevirmesin

Allah Allah acaba düştüğünde burnunda mı bi etki yarattı canım :26:
bence sen istersen gene de git bi doktora sor. böyle böyle düştüğünü de söyle. çünkü sen anlamasan da uyurken sana da zararı olur horlamanın

Cevap Adana canım.Süpürgenin sesi koşulsuz uyarıcı ama süpürgenin kendisi koşullu uyarıcı.Korkuların yavaş yavaş ortadan kaldırılması ise sistematik duyarsızlaştırma olur

evet ama orda şenayın elektrik süpürgesinden korkması diyo. yani korkmak bi tepki değil midir? ben o yüzden koşullu tepki dedim. :26:

sedefcim maşallah ya..çok güzel netler...ben inanıyorum sen çok daha iyilerini yapabilirsin temelin iyi bence..

Kötü olmuş canım,üzüldüm.Ani bastıran yağmurlara çok yakalanmışımdır.

abim dersanede kaldı çalışmak için kızlarda kal dedi bende' hava çok güzel yağmurlu bu havada kahve içilip film izlenir' dedim kalmadım, havalı havalı çık sen sırılsıklam gir eve hap içmem ben yataklara düşmeden canım ama alırım mecbur dersten kalmak istemiyorum hiç.

evet ama orda şenayın elektrik süpürgesinden korkması diyo. yani korkmak bi tepki değil midir? ben o yüzden koşullu tepki dedim. :26:

bende sedefe katılıyorum korkmak tepkidir..elektrik süpürgesi dememiş ki soruda..elektrik süpürgesinden korkması demiş

Bazen yatış pozisyonundan da kaynaklanabiliyor canım.Yastığın enginse falan olmuş olabilir:26: Ama tabi belli olmaz burnunda ağrı falan varsa bence doktora görün.

Bazen yatış pozisyonundan da kaynaklanabiliyor canım.Yastığın enginse falan olmuş olabilir:26: Ama tabi belli olmaz burnunda ağrı falan varsa bence doktora görün.

burun spreyi ile losyon vermişti dr ağrı yok dokununca acı da yok neyse en iyisi gitmek bir randevu alayım ben netteyken sağolun canlar

badecim bi doktara git istersen :26:
suyum sende ilaç iç istersen kuzum hasta olma
sedefim maşallah kuzum artarak devam etsin netlerin inşallah
birazdan odamı temizlicem duş alıcam.
perşembe günü arkadaşım geliyo bizde kalacak
onun da sevdiceği benim bulunduğum şehirde gelmişken sevdiceğini de görecek
bugün benim sevdicek de ben haftasonu geliyorum yanına dedi
7, aydır görmüyordum çok heyecanlandım

şimdi bana hani söz vermiştin başlayacaktın diyeceksiniz :18:
yarın bi göz atıcam yine de

heyyyyyy rengoş tuğbiş başladınız mı bakiimmmmm
başladım Allah'ın iznye kuzum akşam rapor vereyim inşallah. bu arada iki soruya da d diyorum kuzum. çünkü süpürgenin sesi demiyor da sesten korkmasından bahsediyor. doğal olarak tepkisi korkmak oluyor. ama sadece sesi deseydi uyarıcı olurdu. cevap a ise bir yanlışık var mutlaka. ikincide de androjen olmaz bence. erkek işini yapmıyor ya da erkek duygularını taşımıyor ki. hem yuusak hem girişken vs derken karısık kişilige sahip yani belirsiz oluyor. androjeni aradım ama yok yani bulamadım.
badem git tabi canım. söyle hem de horladıgını burnuna et falan gelmiş olabilir ne bileyim ya da düşmenin etkisiyle bir zorlanma olmuşur. ihmal etme aman
oooo kuzum cok sevindim güzelce hasret giderirsiniz

kıyamam kuzuma. bir nane limon iç de önlemini al canım.

şirinem evet bana özelden gönderdin daha önce fotolarını
tek bi odam kaldı diğer işler bitti şimdi yatakodasına gircem ders çalışamadım şimdilik kızlar bide bu ara evi taşıcam sanki neyse ne çalıştık o kar napalım sizler çalışın ben yetişirim size kujucuklar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…