2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

anaaam yirim kız ben senin mesajın üzerinden sizi görmek istiyorum dedim hiç bişey söylemeyince kullanmıyorsun sandım:26:

ya kuzu ben tam msjına cevap atcaktım pc uyarı verdi şarjı bitti sonra cevap atayım dedim unutmuşum:26:

sedefcim hakkında hayırlısı olsun bende bu yıl ücretli yapacam gözüyle baktım ama teklif gelince çevirdim. İçimden öyle geldi mutlu olamayacağı düşündüm. Sende üzülme insanın içinde bir pişmanlık kalıyor çünkü ama vardır bunda da bir hayır canım

Bende bugün tarih, coğrafya, türkçe tekrarı yapıp birer ünite bitirdim dersaneden önde gitmek için .

aynen tubişim. hayırlı olsun okulun

siz ekleyin birbirinizi ekleyin küsersem görürsünüz

bak gördün mü yine biz kazandık
benim feysim bilem yok.
ama özel mesaj denen bişey var. gönderin gari fotolarınızı
badecim seni çok merak ediyorum. bi de tubişim seni görmedim, bi de su ve ayşegül
bekliyorum

evet bi an bende pişman oldum. acaba yarın gitsem ev bulur muydum diye ama sonra da dedim ya boşver sevdicek derslerini ayarlamış zaten sadece 2 gün görüşemicez, diğer günler yanımda destekçi ondan güç alırım dedim. bi de akşam gene babam bağrınıyodu. yani bana değil, bana şu ana kadar şükür ki asla bağırmadı da genel yani tipi öyle bişeyi bağıra bağıra anlatır. sinirli sinirli konuşur fln. annem de geldi dedi ki ''gitcektin işte kızım ben bu saatten sonra nasıl değiştireyim babanın sesini'' dedi. o an bi pişman olur gibi oldum. ama iş işten geçti artık önümüze bakmak gerek bundan sonra. verdiğimiz kararların arkasında durmalıyız.
çok iyi yapmışsın canım. önde gitmek daha iyi. hem ders o zaman sana tekrar gibi olur daha iyi pekiştirmiş olursun

kızlar ben deneme çözdümmm
hiç aklımda yoktu böyle bişey. ama başlamadan önce bi sıfır noktamı görmek istedim. ki ilerde nereden nereye geldiği görebileyim.
pegem denemesiydi. geçen yıl dershanedeki arkadaşla almıştık ama çok vakit kaybı oluyo konu eksiğimiz de var diye çözmekten vazgeçmiştik.
türkçe: 29 doğru 1 yanlış (yanlışım anlatım bozukluğundan, bazen göremiyorum yanlışlığı bütün şıklar doğru gibi geliyo bu da o sorulardan biriydi. salladım bi şık o da tutmamış )
mat: 24 doğru 6 boş (en kötü matı bu denemede yaptım sanırım. sorular formül ve kural istiyodu. unutmuşum haliyle. 2 problem sorusunu çözemedim. ama bunu kafama takmadım. çünkü bu geçen yılın denemesi ve soruları eski sisteme göre. şimdi zaten ales oldu bu tarz mat problemleri kalmadı. geometride çember silindir ve analitik sorularını yapamadım. onları zaten hiç bilmiyodum formülünü falan)
tarih: 20 doğru 6 yanlış 4 boş. (tarihim berbat. hem de tarih soruları kolaydı yani bence. ama hatırlayamadım. hemen unutmuşum. mesela nişancının görevleri, belirli yıllar arasında olanlar, kronoloji fln sıfır bende. bi de 2.dünya savaşı yok. tam bi tarih özürlüsüyüm. ama datadan çalıştıkça bu netimin üzerine çıkacağına umutluyum)
coğrafya: 17 doğru 1 yanlış (denemedeki coğrafya sorularını çok beğendim. hem bilgi hem yorum gerektiren sorular vardı)
vatandaşlık: 7 doğru 5 boş (güncellerin hepsi boş, anayasada da unuttuklarım vardı işte)

alışmışım rahatlığa, çözünce yoruldum. eğitim yarına.. onda gene her şeyi unuttuğumu hissediyorum. ama olsun. ilk halimi bileyim ki ilerde ilerlediğimi gördükçe hevesim artsın.

al bir face diyoruz ama kuzum

bence sen çalışma bırak direkt kpssye gir haritadan yer beğen çok güzel sonuçlar kuzum yaa

vaaavv süpersin sedefim

al bir face diyoruz ama kuzum

bence sen çalışma bırak direkt kpssye gir haritadan yer beğen çok güzel sonuçlar kuzum yaa

oo kuzum abartma yahu valla bölümüm öyle düşük bi puanla kapatmıyo artık. o yüzden gerçekçi olup hedefimi 90 yapmam lazım. bunun için de çok çalışmam lazım. bu netlerin çok çok üstüne çıkmam lazım. en azından iyi olduğum dersleri fulle yakın yapmam lazım ki tarihteki açığımı kapatayım
bi ara onur çok meraklandı. face açalım dedi, neyse açmış bi tane sedef onur x diye bu ne yahu dedim biz evli miyiz hevesimi kırma lütfen dedi 2 gün açık kaldı o face. onur arkadaşlarına yazıyo kanka napıyosun, adaş napıyosun falan diye ama kimse cevap yazmıyo. sadece fotolarımızı beğeniyolar altına yorum yazıyolar o kadar. bu ne yaa dedi onur. 2 laf edemiyoruz anca foto beğeniyolar napayım ben onu msn gibi sanmıştım ama bi b.ka benzemiyomuş dedi kapadı

Son düzenleme:
Kızlar bugün coğrafyadan yerşekillerini bitirdim sorularını yarın çözcem alandan 110 soru çözdüm eğitimden öyt konu çalıştım ve 70 soru çözdüm

canım netlerin çok iyi. daha sınava 300 gün kadar zaman var. kapatırsın eksikleri :)
inşaallah eğitimin de iyi olur

valla kuzum benim face var da işte arkadaşlarla mesjlasmak için kullanıyorum fotoğraf yüklemekten de sıkıldım gençken yapardık da
benim arkadaşlardan sevgili olan nişanlı olan evli olan hep birlikte faceleri var ama mesela yazacakken acaba hangisi şuan facede diye tereddüt ediyorum yazamıyorum

kızlar aranıza benıde alın daha baslayamadım ben yarın baslıycam bransım edebıyat ve ıkıncı kez gırıcem sınava bu sene gıremedım hazırlanamadım dogru duzgun bu sene son olsun ıstıyorum yenı evlıyım ve esım okadar cok ıstıyorkı atanmamı kendı aılemden cok esım ve aılesı ıstıyo dersaneye gıtmıycem adada yasıyorum ve dersane olayı cok zor burda oyusden gıdemıyorum uzaktan egıtım dusunuyorum ama napıcam bılmıyorum bı turlu motıve olamıyorum yarın baslıycam egıtımle ınsallah

vaaavv süpersin sedefim

tuğbam pek parlak bi tablo değil ama ilerde parlatıcam ben onu
yarın da eğitimi çözücem derse geçmeden önce. bu sonuçları bi yere not edicem. sonra aralarda gene deneme çözeyim diyorum. aslında konular bitmeden başlamak istemiyodum ama fikrim değişti. dershanelerde de sonuçta konular bitmese de her hafta ya da 2 haftada bir deneme oluyoduk. zararı olmaz. denemeyi çok sıkıştırmam ama boş vaktim olduğunda çözerim işte

Kızlar bugün coğrafyadan yerşekillerini bitirdim sorularını yarın çözcem alandan 110 soru çözdüm eğitimden öyt konu çalıştım ve 70 soru çözdüm
vallahi mükemmelsin canım süper hem konu bitirmişsin hem soru çözmüşsün. gönül rahatlığıyla günü bitirmişsin harikasın maşallah
canım netlerin çok iyi. daha sınava 300 gün kadar zaman var. kapatırsın eksikleri :)
inşaallah eğitimin de iyi olur
canım benim sağol. benim zaten ilk bölümde tarihim çok kötü, bu kadar doğru bile beklemiyodum. ama tarihten anlamasam da pegemin tarih soruları çok kolaydı o kadarını anladım bugüne kadar kötüydü ama bugünden sonra onu da yükselticem inşallah.
eğitim sonucumu da yarın yapıp yazarım canım

hahah bi de o durum var dimi rengişim işte gereksiz geldi bize de. herkeste bi fotoğraf koyma beğenme ve beğendirme arzusu ama tabii gerekli olduğu yerler vardır yine de herkesin kendi tercihi

Sedef, maşallah şimdi böyleyse seneye derece senindir

badem ağzından bal damlıyo kuzum şu an öyle değil ama gerçekten derece yapmam lazım. 90 ı almam lazım. kaldı ki 90 üstü ile bile kapatabilir. eskiden türkçe mat öğretmenleri vs. 90 larla kapatıyodu diye biliyorum. artık biz öyle olduk. o yüzden işi garantilemem lazım

hoşgeldin hayalcik
ne güzel eşin de destek olucakmış kpss sürecinde sana
uzaktan eğitim alan bir arkadaşım vardı memnundu düşünebilirdin uzaktan eğitimi

Alacağız Allahın izniyle bu sefer.

Bu ara da bob modeli miydi neydi ondan yaptırmak istiyorum

Alacağız Allahın izniyle bu sefer.

Bu ara da bob modeli miydi neydi ondan yaptırmak istiyorum

benimde saçlarım uzun seninki gibi hiç kıyamıyorum badem
aslında bob modelini çok seviyorum ama o yürek yok bende

yakışır fıstığıma
ben de yazın öyle yaptırmıştım.

benimde saçlarım uzun seninki gibi hiç kıyamıyorum badem
aslında bob modelini çok seviyorum ama o yürek yok bende

sırf banyodan sonra 2 tarakla işi bitirmek için yapabilirim bunu çok karışıyor yahu güzel görünüyor ama :106:

Tuğba kısayı bilmem ama o açık renk sana çok yakısmıs

Sedefim sen o uzunlukta ve siyahta kal kendini bulmuşsun tam olarak

hoş geldin
ne çok edebiyat mezunu var benim de edebiyat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…