2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

sedefcim maşallah ya..çok güzel netler...ben inanıyorum sen çok daha iyilerini yapabilirsin temelin iyi bence..
inşallah canım benim hepimiz için geçen yıl gittiğim dershanedeki eğitim hocalarım iyiydi. ordan temelim var canım
Orada vurgulanan elektrik süpürgesi olduğu için canım.Ama güzel soruymuş hangi yayın:26:
pegem denemesiydi canım. benim de kafam karıştı. çözümünde de elektrik süpürgesi uyarıcı, elektrik süpürgesinden korkması tepkidir. bu yüzden cevap a dır demiş. sanırım soruda bi hata var :44: böyle hatalı sorulara gıcık oluyorum. doğru bildiğini de karıştırıyo insan
kuzum sen en iyisi kahveyi bırak ıhlamur iç
bende sedefe katılıyorum korkmak tepkidir..elektrik süpürgesi dememiş ki soruda..elektrik süpürgesinden korkması demiş
evet canım soru hatalı bence. sizi de yanlış yönlendirmiyeyim. d cevabını doğru kabul edelim en iyisi
oo kuzum o zaman sana benden izin. çünkü çok uzun zaman olmuş görüşmeyeli. bol bol hasret giderin. enerji depola sevdiceğinle. o gidince bahane istemem ama

anladım kuzum. hem erkeksi hem kadınsı özellikler gösterince androjen oluyo ama dimi. burda bi öyle bi böyle davrandığı için karışık dolayısıyla belirsiz.
sağolun kızlar uğraştınız teşekkür ederim cevaplar için

ben şimdi çalışmaya başlıyorum. annemin arkadaşı geldi, çok seviyorum kendisini onunla sohbete daldım. çamaşırları serdim. şimdi çalışıcam.
sonra yine gelirim

tamam niloşum bekliyoruz seni de

evet sedefim hem kadın hem erkek özellikleri taşıyınca androjen oluyor.
ben de çıkıyorum coğrafyadan devam ediyorum

Slm canım insan bazen çok yorgun olduğundada horluya biliyor sinir bozacak birşey değil bu eğer hastalık olsaydı annen o sesi çok öncesinden duyardı diye düşünüyorum bunuda şurdan biliyorum bende yorulduğumda horluyormuşum eşim öyle diyor..

bekliyoruz zümrem..en yakın zamnda...

Bendensel değilde şu sınav stresi beyin olarak çok yoruyor insanı canım haklısın olabilir

sağolun canlarım
sevdiceğim nasipse cumartesi burda olacak pazar dönecek :87:
çok özlemiştim ya ders çalışma öncesi çok iyi gelecek bana bu
arkadaşımda bir hafta kalacak sanırım bizde onu da çok özlemiştim

sonrasındaaa ben çalışmaya başlıyorum sedefim asla kaytarmak yok

Kızlar anayasa kitaplarımı çıkardım da siz de söylemek istedim.

Yetenek yayınlarının Bilgi Haritası kitabını almıştım ben. Kavram haritalarıyla anlatıyor. 2014 basımı çıkınca tekrar alacağım. Tavsiye ederim. Sınavda 12 sorudan 9 doğrum 3 boşum vardı benim. 3 tanesini de kararsız kalıp işaretlemedim. Sonra baktım ki içimden geçenler doğruymuş. :105:

sedefcim ben androjen olduğunu şurdan anladım...hem hanımhanımcık hem de hırslı mücadeleci diyor..
kuzum orda bi cümle var. hem hırslı hem yumuşak olmaktan rahatsız oluyor diye.. yani ikisini birden olamıyor. olsaydı androjen olurdu. ama olamıyor. bi tek kadınsı ya da bi tek erkeksi de olamıyor. o yüzden cevap belirsiz olucak
Sedefim demek ki ben yanlış yapmışım.:26:

aman kuzum yanlış öğrenmeyelim

azradoruk bugün sen de başlıcaktın canım nasıl gidiyo?

raporumu vereyim
7iklimden gelişim psikolojisi temel kavramlara ve gelişimi etkileyen faktörlere çalıştım. bir de saçma gelse de ne olur ne olmaz diye otozom, gonozom, fenotip ve genotipe çalıştım. ösymnin ne sorucağı belli olmaz. testini çözemedim. çünkü elimde hiç bu konuya ait test kalmamış. yarın yeni kitabım geldiğinde telafi edicem. o yüzden gelişim psikolojisini bugünlük sonlandırdım.
yine 7iklimden öğrenme psikolojisi temel kavramlar, öğrenmeyi etkileyen faktörlere çalıştım. çok uzun almış 7iklimde ama her ayrıntı ve bol örnek var diye içim rahat.
ihtiyaç soru bankasından öğrenme psikolojisiyle ilgili 31 soru çözdüm. 1 yanlış çıktı. onu da anladım.
şimdilik yoruldum. greys anotomy i izlicem. sonra aklımda tepkisel koşullanmayı çalışmak var.

Merhabalar kızlarr

Ben raporumu vereyim :87: Bugün sabah xx.yy osmanlı devleti konusunu bitirdim + ihtiyaç,murat,uzman kariyer soru bankalarından konunun bütün sorularını çözdüm. Sonra dışarı çıktım sevdicekle biraz gezdim falan kaytardım

Şimdi tarihten bir konu daha bitirmeye gidiyorum herkese kolaylıklar diliyorum canlarım

Bu arada Sedefçim sana maşallah diyorum daha başlangıçta bu netlerin varsa çalışınca süper yerlere gidersin inşallah canımmm

canım benim ne güzel çalışmışsın öyle. maşallah oo 3 soru bankası ne demek. bir sürü soru çözmüşsün ve bunun sonunda hediyeyi hak etmişsin tabii ki. iyi olmuş çıkman. hep ders sıkar insanı
sağol kuzum inşallah hedefime ulaşırım

Gerçekten mi canım ben de az çalıştım diye utanarak yazmıştım
Tarihten öyle kötüydümki sorulara aptal aptal bakar hiçbirine dokunamazdım şimdi konuları bitirince çok yayından test çözüyorum ve gördümki insanın isteyipte yapamayacağı hiçbir şey yok. Çünkü önceden şaşkın şaşkın baktığım soruları şimdi bir çırpıda çözüyorum :124:

Canım ben senin hedefine ulaşacağına inanıyorum maşallah bugün de güzel çalışmışsın inşallah bu yıl hepimizin gönlündeki olacak :114:

inşallah canım amin
tarihten ben de öyleyim. tm mezunu musun sende liseden? ben zaten oldum olası sayısalı daha çok sevdim. ama sevsek de sevmesek de tarihi bu yıl halledicez inşallah
bence gayet güzel. zaten tarihte sorunum vardı diyosun. o yüzden ağır ama emin adımlarla ilerlemek daha iyi. 3 soru bankasından soru çözmek de üstüne bal kaymak olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…