2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Al benden de o kadar canım yaa saatlerce matematik çözeyim ama tarih bana dokunmasın diyordum hep ama artık öyle bir lüksüm olmadığı için tarihi keyifli hale getirmeye çalışıyorum. Dağılma döneminde vah vah ne hallere düştük diye üzülüyorum resmen çalışırken yaşıyorum o tarihi

Şimdi milli mücadele dönemine girip Atatürk'ü ve şehitlerimizi saygıyla anmaya gidiyorum :85:

Çok öptüm seni kuzum

Son düzenleme:
kızçelerim:2:
ben de şimdi bulaşık koyacagım makineye. ardından tekrar devam edeceğim.
yine istediğim kadar çalışamadım ama yarın inşallah 9da uyanacagım. zaman ne çabuk geçiyor ya:26:
alan çalıştım ama çok sıkıldım çalışırken. coğrafyadan çalıştığım yerleri tekrar ettim.
bu kadarcıkkk:101::101:

Bende raporumu vereyim. Dağılmanın sorularını çözdüm. 284 tane

Sonra XX. yy konusunun yarısını çalıştım. Belki bitiririm.

Ben günde 1 konu ancak çalışabiliyorum. Hem konular zaman alıcı hem de 9 farklı yayından tarıyorum. Bugünkü yine azdı soru olarak.
O yüzden baya soru oluyor çözmek zamanımı alıyor.

Bu kadar :)

benmde lise matematik . bu sene ilk defa hazırlanacağım. gk gy eğitim çalışarak yapabilirim diye düşünüyorum. Ama alan seneye için beni korkutuyor. bu sene girdin mi sınava?

Bnm de ilk girişim olcak canım alandan ben de korkuyorum o yüzden başladım alana şimdilik limit türev integral şeklinde gitmeyi düşünüyorum malum her şeyin temeli onlar

maşallah kızçelerime

Maşallah benim güzellerime. Herkes ne güzel çalışmış. Çalışmaya başlayamayan kuzular için en geç Kurban Bayramı sonrası diyorum.

Badem çok yorulunca bende de oluyor ama ihmal etme.

Sedefim benim maşallah. Tarih bu sene 25 net diyorum,hep beraber başaracağız. O uyuz tipleri ben de yapamıyorum.

Tuğbişşş. Sevdicek geliyormuş. Benim deli fişek de gittiğinden beri geleyim diyor,zor zapt ediyorum adamı.

Azracım gez toz tabi ki,insan kafayı yer yoksa.

Dersanem,clamentine hocalarım konuşamadık epeydir özledim.

Adını unuttuğum varsa hakkını helal etsin.

Benim de dersanem vardı bugün.Problem testi çözdüm matematikten ve tarihten de genel tekrar testleri.

Çok seviyorum hepinizi.

7iklim öğrenme psikolojisine devam ettim. tepkisel koşullanmayı bitirdim
ihtiyaçtan 46 soru çözdüm.
bugünlük bu kadar.. çözmeye sorum kalmadı zatii, yarın inş gelir kitaplarım

bu arada ihtiyaç soru bankası yorumumu yapayım. sözde soru bankası ama çok az konu testi var. o konu testlerinde bile konuların çoğunu bir araya almış. mesela öğrenme psikolojisi soru bankasında 3 tane davranışçı kuram, 3 tane bilişsel kuram testi var gerisi karma test. 500 sayfalık kitabın 40 sayfası konu testi diğerleri karma.

monammm sana söz vermiştim. sözümde durdum ve bugün başladım kuzum
kendimi daha iyi hissediyorum
senin zaten p10 puanın nazarlıktı. o yüzden o kısım için tekrarlarına ve sorularına devam etmen yeterli. alana da dershanede başladığında bol bol çalışırsın kuzum

canlarım...

nereden başlasam bilmiyorum. artık net kullanmıyorum. eşim bu gece yok, size haber verememiştim olan biteni. bir kerecik gireyim dedim.

gebeliğim çok sıkıntılı geçiyor ohss oldum. hem de doğal gebelikte...içi kist dolu yumurtalıklarım ciğerlerime kadar büyüdü, haftalarca fakültede yattık...
evime 10 dak. uzaklıkta başka bir köye atandım ama okula bile geç başladım...hala da uzun süre ayakta ders anlatamıyorum

her şeyin hayırlısını dilemek lazımmış...

okulda ortamım çok iyi Allahtan. 5 branşçıyız ortaokul kısmında, çay felsefesine gönül vermiş:) mutluyum okul açısından...
eşim de herhalde beni kaybetme noktasına geldiğinden epey düzeldi. lojmana tadilat yaptık, çiçek gibi oldu:)

şimdilik tek sıkıntım hastalığım... inşallah sizler iyisinizdir.

bana kızmayın olur mu

hepinize "hayırlısı" için dua ediyorum

gelinim çoookk büyük geçmişler olsun. geçecek de inşallah. ben aklıma geldikçe hep dua ediyorum sana. sen neleri atlattın bu vız gelir sana. yeter ki salma kendini. sen meleğine tutun o sana tutunsun. turancık napıyo? eşin nerde? yalnız evde korkma sakın tamam mı? turan annesini her şeyden korur eşinle aranın iyi olmasına sevindim. bu erkekleri bazen korkutmak gerekiyo sanırım ne güzel bak atandığın yer de evine çok yakınmış. bana değil kadrolu ücretlim bile evime 2,5 saatlik uzaklıkta bi yerde çıktı sana kızar mıyız hiç. ama n'lur bizi habersiz bırakma.. fırsat bulduğun her an yaz buraya tamam mı? özlendiğini unutma

Canım benim çok sevindim,daha da iyiye gideceğiz inşallah. Öyle düşünüyorum ben de kuzum,ufak tefek unuttuğum şeyler olmuş ama onları da hallederim inşallah. Ekim geldi bile,zaman geçiyor.

Zümreeem. Vallahi unutulduk diyordum artık ama işin rengi başkaymış. Gerçi rahatsızlığını kızçelerim söyledi sonradan haberlerini.

Önemli olan şu anda iyi olman. Rabbim daha da iyi etsin inşallah.

Allah sağ salim bebeğine kavuşmayı nasip etsin.

Evine de yakın olması çok iyi olmuş.

Dualarını eksik etme.

ben de sizi özlüyorum ama inanın pc başında oturamıyorum çok ağrım oluyor. okuldan gelip hemen yatay pozisyona geçiyorum

turanım 22 aylık oldu...2yaş ergenliğini yaşıyoruz. küsmeler, tripler...

babanesi bakıyor..kadınla hiç geçinemezdik şimdi kanka olduk

sağol kuzum benim..bozkırdan uçacağım diye afedersiniz eşşek gibi çalıştım ama insan gafil...

hadi atansaydım çanakkalede bir ilçeye...bu halde nasıl tek yaşardım her şeyde hayır varmış...

Aynen öyle,ben de bunu görmeye başladım yavaş yavaş.

Rabbimin neler yazdığını bilmiyoruz ki.

ismini hatırlamadıklarının başını çekiyorumhiç yazma sen yazma:95:
maaşallah kuzuma benimmmmm

geçmiş olsun canım. Allah şifa versin kısa sürede sağlığına kavuşursun inşallah. görevinde çok başarılı olursun eminim ki.
dua ile canım.

Bugün sırasıyla alan konu, ÖYT konu, tarih 110 soru,coğrafya konu ve 110 soru şeklinde bir çalışma yaptım kızlar

inşallah kuzum. evet ben de bi çok şeyi unutmuşum şu 3 ayda. ama şimdi başladım ya bi daha ipin ucunu bırakmıcam kısmetse

ahh kıyamam sen iyi ol da.. geçicek bu günler gelinim. sabır biraz daha..
o da iyi gelinim küs durmaktan iyidir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…